جستجو در اخبار

سرویس شرایط فروش خودروکارپرس
در طرح پیش فروش این خودرو متقاضیان می توانند برای خودروی ایکس 33 اس با پرداخت 20 درصد و برای خودروی ایکس 22 با پرداخت 25 درصد مبلغ نسبت به نام نویسی اقدام كنند

ویژه ی اسفند ماه؛

کارپرس
شرکت کرمان موتور نماینده ی رسمی برندهای هیوندای، لیفان و جک طرح پیش فروش محصولات خود را ویژه ی اسفند ماه سال جاری اعلام کرده است.

در جشنواره فرصت بهاری؛

کارپرس
خودروی تلیسمان و کولئوس 2018 با تسهیلات 100 میلیون تومانی با قیمت قطعی و تحویل فرودین و اردیبهشت 97 در معرض فروش قرار گرفته است.

از سوی پارس خودرو؛

کارپرس
پیش فروش ساندرو استپ وی در روز چهارشنبه دوم اسفندماه انجام خواهد شد.

از امروز 29 بهمن ماه؛

کارپرس
گروه صنعتي ايران خودرو با هدف تامين نياز بازار به خودروهاي شاسی بلند و جوان پسند، طرح پيش فروش خودروی جدید و زیبای هايما اِس5 اتوماتيك توربوشارژ(مدل نوبِل) را از روز يكشنبه 29 بهمن ماه سال جاري آغاز مي كند.

با اعلام ایران خودرو صورت می گیرد؛

کارپرس
گروه صنعتي ايران خودرو به منظور تامین نياز بازار در بخش خودرو هاي اتوماتيك، طرح پيش فروش محصول پر تقاضای پژو پارس ال ايكس اتوماتيك را از امروز 28 بهمن ماه سال جاري به اجرادرمي آورد.

مدیران خودرو اعلام کرد:

کارپرس
شرکت مدیران خودرو برای محصولات برند چری به مناسبت دهه فجر شرایط فروش ویژه و جذابی را در نظر گرفته که شامل شرایط متنوع پرداخت وبازه پرداخت تا 36 ماه را در نظر گرفت.

از 18 بهمن؛

کارپرس
معاون بازاريابي و فروش گروه صنعتي ايران خودرو از اجراي مرحله دوم پيش فروش محصولات ايران خودرو با ثبت نام خودرو دنا پلاس توربوشارژ با موعد تحويل خرداد، تير و مرداد سال 97 خبر داد.

از 10 صبح امروز 15 بهمن؛

کارپرس
طی بخشنامه ای از سوی معاونت فروش و بازرایابی گروه خودرو سازی سایپا شرایط فروش فوری و پیش فروش برلیانس با موتور و گیربکس جدید اعلام شد.

از 15 بهمن آغاز می شود؛

کارپرس
قائم مقام معاون فروش گروه خودرو سازی سایپا از عرضه برلیانس با موتور و گیربکس جدید با هدف احترام به مشتریان و افزایش سهم بازار خبرداد.

معاون فروش کرمان موتور خبر داد:

کارپرس
استقبال از پیش فروش النترای داخلی به حدی زیاد بود که ظرفیت فروش آن بسیار سریع تکمیل شد و به نوعی در این محصول ما با سونامی فروش روبرو شدیم.

به مناسبت دهه مبارك فجر؛

کارپرس
گروه صنعتي ايران خودرو در آستانه فرارسيدن دهه مبارك فجر و به منظور پاسخگويي به نياز بازار و تامين نظر و خواست مشتريان جوان طرح پيش فروش محصول پرطرفدار i207 هاچ بك اتوماتيك را از دهم بهمن ماه به اجرا مي گذارد.