جستجو در اخبار

ویژه ی نمایندگان فروش؛

کارپرس
«سمینار فروش» شرکت نگین خودرو از شنبه 30 اردیبهشت تا پنجشنبه 3 خرداد ماه 1397 در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران برگزار می شود.


کارپرس
شرکت نگین خودرو با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان خود، خدمات سرویس در محل به مالکان را بیش از گذشته تقویت کرده است.


کارپرس
با افتتاح 20 شعبه و نمایندگی جدید در روزهای آتی، شبکه فروش و خدمات پس از فروش شرکت نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران به بیش از 100 نقطه میرسد.

بزودی توسط نگین خودرو؛

کارپرس
برای اولین بار در ایران پیست مدرن و منحصر بفرد "تست درایو" نگین خودرو، مطابق با استانداردهای جهانی درحال آماده سازی است و بمنظور تسهیل شرایط انتخاب برای علاقمندان خودروهای رنو بزودی در شرق تهران افتتاح می‌شود.


کارپرس
به رغم تدابیر درنظر گرفته شده در ایام نوروز 97 که شامل امداد جاده ای و شیفت نوروزی نمایندگان مجاز نگین خودرو بوده است، تعداد مشکلات پیش آمده برای مالکان خودروهای رنو، به صفر درصد گرایش پیدا می کند.

توسط نگین خودرو صورت می گیرد:

کارپرس
اما نسخه‌ی سدان این خودرو برای بازار ایران جذابیت بیشتری داشته و لذا مگان صندوقدار در نیمه اول سال جدید وارد کشور می‌شود.

5 تا 17 اسفند ماه دایر خواهد بود:

کارپرس
این کمپین در روز های 5 تا 17 اسفند ماه در کلیه نمایندگی‌های و شعب خدمات پس از فروش نگین خودرو آغاز می‌شود و مشتریان محصولات وارداتی رنو می‌توانند از بازدیدهای تخصصی و تخفیف‌های ویژه برخوردار شوند.

در سال 96 صورت گرفت؛

کارپرس
طبق اعلام مرکز شماره گذاری پلیس راهورناجا در ۱۱ ماهه سال جاری ۲ خودروی پرچمدار کمپانی رنو، «تلیسمان» و «کولئوس» به ترتیب رتبه اول و دوم را در زمینه فروش و شماره گذاری به خود اختصاص داده اند.


کارپرس
دوره های آموزشی R-School (مدرسه رنو) برای کلیه پرسنل نمایندگیهای فروش و خدمات پس از فروش و مطابق استانداردهای جهانی جهت توسعه مهارتهای تخصصی و رفتاری پرسنل طراحی شده و با نظارت مستقیم رنو فرانسه برگزار می شود.

حسینی تاکید کرد:

کارپرس
مدیر عامل نگین خودرو: تمامی خودروها رنو به موقع تحویل مشتریان می شودتمامی تعهدات شرکت نگین خودرو برای تحویل خودروهای رنو به مشتریان، تا 15 اسفند ماه 96 انجام می شود.


کارپرس
خودروهای رنو به سیستم S.O.S مجهز می شوددیر نگین سرویس از برنامه های نگین خودرو برای بالابردن سطح کیفیت خدمات امدادی ارائه شده به مشتریان خبر داد و گفت: با 45 دستگاه نگین سرویس، بدون تحمیل هزینه اضافی به مشتریان خدمات امدادی را در محل مشتری اجام می دهیم.


کارپرس
این خودرو که با استقبال چشمگیر مشتریان و علاقمندان به خودروهای سدان کلاس D در کشور روبرو شد، توانست فروش خوبی را در ایران به جای بگذارد .


کارپرس
برای نخستین بار کارناوال تلیسمان سواران در آخرین روز نمایشگاه خودرو اصفهان برگزار شد.


کارپرس
مدیرعامل رنوپارس گفت: تا دو سال آینده ۸۵ استاندارد خودرویی اجباری می‌شود بنابراین تولید خیلی از خودروها از جمله محصولات فعلی رنو باید متوقف شود.


کارپرس
این مجتمع تعمیرگاهی در ابتدای جاده مخصوص کرج، با حضور مدیران شرکت رنو ونگین خودرو و با حضور خبرنگاران رسما افتتاح و آغاز بکار کرد.


کارپرس
رنو بیش از چهل سال سابقه حضور در رقابت‌های فرمول یک را به عنوان بالاترین سطح از رقابت‌های اتومبیل‌رانی دارد و عناوین قهرمانی متعددی را در این رقابتها به‌دست آورده است.