Yendif Video Share - Search
جستجو در اخبار

نگین خودرو اعلام کرد:

کارپرس
خبرها حاکی از آنست که شرکت نگین‌خودرو به‌زودی تحویل خودروهای خریداری شده با ارز دولتی را آغاز خواهد کرد.


کارپرس
با آغاز تحریم‌های ایالات‌متحده آمریکا علیه صنعت خودرو از دو روز پیش، حالا شرکت‌های خودروساز خارجی با ریسکی بزرگ برای ماندن در ایران مواجه شده و به احتمال فراوان و طبق اعلام قبلی، کشور را ترک خواهند کرد.

نگین خودرو:

کارپرس
شرکت نگین خودرو علاوه بر شکایت از بانک مرکزی، اطلاعیه‌ای را در مورد لیست ثبت سفارش‌های غیر قانونی خودرو صادر کرد.


کارپرس
شرکت نگین خودرو با افتخار، کسب عنوان قهرمانی جهان توسط تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان ایران در مسابقات ۲۰۱۸ روسیه را تبریک می‌گوید.


کارپرس
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از سفر هفته آتی مدیران مجوعه خودروسازی رنو به ایران خبر داد.

معاون نگین خودرو خبر داد:

کارپرس
این خودروها در حال گذراندن تست‌هاى مختلف مطابق با استانداردهاى صادراتى رنو و تطبيق آن با شرايط آب و هوايي ايران است

در ارزیابی سال 2017 صورت گرفت؛

کارپرس
معیارهای انتخاب و قرارگیری در لیست 100 نفری نمایندگان برتر مشتمل بر: دارا بودن استانداردهای سه گانه فروش، خدمات پس از فروش و قطعات تحت عنوان 3S، افزایش حجم فروش به میزان معین در قیاس با سال گذشته در کشور، افزایش کیفیت ارائه خدمات با اجرای استانداردهای Care 2.0 وکسب نمره حد نصاب در ارزیابی های دوره ای رنو جهانی توسط بازرسان ویژه است.


کارپرس
نگین خودرو با افزایش تعداد ناوگان امداد خود به ۵۰ دستگاه، سرویس رسانی به مشتریان را تسهیل کرده است.

ویژه ی نمایندگان فروش؛

کارپرس
«سمینار فروش» شرکت نگین خودرو از شنبه 30 اردیبهشت تا پنجشنبه 3 خرداد ماه 1397 در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران برگزار می شود.


کارپرس
شرکت نگین خودرو با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان خود، خدمات سرویس در محل به مالکان را بیش از گذشته تقویت کرده است.


کارپرس
با افتتاح 20 شعبه و نمایندگی جدید در روزهای آتی، شبکه فروش و خدمات پس از فروش شرکت نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران به بیش از 100 نقطه میرسد.

بزودی توسط نگین خودرو؛

کارپرس
برای اولین بار در ایران پیست مدرن و منحصر بفرد "تست درایو" نگین خودرو، مطابق با استانداردهای جهانی درحال آماده سازی است و بمنظور تسهیل شرایط انتخاب برای علاقمندان خودروهای رنو بزودی در شرق تهران افتتاح می‌شود.


کارپرس
به رغم تدابیر درنظر گرفته شده در ایام نوروز 97 که شامل امداد جاده ای و شیفت نوروزی نمایندگان مجاز نگین خودرو بوده است، تعداد مشکلات پیش آمده برای مالکان خودروهای رنو، به صفر درصد گرایش پیدا می کند.

توسط نگین خودرو صورت می گیرد:

کارپرس
اما نسخه‌ی سدان این خودرو برای بازار ایران جذابیت بیشتری داشته و لذا مگان صندوقدار در نیمه اول سال جدید وارد کشور می‌شود.

5 تا 17 اسفند ماه دایر خواهد بود:

کارپرس
این کمپین در روز های 5 تا 17 اسفند ماه در کلیه نمایندگی‌های و شعب خدمات پس از فروش نگین خودرو آغاز می‌شود و مشتریان محصولات وارداتی رنو می‌توانند از بازدیدهای تخصصی و تخفیف‌های ویژه برخوردار شوند.

در سال 96 صورت گرفت؛

کارپرس
طبق اعلام مرکز شماره گذاری پلیس راهورناجا در ۱۱ ماهه سال جاری ۲ خودروی پرچمدار کمپانی رنو، «تلیسمان» و «کولئوس» به ترتیب رتبه اول و دوم را در زمینه فروش و شماره گذاری به خود اختصاص داده اند.