جستجو در اخبار

بررسی؛

کارپرس
بررسی ها نشان میدهد، خودروی بی وای دی اس ۶ سواری ماشین در مسافرت و جاده های کوهستانی علی رغم اینکه بسیار جادار و راحت است ولی با کندی شتاب گیری و کشش مواجه میباشد.


کارپرس
شرکت نیکولا اعلام کرده است بزودی از دو کامیون هیدروژنی رونمایی خواهد کرد.

تماشا کنید:

کارپرس
ب ام و همیشه خودروهایی می سازد که مخاطب را با شگفتی های ظاهری و فنی به خود جذب می کند، امکاناتی که این کمپانی در خودروهای خود استفاده می کند همیشه جذابیت های خاص خود را به همراه داشته است.

تماشا کنید:

کارپرس
تلاش ۶۳۹۰۰ ساعته برای ارتقا و بهبود هنلدینگ SUV جدید رنج روور، توانسته است از این خودروی به ظاهر ساده یک اثر تمام عیار بسازد!

تماشا کنید:

کارپرس
یک خودروی آفرود کوچک مکعبی شکل فانتزی که توجه بسیاری از علاقه مندان به آفرود را به خود جلب کرده است.

تماشا کنید:

کارپرس
شورلت سیلورادو جدید قادر است ۱۵.۸ تن بار حمل کند.

تماشا کنید:

کارپرس
در این مطلب خودرو های suv بزرگ و قیمتی کمتر از 45 هزار دلار معرفی شده اند.

تصاویر؛

کارپرس
این خودروی لوکس امکانات رفاهی متعددی را در اختیار راننده و سرنشینان قرار می دهد که از جمله آن می توان به تظیم صندلی راننده در 22 حالت و تجهیز صندلی راننده و سرنشینان جلو و عق به سرد کن و گرم کن اشاره کرد.

تماشا کنید:

کارپرس
با توجه به سایز بدنه و قابلیت های هیوندای i20 می توان این هاچبک ظریف را یکی از خودرو های شهری به صرفه نامید، این خودرو با سایز بدنه‌ متوسط و بازه‌ قیمتی متعادل در مقایسه با دو خودروی i10 و i30 جذابیت های بیشتری دارد.

تماشا کنید:

کارپرس
نسل جدید BMW سری7 در حالی رونمایی و معرفی شد که پیش از این تصاویری از این خودرو منتشر شده بود.

تماشا کنید:

کارپرس
در نمای جانبی درها عجیب و شیک از آب درآمده است. به نظر می‌رسد در نمای جلو و عقب یک رشته نورانی به جذاب‌ و تا حدی مرموز شدن چهره خودرو کمک کرده‌اند.

تصاویر؛

کارپرس
این خودرو که در دیترویت 2019 در این ابعاد و با این قدرت برای اولین بار معرفی شد، می‌تواند محموله‌ای بیش از 15.9 تن را بکسل کرده و باری به وزن حدود 3.5 تن را با خود حمل کند.

تماشا کنید:

کارپرس
معمولا وقتی نام پورشه به گوش می رسد اولین چیزی که به ذهن مان خطور می کند شتاب بالا و آپشن های گوناگون این برند پرآوزاه و دوست داشتنی است.

تماشا کنید:

کارپرس
اکنون بیش از هشتاد سال از فعالیت کمپانی تویوتا می گذرد و هر بار که این برند محبوب خودرویی جدید به بازار عرضه کرده است انتظارات مخاطبانش را بالاتر برده است.

تماشا کنید:

کارپرس
نسل جدید هیوندای ولستر با درب های نامتقارن در سال 2019 به بازار عرضه می شود.

تماشا کنید:

کارپرس
در این نسخه از سری 3 ب ام و شاهد بزرگتر شدن فضای داخلی کابین جهت راحتی سرنشینان خودرو هستیم اما از نظر فنی تغییر چندانی وجود ندارد.