جستجو در اخبار


کارپرس
شرکت خودروسازی بی‌وای‌دی، تولید‌کننده خودروهای برقی در چین، برای بیش از ۱۰ هزار دستگاه خودروی خود فراخوان اعلام کرده است.


کارپرس
کیا فورته‌های 2010 -2013، اوپتیماهای ساخت سال 2011 - 2013 و مدل‌های هیبریدی سدونا و اوپتیمای 2011- 2012 را برای وارسی بیشتر فراخواند.

به دلیل احتمال وقوع اتصالی؛

کارپرس
شرکت خودروسازی کیا موتورز اعلام کرد بیش از ۵۰۷ هزار دستگاه از محصولاتش را فرا خواهد خواند.


کارپرس
شرکت خودروسازی بی ام وی آلمان اعلام کرد، مجموعا ۳۹۰ هزار دستگاه از خودروهای خود را به دلیل احتمال خاموش شدن در حین رانندگی برای رفع عیب فرا می خواند.

محبی نژاد خواستار شد:

کارپرس
دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان کشور خواستار الحاق بند دریافت غرامت از قطعه سازان اروپایی به قراردادهای جدید در صورت ترک آنها از بازار ایران شد.

به دلیل رسوایی های دیزل گیت؛

کارپرس
مقامات دولتی آلمان از شرکت خودروسازی پورشه خواستند بیش از ۶۰ هزار دستگاه از شاسی‌بلندهای دیزلی ماکان و کاین را در سراسر اروپا فرا بخوانند.

بخاطر ضعف در سیستم برق؛

کارپرس
شرکت خودروسازی بی‌ام‌و بیش از ۳۱۲ هزار دستگاه از تولیداتش را در انگلستان فرا خواهد خواند.


کارپرس
شرکت خودروسازی آئودی اعلام کرد، به دلیل نگرانی از وقوع آتش سوزی ۱.۱۶ میلیون دستگاه از محصولات خود در سراسر جهان را فرا می خواند.

جهت رفع اشکال؛

کارپرس
آژانس نظارت بر استانداردهای روسیه (روس استاندارت) اعلام کرد، مطلع شده که شرکت میتسوبیشی قصد دارد ۸۶ هزار و ۶۲۰ دستگاه از خودروهای آوتلندر به فروش رفته در بازار روسیه در فاصله فوریه ۲۰۰۷ تا ژوئن ۲۰۱۲ را برای رفع عیب فرا بخواند


کارپرس
شرکت خودروسازی تسلاموتورز هزاران دستگاه خودروی برقی تولید خود را برای رفع مشکل فنی فراخواند.


کارپرس
شرکت خودروسازی فورد آمریکا حدود یک میلیون و ۳۸۰ هزار دستگاه از محصولات خود را به علت مشکل در فرمان خودرو از بازارهای آمریکای شمالی جمع‌آوری می‌کند.

به منظور رفع عیوب شناخته شده؛

کارپرس
استرالیا دستور داد ۲.۳ میلیون دستگاه از خودروهایی که در آنها از کیسه های هوای ساخت شرکت تاکاتا استفاده شده و مواردی از تصادفات مرگ مرتبط با آنها رخ داده است، برای رفع عیب فرا خوانده شوند.

معاون وزیر صنعت خبر داد:

کارپرس
معاون وزیر صنعت گفت: طی دو ماه آینده شرکت‌های بزرگ بین المللی و تامین کنندگان قطعات را دعوت می‌کنیم تا با سازندگان ایرانی خودروهای سنگین مذاکره و همکاری کنند تا بتوانند هرچه بهتر این طرح ملی را اجرا می‌کنند.

بخاطر مشکل ترمز؛

کارپرس
شرکت فورد موتور بیش از نیم میلیون دستگاه از خودروهایش را به دلیل مشکلات مربوط به ترمز از بازار چین فرا می خواند.


کارپرس
مرکز ایمنی خودروهای آمریکا بار دیگر شرکت خودروسازی فورد را برای فراخوان بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار دستگاه خودروی اکسپلورر تحت‌فشار گذاشته است.

در سال 2017 رخ داد:

کارپرس
رییس اداره کل نظارت بر کیفیت، بازرسی و قرنطینه چین گفت: در سال ۲۰۱۷ میلادی بیش از ۲۰ میلیون خودروی معیوب در چین فراخوان شدند.