جستجو در اخبار

به دلیل ضعف لامپ؛

کارپرس
شرکت خودروسازی فولکس‌واگن تعداد ۴۵ هزار خودرو تیگوان ۲۰۱۸ خود را به‌دلیل وجود نقص فنی در لامپ‌های ال‌ای‌دی آنها فراخوان داد.


کارپرس
شرکت خودروسازی سوبارو به دلیل وجود جوشکاری نامناسب در ستونB تعداد 293 دستگاه از خودروهای خود را فراخوان داد. این خودروساز ژاپنی اعلام کرده است که در صورت وجود این نقص در بدنه خودروهای خود به مالکان آنها خودروی اسند مدل ۲۰۱۹ را تحویل می‌دهد.


کارپرس
شرکت هونداموتور قرار است بیش از ۶۹ هزار دستگاه دیگر از خودرو‌های شاسی‌‌بلند اسپرت خود را بنابر دلیل نقص فنی در موتور خنک‌کننده فراخوان دهد.


کارپرس
پس از آنکه شرکت بی‌ام‌و به‌دلیل ایجاد حریق در برخی از خودروهای خود در کره‌جنوبی این خودروها را فراخواند، این شرکت آلمانی تصمیم گرفته است تا در همین راستا ۳۲۴ هزار دستگاه خودرو را در اروپا فراخوان دهد.


کارپرس
به‌نظر می‌رسد که به تازگی برخی خودروسازان با درج اطلاعات نادرست در مورد میزان فشار لازم در لاستیک‌ها و اندازه رینگ و لاستیک‌ها به مشکل برخورده‌اند.


کارپرس
این شرکت خودروسازی دریافت که کارخانه تولیدکننده کیسه های هوا نتوانسته است به درستی حفاظ حرارتی ژنراتور گاز کیسه هوا را بر روی این خودرو مونتاژ کند.


کارپرس
شرکت خودروسازی بی‌وای‌دی، تولید‌کننده خودروهای برقی در چین، برای بیش از ۱۰ هزار دستگاه خودروی خود فراخوان اعلام کرده است.


کارپرس
کیا فورته‌های 2010 -2013، اوپتیماهای ساخت سال 2011 - 2013 و مدل‌های هیبریدی سدونا و اوپتیمای 2011- 2012 را برای وارسی بیشتر فراخواند.

به دلیل احتمال وقوع اتصالی؛

کارپرس
شرکت خودروسازی کیا موتورز اعلام کرد بیش از ۵۰۷ هزار دستگاه از محصولاتش را فرا خواهد خواند.


کارپرس
شرکت خودروسازی بی ام وی آلمان اعلام کرد، مجموعا ۳۹۰ هزار دستگاه از خودروهای خود را به دلیل احتمال خاموش شدن در حین رانندگی برای رفع عیب فرا می خواند.

محبی نژاد خواستار شد:

کارپرس
دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان کشور خواستار الحاق بند دریافت غرامت از قطعه سازان اروپایی به قراردادهای جدید در صورت ترک آنها از بازار ایران شد.

به دلیل رسوایی های دیزل گیت؛

کارپرس
مقامات دولتی آلمان از شرکت خودروسازی پورشه خواستند بیش از ۶۰ هزار دستگاه از شاسی‌بلندهای دیزلی ماکان و کاین را در سراسر اروپا فرا بخوانند.

بخاطر ضعف در سیستم برق؛

کارپرس
شرکت خودروسازی بی‌ام‌و بیش از ۳۱۲ هزار دستگاه از تولیداتش را در انگلستان فرا خواهد خواند.


کارپرس
شرکت خودروسازی آئودی اعلام کرد، به دلیل نگرانی از وقوع آتش سوزی ۱.۱۶ میلیون دستگاه از محصولات خود در سراسر جهان را فرا می خواند.

جهت رفع اشکال؛

کارپرس
آژانس نظارت بر استانداردهای روسیه (روس استاندارت) اعلام کرد، مطلع شده که شرکت میتسوبیشی قصد دارد ۸۶ هزار و ۶۲۰ دستگاه از خودروهای آوتلندر به فروش رفته در بازار روسیه در فاصله فوریه ۲۰۰۷ تا ژوئن ۲۰۱۲ را برای رفع عیب فرا بخواند


کارپرس
شرکت خودروسازی تسلاموتورز هزاران دستگاه خودروی برقی تولید خود را برای رفع مشکل فنی فراخواند.