جستجو در اخبار

تماشا کنید:

کارپرس
سایپا رُهام که اولین تجربه صنعت خودروسازی کشور در مهندسی و ساخت پلتفرم به حساب می‌آید را در شیراز رونمایی کرد.

تماشا کنید:

کارپرس
شاید بیشترین تغییر این خودرو نسبت به اسلافش در چراغ‌های عقب باشد. چراغ‌های عقب این خودرو نسبت اسلافش باریکتر شده و می‌توان گفت چراغ‌های نمای انتهایی در این خودرو نسبت به مدل‌های جدید X4 نیز باریکتر شده‌اند.

تماشا کنید:

کارپرس
استارتاپی در سیلیکون ولی با رونمایی از خودروی پرنده بلک فلای/ Balckfly ادعا کرده است که هرکسی بدون داشتن مهارت خلبانی می‌تواند با آن پرواز کند.

تماشا کنید:

کارپرس
وجود ایربگ های جانبی و پرده ایی و انواع سیستمهای پایداری چون کنترل الکترونیکی و سیستم ضد لغزش ، کنترل سربالایی ، سیستم دوربین داینامیک، اتصال موبایل به مونیتور خودرو ،و سایر آپشن های رفاهی روز ، از آریزو5 چهره ایی مصمم برای کسب سهم بالای بازار ساخته است.

تصاویر؛

کارپرس
نمونه اولیه این اتوبوس الکتریکی در ماه سپتامبر در نمایشگاه خودرویی خودروهای سنگین تجاری در هانوفر به نمایش درخواهد آمد و تا پایان سال شاهد نسخه اولیه تجاری آن هستیم.

تماشا کنید:

کارپرس
این سیستم برای افزایش تمرکز شما حین رانندگی در جاده طراحی شده و استفاده از آنها چندان سخت یا گیج‌کننده نیست.

تماشا کنید:

کارپرس
موتور الکتریکی 355 اسب‌بخاری این خودرو در کمتر از 6 ثانیه شتاب صفر تا 100 را برای آن رقم می‌زند که با استفاده از گیربکس اتومات و در مدل اسپورت قدرت موتور به 305 اسب‌بخار نیز می‌رسد.

تماشا کنید:

کارپرس
خانواده‌های کمی قادرند تا این خودروی سوپرلوکس 50 هزار پوندی را سوار شده و با آن تجربه یک سفر خانوادگی را داشته باشند.

تماشا کنید:

کارپرس
این مجموعه، پودر طلای 24 عیار را در 4 لایه روی خودرو به کار برده و در لایه آخر این رنگ به صورت دستی روی خودرو مورد استفاده قرار گرفته است

تماشا کنید:

کارپرس
کالیپرهای ترمز رنگی، رینگ‌های 19 اینچی و گزینه‌های دیگر از ویژگی‌های این خودرو است. درون کابین نیز گزینه‌های زیادی از فناوری‌های کمکی راننده دیده می‌شود.

تماشا کنید:

کارپرس
این خودرو سدان جدید از شرکت مرسدس باموتور دوقلوی توربو دارای جعبه گیربکس دوکلاجه 9 سرعته اتوماتیک است.

تماشا کنید:

کارپرس
کراون به شکل چشم‌گیری از اسلافش (مدل 2012) بزرگتر بوده و با افزایش فاصله بین محوری فضای پای گسترده‌تری را برای سرنشینان ردیف عقب فراهم می‌آورد.

تماشا کنید:

کارپرس
در این فهرست می‌توانید 10 مدل از سریع‌ترین هاچ‌بک‌های داغ بازارهای کنونی را در یک نگاه ببینید.

تماشا کنید:

کارپرس
اما اگر تا این حد از امکانات راضیتان نمی‌کند، سانتافه با مدل 35 هزار و 450 دلاری "آلتیمت"، لوکس‌تر و مرفه‌تر نمود می‌یابد.

تماشا کنید:

کارپرس
با توجه به معماری بازطراحی شده، 308‌های مدل 2021 سبک‌تر از مدل‌های کنونی خواهند بود، چند سانتی‌متر نیز به طول این خودرو اضافه شده و فاصله بین محوری نیز اندکی بلندتر است تا مسافران ردیف عقب فضای پای بیشتری را تجربه کنند.

تماشا کنید:

کارپرس
سومین نسل از تویوتا سنچری از یک پیشرانه ۸ سیلندر ۵ لیتری هیبرید با ۳۷۵ اسب بخار قدرت در ۶۲۰۰ دور بردقیقه و ۵۱۰ نیوتن متر در ۴۰۰۰ دور بردقیقه بهرمند است.