جستجو در اخبار


خودرو سازان چرا تحت فشارند

پنج شنبه | ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۵ | کد خبر: CP- ۸۹۲۸ | سرویس: اخبار داخلی
کارپرس:
به دنبال تحریم ها و مشکلاتی که اخیرا دامنگیر کل اقتصاد کشور به خصوص صنعت خودرو شده است عده ای فرصت طلب با سوء استفاده از شرایط پیش آمده، سعی در انعکاس اخبار کذب و ساختگی در رسانه های بیگانه فارسی زبان کرده اند.
به گزارش کارپرس،این افراد با سازماندهی اعتراضات ساختگی و تهیه ویدئوهای دروغین از این تجمعات ، شعارهای نامناسب و خودروهای تولید شده در محوطه خودروسازان و ارسال به رسانه ها و شبکه های اجتماعی سعی در ایجاد تشویش اذهان عمومی و خدشه دار کردن اعتبار شرکت ها کرده‌اند.

اگر چه خودروسازان با توجه به مشکلات ایجاد شده نتوانستند به تعهدات خود عمل کنند اما طی بررسی‌های انجام شده مشخص است که برخی از این افراد یا اصلا خودرویی ثبت نام نکرده اند یا برای سودجویی بیشتر، حواله هایی از بازار را با امید فروش و سود بالاتر خریداری کرده اند که حال با توجه به اتفاقات به وجود آمده تیرشان به سنگ خورده است.

این در حالی است که خودروسازان در تلاشند تا در این شرایط بحرانی ضمن تکمیل خودروهای موجود و تحویل آن در اسرع وقت به مشتریان ، و یا در موارد عدم وجود خودرو پرداخت حداکثر سود مشارکت و تاخیر  به مشتری، نیروی انسانی خود  را حفظ کنند .

اما نکته قابل تامل که مسئولان باید به آن نگاه ویژه داشته باشند این است که نباید اجازه دهند که شرایط پیش آمده دست مایه تمسخر رسانه های خارجی گردد و می بایست با افراد درگیر برخورد کنند هرچند که، همانطور که از نظرات درج شده  مردم در شبکه های اجتماعی همین رسانه های بیگانه بر می آید ، خوشبختانه مردم  هوشیار ایران به اوضاع و شرایط، آگاهی کافی را دارند و این خود نشانگر این مطلب است که اعتراضات ساختگی راه به جایی نمی برد.منبع: اقتصاد آنلاین

با عضویت در کانال های کارپرس در شبکه های اجتماعی، ویژه های خودرویی جهان را روی موبایل خود دریافت کنید.

 عضویت در کانال: تلگرام - اینستاگرام

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 5 حرف باشد
نظرات ارسالی پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید
شما اکنون از مطلب: "

خودرو سازان چرا تحت فشارند

" بازدید می کنید
----------------
تمامی حقوق برای " کارپرس" محفوظ وانتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است