جستجو در اخبار


کارپرس
چری آریزو 6 با بهره از موتور معروف توربو شارژ که بر روی خودروی تیگو 7 موفق عمل کرده است همراه با گیربکس نسل جدید 9 سرعته CVT عرضه می شود

مدیران خودرو خبر داد:

کارپرس
شاید تصمیم گیرندگان حوزه صنعت خودرو گمان نمی‌کردند با تغییر روال یک فرآیند چند ساله التهاب و نابسمانی جدیدی را به بازار خودرویی و فعالیت های وابسته تحمیل کنند. تغییر روال استفاده از منابع ارزی شاید لازم بود اما شکل جدید و اجرای آن قطعا با مشکلاتی روبرو بود که نهایتا منجر به ایجاد التهاب چند برابری در بازار خودرو و قطعات یدکی شد.


کارپرس
مدیران خودرو در راستای اهداف توسعه خود فاز دوم کارخانه تولیدی خود را از سال های گذشته در دستور کار قرار داده است و به گفته مدیران این شرکت بزودی فاز دوم این کارخانه با ظرفیت تولید ۱۰۰.۰۰۰ دستگاه افتتاح خواهد شد.

نیم نگاه؛

کارپرس
روند توسعه محصول و ایجاد رابطه‌های عمیق و مشتری مدارانه در شرکت مدیران‌خودور از این رو قابل اهمیت است که طیف وسیعی از خانواده‌های ایرانی حدود 14 سال از محصولات مختلف این شرکت خودرو ساز استفاده کرده‌اند.


کارپرس
مشتریان خودروی آریزو 5 توربو شارژ با حضور در پیست آزادی این خودرو را بررسی و تست کردند.


کارپرس
با توجه به وعده شرکت مدیران خودرو ، مبنی بر فروش مجدد لوکس ترین محصول خود ،تیگو7 در تاریخ سه شنبه مورخ 12 تیرماه ، نمایندگی های این شرکت شاهد ازدحام بی سابقه برای خرید نقدی این شاسی بلند محبوب بازار کشور بود که متقاضیان در طول زمان 10 دقیقه ،ظرفیت سایت را تکمیل نمودند و بسیاری از مشتریان مشتاق موفق به ثبت نام این خودرو نگشتند

با افتتاح فاز دوم کارخانه؛

کارپرس
جانشین معاونت کل فروش مدیران خودرو از برنامه های این شرکت برای فروش اقساطی محصولات خبر داد و گفت: با افتتاح فاز دوم کارخانه علاوه بر ایجاد ظرفیت های جدید و افزایش تیراژ تولید شاهد افزایش کیفیت محصولات نیز خواهیم بود.


کارپرس
کمپین "هیجان جام جهانی با مدیران خودرو" در اواخر آذرماه سال گذشته تا فروردین ماه سال جاری در شرکت مدیران خودرو آغاز شد تا طی آن 9 نفر از خریداران خوش شانس خودرو 315 بر اساس قرعه کشی برای سفر به روسیه انتخاب شدند.


کارپرس
شرکت مدیران خودرو در حال اجرا کمپین رمضان است که طی آن به کلیه بازدید کنندگان در هر روز به قید قرعه یک جایزه اهدا می شود و در پایان ماه نیز از بین خریدران محصولات ام وی ام یک خودرو MVM 110S به قید قرعه و به خریداران محصولات چری سه جایزه سفر به برزیل اهداو خواهد شد.


کارپرس
شرکت مدیران خودرو با اعلام شرایط فروش خود در ماه رمضان، به ازای خرید هریک از محصولات برند MVM و یا CHERY شانس برنده شدن مشتریان خود در قرعه کشی یک دستگاه خودرو MVM 110S و سه سفر تفریحی به برزیل را مهیا کرد.

مدیران خودرو تاکید کرد:

کارپرس
در پی انتشار خبری مبنی بر عدم ارائه مجوز استاندار به خودروی تیگو 5 ، شرکت مدیران خودرو در اطلاعیه ایی اعلام کرد که این خودرو در مدل جدید" فیس لیفت" تمامی مجوزهای استاندارد را اخد کرده و آنچه که عنوان شده مربوط به مدل گذشته این شرکت بوده که هم اکنون نیز تولید نمی شود.

مدیران ارشد چری تشریح کردند:

کارپرس
رییس بین الملل چری از عرضه خودروهای آینده این کمپانی با نسل جدید گیربکس‌ها خبرداد و گفت: در آینده از توانایی‌هایمان در بازارهای خارجی بیشتر استفاده می‌کنیم.

معاون مدیرعامل چری خبر داد:

کارپرس
شرکت چینی چری خودروی جدید تیگو 7 را بر اساس شرایط اقلیمی، محیط زیست و سوخت ایران طراحی و تولید می کند. معاون مدیر عامل چری عنوان کرد که تمام تحقیقات و آزمایشات را انجام داده ایم تا ایرادات نسل قبلی گیربکس چری را حل کنیم.


کارپرس
مدیران خودرو به عنوان نماینده چری در ایران، روز گذشته تیگو 5 را با امکاناتی بیشتر نسبت به مدلی که پیش‌تر معرفی شده بود رونمایی کرد.

عضو هیات مدیره مدیران خودرو مطرح کرد:

کارپرس
عضو هیات مدیره مدیران خودرو درباره تاثیر نوسانات اخیر نرخ ارز برقیمت محصولات این شرکت، اظهار کرد: به نوسان‌های ناگهانی نرخ ارز عکس‌العمل سریع نشان نمی‌دهیم و در حال بررسی شرایط هستیم.


کارپرس
مراسم اختتامیه نخستین دوره مسابقات مهارت‌های فروش شرکت مدیران خودرو برگزار شد.