جستجو در اخبار


کارپرس
دوره های آموزشی R-School (مدرسه رنو) برای کلیه پرسنل نمایندگیهای فروش و خدمات پس از فروش و مطابق استانداردهای جهانی جهت توسعه مهارتهای تخصصی و رفتاری پرسنل طراحی شده و با نظارت مستقیم رنو فرانسه برگزار می شود.

حسینی تاکید کرد:

کارپرس
مدیر عامل نگین خودرو: تمامی خودروها رنو به موقع تحویل مشتریان می شودتمامی تعهدات شرکت نگین خودرو برای تحویل خودروهای رنو به مشتریان، تا 15 اسفند ماه 96 انجام می شود.


کارپرس
خودروهای رنو به سیستم S.O.S مجهز می شوددیر نگین سرویس از برنامه های نگین خودرو برای بالابردن سطح کیفیت خدمات امدادی ارائه شده به مشتریان خبر داد و گفت: با 45 دستگاه نگین سرویس، بدون تحمیل هزینه اضافی به مشتریان خدمات امدادی را در محل مشتری اجام می دهیم.


کارپرس
این خودرو که با استقبال چشمگیر مشتریان و علاقمندان به خودروهای سدان کلاس D در کشور روبرو شد، توانست فروش خوبی را در ایران به جای بگذارد .


کارپرس
برای نخستین بار کارناوال تلیسمان سواران در آخرین روز نمایشگاه خودرو اصفهان برگزار شد.


کارپرس
مدیرعامل رنوپارس گفت: تا دو سال آینده ۸۵ استاندارد خودرویی اجباری می‌شود بنابراین تولید خیلی از خودروها از جمله محصولات فعلی رنو باید متوقف شود.


کارپرس
این مجتمع تعمیرگاهی در ابتدای جاده مخصوص کرج، با حضور مدیران شرکت رنو ونگین خودرو و با حضور خبرنگاران رسما افتتاح و آغاز بکار کرد.


کارپرس
رنو بیش از چهل سال سابقه حضور در رقابت‌های فرمول یک را به عنوان بالاترین سطح از رقابت‌های اتومبیل‌رانی دارد و عناوین قهرمانی متعددی را در این رقابتها به‌دست آورده است.

تماشا کنید:

کارپرس
دیروز در نخستین روز از فعالیت دومین نمایشگاه خودرو تهران، شرکت نگین خودرو نماینده ی رسمی محصولات وارداتی رنو در ایران جدیدترین نسخه ی مگان را به نمایش گذاشته و تاکید کرد این شرکت نسخه ی فول نیومگان را برای بازار ایران در نظر گرفته است.

رییس ایدرو:

کارپرس
رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) گفت: هیچ خللی در قرارداد توتال و رنو پیش نیامده و این قراردادها طبق برنامه پیش می‌رود.


کارپرس
مگان بازار ایران احتمالا مجهز به گیربکس اتوماتیک 7 سرعته دو کلاچه خواهد بود و پیش بینی می شود در گام نخست نیز مدل سدان رنو مگان که می توان آن را بچه تلیسمان نیز نامید راهی بازار ایران شود.

طی 6 ماه اول 96؛

کارپرس
در میان پرفروش‌ترین خودروهای شش ماهه نخست امسال، ۵ محصول از شرکت رنو خودنمایی می‌کند.