Yendif Video Share - Search
جستجو در اخبار

تسویه حساب اتوبانی ممنوع!

سه شنبه | ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۴ | کد خبر: CP- ۱۰۱۲۴ | سرویس: یادداشت
کارپرسحمید رضا غریب:
دیدن چنین صحنه ای برای راننده ای که در حال طی مسیر در بزرگراه و معمولا با سرعت زیاد است می تواند باعث ایجاد استرس و در نتیجه تصادف شود.
به گزارش کارپرس، یکی از دوستان رسانه ای تعریف می کرد روز گذشته در یکی ازاتوبان های تهران شاهد بحثی بین رانندگان 2 خودروی ال 90 و تیبا بوده اما نه پشت چراغ قرمز یا کنار آزادراه که در حال رانندگی. در واقع هم رانندگی می کردند و هم در حال بحث و جدل با هم بودند.

با بالا گرفتن بحث ، راننده خودروی ال 90 در حالی که در بزرگراه با سرعت در حرکت بود به عمد به خودروی تیبا می کوبد و سپس به راه خود ادامه می دهد!

در ادامه راننده خودروی تیبا نیز برای تلافی به دنبال ال 90 می رود و با خودروی خود به عقب خودروی وی می کوبد و سپس به راه خود ادامه می دهد. نهایت این که این جدل خیابانی با پیچیدن خودروی تیبا جلوی ال 90 در بزرگراه و درگیری فیزیکی 2 راننده ادامه یافت و هر دو طرف حسابی از خجالت هم در آمدند!

کاری به رفتارهای این 2 راننده که به سبک فیلم های هالیوودی با یکدیگر درگیر شدند و جان انسان ها را به خطر می‌اندازند نداریم اما به خودروهایی که هم زمان در آن نقطه از بزرگراه در حال تردد بودند فکر کنید. وقتی وسط دعوای این 2 راننده قرار گرفتند و به نوعی سعی داشتند خود را از آسیب این دعوای بزرگراهی حفظ کنند .

رانندگان عزیزی که با یکدیگر به مشکل برمی خورید لطفا دعوایتان را وسط بزرگراه نیاورید چون این کار می تواند جان تعداد زیادی از سرنشینان خودروهای عبوری را -که هیچ نقشی در دعوای شما نداشته و در حال طی کردن مسیر خود هستند- به خطر بیندازد.

همه راننده حرفه ای نیستند و لذا دیدن یا قرار گرفتن در چنین صحنه ای برای راننده ای که در حال طی مسیر در بزرگراه و معمولا با سرعت زیاد است می تواند باعث ایجاد استرس و در نتیجه تصادف شود.

و اما سخن آخر، درست است این روزها خیلی از افراد به دلیل شرایط اقتصادی در فشارند و این نکته می تواند اعصاب فرد را با کوچک‌ترین تنش به هم بریزد اما می توانیم در زمان هایی که امکان بحث بین ما و نفر دیگری وجود دارد به خود بگوییم این کار ارزش خراب کردن روزم را ندارد و از آن عبور کنیم. همین راهکار ساده می تواند از بسیاری از درگیری ها و حتی تصادفات رانندگی بر سر لج بازی جلوگیری کند.منبع: عصرایران

با عضویت در کانال های کارپرس در شبکه های اجتماعی، ویژه های خودرویی جهان را روی موبایل خود دریافت کنید.

 عضویت در کانال: تلگرام - اینستاگرام

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 5 حرف باشد
نظرات ارسالی پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید
شما اکنون از مطلب: "

تسویه حساب اتوبانی ممنوع!

" بازدید می کنید
----------------
تمامی حقوق برای " کارپرس" محفوظ وانتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است