جستجو در اخبار

سرویس اینفوگرافی خودرو


اینفوگرافی / یکه زارع از چه انتقاد کرد؟!

کارپرس
چند روزی است که در فضای مجازی بحث بر سر استانداردهای جدید خودرویی ایران بالا گرفته است، بحثی که پس از انتقاد هاشم یکه زارع مدیرعامل ایران خودرو از اینکه حتی خودروهای بنز و هیوندایی نیز اکنون نمی توانند این استاندارد ها را پاس کنند آغاز گردید.

نگاهی به مزیت های گیربکس JQH؛

کارپرس
رنو اخیرا گیربکس جدیدی را برای خودروی تندر 90 دستی برای تولید در ایران در نظر گرفته است. گیربکسی موسوم به JQH که ویژه گی های جدید و بهتری را به این خودروی محبوب افزوده است.

اینفوگرافی؛

کارپرس
محمد شریعتمداری وزیر پیشنهادی رئیس جمهور به مجلس برای دولت دوازدهم کیست؟ پایگاه اطلاع رسانی دولت در یک اینفوگرافی کوتاه مهمترین شاخصه های شریعتمداری را معرفی کرده است.

اینفوگرافی:

کارپرس
آیا تا کنون این سوال ذهن شما را به خود مشغول کرده است که خودروی محبوب و برگزیده جهانیان چیست؟ اما اینک کدام خودروها در کجای جهان از محبوبیت برخوردارند؟

اینفوگرافی؛

کارپرس
شرایط اخذ گواهینامه در همه ی کشورها همچون کشور ما سهل و آسان نیست! حداقل برای عبرت هم که شده بد نیست به برخی کشورها که اخذ گواهینامه در آن با اعمال شاقه همراه است اشاره کنیم!

اینفوگرافی؛

کارپرس
سال 2014 سال بدی برای صنعت خودروی دنیا نبود! سالی نسبتا خوب برای بازگشت صنعت خودرو به جایگاهی که بواسطه ی مشکلات اقتصادی جهانی، مدتی از آن دور بود.

اینفوگرافی؛

کارپرس
بازار خودرو در اروپا آنچنان هم که به نظر می رسد سکه نیست! به خصوص در یکی دو دهه اخیر خودروهای زیادی هستند که می توان آنها را در لیست 10 خودروی زیان ده جای داد.

اینفوگرافی؛

کارپرس
نخستین انقلاب در استفاده از خودروهای الکتریکی و حمایت از انرژی تجدیدپذیر

اینفوگرافی؛

کارپرس
تعداد، مجموعه مسافت طی شده، میانگین مدت زمان شارژ و مانگین استفاده روزانه خودروی نیسان لیف در آمریکا بصورت اینفوگرافی

اینفوگرافی؛

کارپرس
مقایسه میزان مصرف سوخت در خودروهای بنزینی و الکتریکی