Yendif Video Share - Search
جستجو در اخبار

خدمتی نو از ایساکو؛

کارپرس
با تکمیل ناوگان شرق تهران، خدمت «امداد گلس» که از بهمن‌ماه سال گذشته به‌صورت آزمایشی آغاز شده بود، اکنون به‌صورت رسمی در تمامی پایتخت به اجرا در آمد و به این ترتیب برای نخستین بار در کشور خدمات مربوط به تعویض و نصب شیشه خودرو در سبد خدمات امدادی مشتریان ایران‌خودرو قرار گرفت.


کارپرس
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، مدیریت طراحی و توسعه سیستم‌های این شرکت موفق شد با بهبود و توسعه مستمر اپلیکیشن ایساکو به سطح بالایی از رضایت کاربران دست یابد.

به روش وب‌اپلیکیشن (PWA)؛

کارپرس
مدیریت طراحی سیستم‌های این شرکت موفق شد با استفاده از فناوری اپلیکیشن‌های پیش‌رونده، استفاده مجدد از اپلیکیشن ایساکو را برای دارندگان گوشی‌های آیفون با سیستم عامل iOS، امکان‌پذیر کند.

همزمان با سالروز ارتحال امام خمینی(ره) انجام شد:

کارپرس
هم زمان با اجرای طرح «همسفر شما در راه‌های روشن»، مدیران ارشد خدمات پس از فروش ایران‌خودرو به منظور پایش و نظارت بر حسن ارائه خدمات از برخی نمایندگی‌های طرح و اکیپ‌های امدادی بازدید کردند.

طی 5 روز صورت می گیرد:

کارپرس
شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، از سیزدهم تا هفدهم خردادماه طرح خدمت‌رسانی ویژه به مشتریان را با عنوان «همسفر شما در راه‌های روشن» اجرا خواهد کرد.

مديرعامل ايساكو تاکید کرد:

کارپرس
مديرعامل ايساكو بهره‌گيري از فناوري اطلاعات را يكي از مزیت‌های حوزه خدمات پس از فروش ايران‌خودرو و وجه تمايز آن با ساير شرکت‌های خدمات خودرو دانست.

مدیر عامل ایساکو:

کارپرس
مديرعامل ايساكو از جايگزيني منابع جدید تامين قطعات یدکی در شرايط تحريم خبر داد.

اشتباه نگیر!

کارپرس
مدیرعامل شرکت تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی ایران خودرو (ایساکو) درباره وجود قطعات تقلبی در بازار به مشتریان هشدار داد و گفت: افراد می‌توانند با استفاده از موبایل اپلیکیشن ایساکو به صورت وارد کردن کد و یا اسکن بارکد، از اصالت قطعه اطمینان حاصل کنند.

تا بازگشت به شرایط عادی؛

کارپرس
اکیپ های ویژه امدادی حوزه خدمات پس از فروش ایران خودرو، تا بازگشت مناطق سیل زده خوزستان و لرستان به شرایط عادی، در این دو استان حضور خواهند داشت و به امدادرسانی به هموطنان ادامه خواهند داد.

در آخرین بازدید نوروزی سال 98 ضورت گرفت:

کارپرس
مدیران خدمات پس از فروش ایران خودرو در آخرین روز از بازدیدهای کشوری خود که به منظور پایش، نظارت و تسریع در امور مشتریان صورت گرفت، امروز با حضور در نمایندگی های شهرهای رشت، آستانه، لاهیجان، لنگرود، رودسر و رامسر به این سفرها پایان خواهند داد.

پس از چندین استان؛

کارپرس
هم زمان با بازدیدهای نظارتی تیم مدیریتی خدمات پس از فروش ایران خودرو از روند اجرای طرح جشنواره خدمات نوروزی این شرکت، شهرهای کرمان، رفسنجان، مهریز و یزد میزبان مدیران ارشد این شرکت شد.

نظارت ادامه دارد؛

کارپرس
مدیران ارشد شرکت ایساکو به منظور نظارت و تسریع در خدمت رسانی به مسافران نوروزی از نمایندگی های مجاز، ناوگان امداد جاده‌ای و سایر مراکز خدماتی این شرکت از محور های مواصلاتی در شهر های اهواز، شوش، اندیمشک، دزفول، بازدید و از امدادگران در این ایام قدردانی کردند.

به منظور تسریع در خدمت رسانی به مسافران نوروزی:

کارپرس
مدیران ارشد شرکت ایساکو به منظور نظارت و تسریع در خدمت رسانی به مسافران نوروزی از نمایندگی های مجاز ، ناوگان امدادجاده ای وسایر مراکز خدماتی این شرکت از محور های مواصلاتی در شهر های اهواز ، شوش ، اندیمشک ، دزفول ، بازدید و از امدادگران در این ایام قدردانی کرد

پس از وقوع سیل در کشور صورت گرفت:

کارپرس
25 اکیپ اختصاصی و تجهیز شده جهت خدمات امدادی به هموطنان آسیب دیده در سیل به شهرهای شیراز، خرم آباد، پلدختر و یاسوج اعزام و به صورت ویژه خدمات امدادی ارائه می دهند.

به منظور نظارت بر ارائه خدمات مطلوب؛

کارپرس
گروه صنعتی‌ ایران‌خودرو، که از بیست و ششم اسفند ماه سال 97 جشنواره خدمات نوروزی خود به مدت 21 روز برای خدمت‌رسانی ویژه به مشتریان در ایام تعطیلات نوروزی آغاز کرده است، طبق برنامه‌ای مدون با حضور مدیران ارشد خود در استان‌های مختلف کشور، بر حسن اجرای آن نظارت خواهندداشت.

ویژه / با اجرای مراسم افتتاحیه؛

کارپرس
مراسم افتتاح طرح خدمات نوروزی ایران خودرو روز گذشته در حالی برگزار شد که ناوگان خدماتی ایران خودرو برای ارائه خدمت شبانه روزی از 26 اسفند سال جاری لغایت 17 فروردین ماه 98 در سراسر کشور در حالت آماده باش کامل قرار خواهند گرفت.