جستجو در اخبار

سرویس قیمت خودروکارپرس
یک کارشناس خودرو نرخ ارز را یکی از عوامل اصلی تاثیرگذار بر قیمت خودرو دانست و گفت: نرخ ارز نه تنها بر قیمت خودرو تاثیرگذار است بلکه افزایش آن قطعا بر قیمت مواد اولیه مورد استفاده قطعه‌سازان نیز اثر خواهد گذاشت.


کارپرس
کرمان موتور هنوز قیمت جدید برخی از محصولات خود را اعلام نکرده است که در این لیست، محصول جدید این شرکت یعنی جک جی4 نیز دیده می شود.

رئیس اتحادیه خودروی تهران:

کارپرس
پیش بینی می شود اگر در سال ۹۸ نیز با روند افزایش تولید و تزریق خودرو به بازار مواجه باشیم قطعاً نه تنها شاهد افزایش قیمت در بازار نخواهیم بود بلکه کاهش قیمت نیز خواهیم داشت.


کارپرس
با وجود تعطیلات نوروز طولانی مدت و توقف تولید در ایران خودرو قیمت های بازار آزاد تفاوتی نسبت به آخرین روز کاری این شرکت نداشته است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

کارپرس
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: قیمت‌گذاری خودرو براساس پنج درصد حاشیه بازار بدون انجام اصلاحات رویکردی، برنامه ای و عملکردی صرفا زمینه ساز استمرار وضع نامطلوب و زیان بار گذشته با تحمیل هزینه های آن بر مردم است.

توصیه یک مقام صنفی:

کارپرس
رئیس انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان کشور گفت: با توجه به حباب 20 تا 30 درصدی قیمت خودرو، بهتر است متقاضیان، خرید خود را به تعویق بیاندازند.

هشدار! خودرو نخرید؛

کارپرس
کسی در این بازار ضرر نکرده، زیان از سودهایی است که قرار بود به دست بیاید. این نکته را بسیاری از فعالان بازار خودرو گوشزد می‌کنند.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو:

کارپرس
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو گفت: برخلاف 2 هفته پیش که قیمت انواع خودروها در بازار روند افزایشی یافته بود، اکنون قیمت ها رو به کاهش است؛ با این حال خرید و فروشی انجام نمی شود.

با فروش روزانه سایپا و ایران خودرو:

کارپرس
طی چند هفته گذشته و پس از فروش فوری محصولات داخلی قیمت انواع خودروهای موجود در بازار کاهش یافت، امروز نیز نسبت به روز گذشته قیمت برخی محصولات پایین‌تر آمد.

نگاهی به بازار؛

کارپرس
یکی از آسان‌ترین کارها، پیدا کردن شاسی‎بلندهای میلیاردی در بازار ایران است که با توجه به خودروهای داخلی و خودروهای چینی، انگشت‎نما هستند. برای پیدا کردن شاسی‎بلندها فقط لازم است که به برندهای معتبر دنیا مانند بی ام و، لکسوس، تویوتا یا حتی پورشه توجه کنیم.


کارپرس
به نظر می‌رسد دلالان بازار آزاد پس از فروش فوری خودروسازان داخلی عقب نشینی کرده و قیمت اکثر خودرو ها در بازار روند کاهشی را تجربه می کنند.

نیم نگاه؛

کارپرس
قیمت‌گذاری در بازار خودرو تابع هیچ قانون و قاعده‌ای نیست. دلال‌ها هر قیمتی که بخواهند روی ماشین‌ها می‌گذارند و نمایندگی‌های مجازی که قیمت خودرو را بر‌اساس نرخ‌های مصوب باید به فروش برسانند، محصولی برای عرضه ندارند.


کارپرس
یک کارشناس صنعت خودرو، عامل افزایش قیمت خودرو را در نگاه اول افزایش ناگهانی قیمت ارز و بی‌ثباتی آن دانسته و معتقد است که محدودیت‌هایی که باعث افزایش نرخ ارز شد، قیمت خودرو را نیز افزایش داد.

رضیان خبر داد:

کارپرس
عضو کمیته خودروی مجلس گفت: مافیایی پشت پرده گرانی خودرو در بازار است.

قیمت را متعادل کنید؛

کارپرس
وزیر دادگستری به خودروسازان هشدار داد قیمتهای خود را متعارف و واقعی کنند.


کارپرس
تفاوت قیمتی محصولات ایران خودرو در بازار و کارخانه از 9 میلیون تومان در مورد دانگ فنگ S30 شروع می شود و در پژو 2008 این عدد به 146 میلیون تومان می‌رسد!