جستجو در اخبار

تماشا کنید:

کارپرس
کمپانی مرسدس بنز در نمایشگاه خودرو دیترویت ۲۰۱۸، از نسل دوم شاسی بلند خود کلاس G رونمایی کرد. خودرو جی ۵۵۰ در اصل برای مصارف نظامی و امدادی به سفارش ایران ساخته شد!


کارپرس
خودرو کیا همیشه به دلیل قیمت های متناسب و طراحی خاص آن مشهور بوده است. کمپانی کیا معتقد است که نیاز به تبلیغات خاص و منحصر به فرد برای این خودرو ندارد.


کارپرس
لیفان یک شرکت خودروسازی چینی که در ابتدا یک کارگاه کوچک تعمیرگاه موتور سیکلت بود و در سال ۲۰۰۳ مجوز تولید خودرو گرفت. نمایندگی این کمپانی چینی را در ایران کرمان موتور گرفته است؛ لیفان ۸۲۰ و با آپشن های بسیار زیاد است.

بررسی؛

کارپرس
اخبار غیر رسمی حاکی از آن است که در سال جاری پراید بالاخره از سبد محصولات سایپا حذف می شود و به نظر می رسد که ساینا و کوییک دو خودروی جایگزین پراید باشند.


کارپرس
خودروی تمام فصل با فضای کافی در داخل، سیستم مناسب اینفوتینمنت و ایمنی بالا هنگام رانندگی؛ شاسی‌بلند ۲۰۱۹ Honda Passport را متفاوت کرده است.

نیم نگاه؛

کارپرس
نسل اول رنو ساندرو حدود ۱۰ سال پیش در نمایشگاه فرانکفورت معرفی شد. بعد از آن هم فیس لیفت شد و نسل جدید آن به بازار آمد و تولید نسل اول رنو ساندرو در بازار جهانی متوقف شد؛ ولی به هر صورت در بازار ایران همین نسل تولید و عرضه شد. پلتفرم رنو ساندرو با رنو تندر ۹۰ یکی است.

نیم نگاه؛

کارپرس
از سال ۱۹۷۵ سری ۵ بی ام و در خط تولید این خودروسازی بزرگ قرار گرفت. از زمانی که مدل‌های سری ۵ بی ام و وارد بازار خودرو شدند رقیب سرسختی برای مرسدس بنزw۱۲۴ به وجود آمد. در بین این مدل‌ها بی ام و۵۳۰i باقابلیت‌هایی که توانست توجه قشر جوان جامعه و نیز خانواده‌های اروپایی را جذب کند.

بررسی؛

کارپرس
تا چه اندازه با نقاط ضعف و قوتی خودروی قدرتمند اوپل موکا که در سال ۲۰۱۳ پا به بازار گذاشت، آشنایی دارید؟

تماشا کنید:

کارپرس
مزدا 3 همیشه میان علاقه‌مندان به خودرو جایگاه خاص خودش را داشته است و حالا مدل 2019 این خودرو طراحی و ویژگی های منحصر بفرد خود را به همراه دارد.

بررسی؛

کارپرس
بررسی ها نشان میدهد، خودروی بی وای دی اس ۶ سواری ماشین در مسافرت و جاده های کوهستانی علی رغم اینکه بسیار جادار و راحت است ولی با کندی شتاب گیری و کشش مواجه میباشد.


کارپرس
شرکت نیکولا اعلام کرده است بزودی از دو کامیون هیدروژنی رونمایی خواهد کرد.

تماشا کنید:

کارپرس
ب ام و همیشه خودروهایی می سازد که مخاطب را با شگفتی های ظاهری و فنی به خود جذب می کند، امکاناتی که این کمپانی در خودروهای خود استفاده می کند همیشه جذابیت های خاص خود را به همراه داشته است.

تماشا کنید:

کارپرس
تلاش ۶۳۹۰۰ ساعته برای ارتقا و بهبود هنلدینگ SUV جدید رنج روور، توانسته است از این خودروی به ظاهر ساده یک اثر تمام عیار بسازد!

تماشا کنید:

کارپرس
یک خودروی آفرود کوچک مکعبی شکل فانتزی که توجه بسیاری از علاقه مندان به آفرود را به خود جلب کرده است.

تماشا کنید:

کارپرس
شورلت سیلورادو جدید قادر است ۱۵.۸ تن بار حمل کند.

تماشا کنید:

کارپرس
در این مطلب خودرو های suv بزرگ و قیمتی کمتر از 45 هزار دلار معرفی شده اند.