جستجو در اخبار


کارپرس
شرکت هوندا وادار به فراخوان ۴۳۷ هزار دستگاه از پیکاپ‌های «ریجلاین» و سواری‌های «آکورد» و «تی‌ال‌ایکس» در آمریکا به‌دلیل ریسک آتش‌سوزی شده است.

به دلیل نقص فنی؛

کارپرس
فیات کرایسلر بیش از ۱۸۲ هزار وانت پیکاپ رم را از سراسر جهان برای تعمیر یک مشکل الکتریکی که می تواند فرمان را از مدار خارج کند فراخواند .


کارپرس
لینکلن ناتیلوس از تابستان سال میلادی گذشته وارد بازار شده اما در این فاصله‌ زمانی مشمول چند فراخوان از سوی شرکت خودروسازی فورد شده است.


کارپرس
شرکت خودروسازی کیا بنا دارد تا ده‌ها هزار از خودروها و شاسی‌بلند‌های خود را در آمریکا فراخوان دهد. براساس اعلام این شرکت این فراخوان مربوط به نقص فنی احتمالی در پمپ‌بنزین خودروها خواهد بود که ممکن است به بروز آتش‌سوزی منجر شده و ریسک‌ ایمنی را برای سرنشینان آنها درپی داشته باشد.

یک نماینده مجلس:

کارپرس
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه نوسانات نرخ ارز یکی از عمده دلایل گرانی خودرو در بازار است، گفت: با توجه به اینکه بهانه قطعه سازان افزایش نرخ ارز بوده اکنون باید شاهد کاهش قیمت ها باشیم.

باز هم کیسه های هوای تاکاتا!

کارپرس
فورد ۹۵۳ هزار دستگاه خودروی دیگر خود را که به کیسه‌های هوای معیوب تاکاتا مجهز هستند فراخوان خواهد داد.


کارپرس
تنها چند روز پیش بود که شرکت پورشه فراخوانی را برای محصولات پانامرا هیبرید خود صادر کرده بود و حالا فراخوانی جدید 75 هزار خودروی دیگر این کمپانی را در بر گرفته است.

تویوتا به‌دلیل نقص گیربکس؛

کارپرس
شرکت خودروسازی تویوتا فراخوانی را برای بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ دستگاه خودروی کرولا هاچ‌بک خود در استرالیا صادر کرده است.

بدلیل ضعف کیسه هوا؛

کارپرس
شرکت خودروسازی تویوتا‌موتور طی دو مرحله ۱۴۳ هزار خودروی شاسی‌بلند تاکوما، تویوتا لندکروز و لکسوس ال ‌ایکس ۵۷۰ را فراخوان داده ‌است.


کارپرس
اینفینیتی استرالیا فراخوانی برای مدل‌های Q۳۰ و QX۳۰ به‌دلیل نگرانی از کتابچه راهنمای مشتریان در برخی موارد اعلام کرده است.


کارپرس
شرکت خودروسازی مرسدس‌بنز در نظر دارد تا ۱۰۴ هزار و ۶۶۳ دستگاه از محصولات سدان و شاسی‌بلند خود را در آمریکا به‌دلیل نقص عملکرد چراغ ایربگ‌ها فراخوان دهد.


کارپرس
شرکت خودروسازی ولوو در نظر دارد تا حدود ۱۷ هزار و ۵۰۰ دستگاه از مدل‌های مختلف خود را در ایالات‌متحده آمریکا فراخوان دهد.

به دلیل ایراد درب خودرو؛

کارپرس
هوندا اعلام کرده است که ۱۰۷ هزار دستگاه از مینی‌ون‌های ادیسه مدل ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ را در آمریکا فراخوان می‌دهد.


کارپرس
شرکت خودروسازی فورد در نظر دارد حدود ۲هزار دستگاه از محصولات خود را در کانادا و ۴۰ هزار خودروی دیگر در آمریکای شمالی را در چند مرحله فراخوان دهد.


کارپرس
مرسدس بنز فراخوان کیسه‌های هوای تاکاتا را برای اسپرینتر مدل ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۶ اعلام کرد.


کارپرس
شرکت سوزوکی ۲۱ هزار دستگاه خودروی کیزاشی را در آمریکا بنابر دلیل نشت مخزن بنزین فراخوان می‌دهد.