جستجو در اخبار


کارپرس
به دنبال تامین مناسب قطعات یدکی از سوی مدیران خودرو، مالکان محصولات ام.وی.ام و چری می توانند در نوروز 98 با خیالی آسوده سفر کنند.


کارپرس
به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم. همانند سال های گذشته، مشتریان بیشتر از قبل دغدغه تحویل خودروهای ثبت نامی خود را دارند.

قائم مقام مدیرعامل چری:

کارپرس
قائم مقام مدیرعامل چری در مراسم رونمایی از آریزو ۶ اظهار کرد: مدیران خودرو ۱۵ سال تجربه خودروسازی دارد و به هیچ عنوان با این شرایط اقتصادی بازار را ترک نمی‌کند.

شریعت تشریح کرد:

کارپرس
رئیس هیأت مدیره مدیران خودرو در خصوص نحوه قیمت گذاری محصوملات مدیران خودرو با ارز نیمایی در جمع خبرنگاران توضیحاتی را ارائه کرد.

توسط مدیران خودرو؛

کارپرس
مدیران خودرو امروز به طور رسمی چری آریزو ۶ را رونمایی کرد.

نیم نگاه؛

کارپرس
در یک بررسی آماری بیش از ۸۰ درصد مشتریان سه عامل شفافیت در قرارداد، عمل به تعهدات و خدمات پس از فروش را از جمله موارد موثر در انتخاب یک شرکت خودروساز برای خرید خود اعلام کردند.


کارپرس
شرکت مدیران خودرو ( ام وی ام-چری ) رتبه نخست SSI را بدست آورد.

توسط باشگاه مشتریا مدیران خودرو صورت گرفت:

کارپرس
۵ تیم فنی خدمات پس از فروش خودروهای حاضر را از منظر سلامت فنی بصورت رایگان بازدید و توصیه های لازم برای رفع ایرادات را به مالکین ارائه کردند.


کارپرس
ایکس ۳۳ اس از معدود خودرو‌های شاسی‌بلند میان رده تولید داخل است که با بهره‌گیری از موتور ۲۰۰۰ سی‌سی و قدرت خروجی ۱۳۲ اسب بخار در بازار ایران همچنان در حال عرضه و فروش است.

در تعمیرگاه مرکزی این شرکت؛

کارپرس
با رویکرد افزایش رضایتمندی مشتریان، ظرفیت پذیرش تعمیرات سریع محصولات مدیران خودرو در هر دو برند MVM و CHERY در تعمیرگاه مرکزی تا ۵۰ درصد افزایش داده شد.


کارپرس
ام وی ام ایکس۵۵، محصول جدید مدیران خودرو در حال انجام تست های فنی در جاده های کشور است.


کارپرس
عصر امروز در یکی از نمایندگی‌های چری در تهران، تیگو ۷ با آپشن‌های جدیدتر رونمایی شد.


کارپرس
طی ۶ ماه گذشته بیش از ۸ میلیون دلار قطعه وارد انبارهای مجموعه شده و تلاش شد متناسب با میزان نیاز و موقعیت جغرافیایی در کلیه نمایندگان توزیع شود.


کارپرس
سومین دوره رقابت های فنی شرکت چری در چین برگزار شد، و تیم ایران توانست در نتیجه تیمی با کسب مقام نخست این رقابت ها به عنوان تیم برتر معرفی شود.


کارپرس
مدیران خودرو با برنامه ریزی جهت دستیابی به بالاترین سطح رضایتمندی به مشتریان در حوزه خدمات پس از فروش به دنبال افزایش آموزشی های تخصصی تعمیرات محصولات خود در بین جوانان ایرانی است.


کارپرس
در طرح امداد مدیران خودرو در ایام اربعین بازدید و انتقال خودرو مشتریان به محل نمایندگی های مجاز رایگان خواهد بود.