جستجو در اخبار

جهت رفع اشکال؛

کارپرس
آژانس نظارت بر استانداردهای روسیه (روس استاندارت) اعلام کرد، مطلع شده که شرکت میتسوبیشی قصد دارد ۸۶ هزار و ۶۲۰ دستگاه از خودروهای آوتلندر به فروش رفته در بازار روسیه در فاصله فوریه ۲۰۰۷ تا ژوئن ۲۰۱۲ را برای رفع عیب فرا بخواند


کارپرس
شرکت خودروسازی تسلاموتورز هزاران دستگاه خودروی برقی تولید خود را برای رفع مشکل فنی فراخواند.


کارپرس
شرکت خودروسازی فورد آمریکا حدود یک میلیون و ۳۸۰ هزار دستگاه از محصولات خود را به علت مشکل در فرمان خودرو از بازارهای آمریکای شمالی جمع‌آوری می‌کند.

به منظور رفع عیوب شناخته شده؛

کارپرس
استرالیا دستور داد ۲.۳ میلیون دستگاه از خودروهایی که در آنها از کیسه های هوای ساخت شرکت تاکاتا استفاده شده و مواردی از تصادفات مرگ مرتبط با آنها رخ داده است، برای رفع عیب فرا خوانده شوند.

معاون وزیر صنعت خبر داد:

کارپرس
معاون وزیر صنعت گفت: طی دو ماه آینده شرکت‌های بزرگ بین المللی و تامین کنندگان قطعات را دعوت می‌کنیم تا با سازندگان ایرانی خودروهای سنگین مذاکره و همکاری کنند تا بتوانند هرچه بهتر این طرح ملی را اجرا می‌کنند.

بخاطر مشکل ترمز؛

کارپرس
شرکت فورد موتور بیش از نیم میلیون دستگاه از خودروهایش را به دلیل مشکلات مربوط به ترمز از بازار چین فرا می خواند.


کارپرس
مرکز ایمنی خودروهای آمریکا بار دیگر شرکت خودروسازی فورد را برای فراخوان بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار دستگاه خودروی اکسپلورر تحت‌فشار گذاشته است.

در سال 2017 رخ داد:

کارپرس
رییس اداره کل نظارت بر کیفیت، بازرسی و قرنطینه چین گفت: در سال ۲۰۱۷ میلادی بیش از ۲۰ میلیون خودروی معیوب در چین فراخوان شدند.


کارپرس
شعبه استرالیایی شرکت فورد ۵۹ هزار و ۲۵۴ دستگاه رنجر خود را به‌دلیل نگرانی از آتش‌سوزی فراخوان کرده است. بنا به اعلام این شرکت، این نگرانی وجود دارد که ذرات باقی‌مانده در قسمت تحتانی خودرو موجب آتش‌سوزی شود به این ترتیب این خودروها در مسافتی طولانی روی چمن حرکت کنند، انباشت تکه‌های ریز گیاهان در زیر خودرو خطرآفرین خواهد شد.


کارپرس
سازمان‌های نظارتی آلمان پرچم‌دار شاسی‌بلندهای فولکس‌واگن را به خاطر مشکلات آلایندگی فراخواندند.


کارپرس
شرکت خودروسازی سایک-جی‌ام، که سرمایه‌گذاری مشترک جنرال موتورز و سایک موتور شانگهای است، اعلام کرد قریب به یک میلیون دستگاه از تولیدات خود را فرا خواهد خواند.

در آمریکای شمالی؛

کارپرس
شرکت خودروسازی بی‌ام‌و آلمان روز جمعه اعلام کرد که بالغ بر یک میلیون دستگاه خودروی تولیدی خود را در آمریکای شمالی به علت احتمال اشتعال فراخوان داده است.

جهت رفع نقص در سیستم برق؛

کارپرس
شرکت «میتسوبیشی» ژاپن، خودروهای خود در بازار آمریکا و کانادا را، به دلیل داغ شدن بیش از حد موتور، فراخوان زد.

برای رفع عیب صورت گرفت:

کارپرس
شرکت تسلا، تولید کننده خودروهای برقی ۱۱ هزار دستگاه از خودروهای مدل ایکس اسپورت خود در سطح جهان را به دلیل مکانیزم معیوب قفل صندلی های عقب فرا خواند.

به منظور عیب یابی؛

کارپرس
شرکت نیسان ژاپن برای بررسی قسمت های مختلف بیش از ۱.۲ میلیون خودرو فروخته شده در بازار ژاپن، فراخوان داد.

به دلیل نقص فنی در کمربند ایمنی،

کارپرس
شرکت خودروسازی ژاپنی مزدا اعلام کرد بیش از 57 هزار خودرو را فراخوان کرده است.