جستجو در اخبار

تماشا کنید:

کارپرس
با نشستن درون خودرو متوجه ظاهر ویژه و مدرن فرمان خواهید شد و در فضایی پر از پوشش‌های چرمی و چوبی غرق می‌شوید.

تماشا کنید:

کارپرس
نسل جدید هیوندایی سانتافه، رسما حضور خود در نمایشگاه ژنو را اعلام کرده است. هیوندایی در تصاویر ارائه شده در کراس‌اوور جدیدش یک گزینه جدید ایمنی را به تصویر می‌کشد و به آن می‌نازد.

تماشا کنید:

کارپرس
مدل‌های کراس‌اوور جدید لکسوس که پیشتر در نمایشگاه خودرویی ژنو سال 2016 به نمایش درآمد، قرار است به رقابت با ب‌ام‌‌و X2 بپردازند

تماشا کنید:

کارپرس
مشتریان با پرداخت 28 هزار پوند (در کشوری مانند انگلستان) می‌توانند از نسخه ناوبری GT، صندلی‌های اسپورت و کیت طراحی اسپورت خارجی بهره‌مند شوند که قیمت مناسبی برای این خودرو محسوب می‌شود.

تماشا کنید:

کارپرس
این روزها که بازار خودروهای برقی و الکتریکی بسیار داغ و پر تب و تاب شده است داشتن اطلاعات در مورد بهترین خودروهای برقی جهان می‌تواند جالب توجه باشد.

گزارش تصویری (5)؛

کارپرس
در حاشیه برگزاری پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو نمایشگاهی از آخرین دستاوردهای صنعت خودرو و قطعه سازی کشور برگزار شد.

در پایان همایش صنعت خودرو؛

کارپرس
پنجمین همایش بین المللی صنعت خودروی ایران با تجلیل از پیشکسوتان این صنعت و با حضور وزیر اسبق صنعت معدن و تجارت پایان یافت.

گزارش تصویری (3):

کارپرس
پنجمین همایش بین المللی صنعت خودروی ایران میزبان برگزاری 24 کارگاه و پنل تخصصی در حوزه های مختلف مرتبط با صنعت خودرو بود.

گزارش تصویری (2):

کارپرس
پنجمین همایش صنعت خودروی ایران در نوبت صبح از اولین روز برگزاری خود شاهد سخنرانی بیش از 13 نفر از مدیران صنعت خودروی ایران و جهان بود.

گزارش تصویری (1):

کارپرس
پنجمین همایش صنعت خودرو ایران امروز 24 بهمن ماه با حضور میهمان خارجی و داخلی در همایش همایشهای برج میلاد تهران در حال برگزاری است.

گزارش تصویری:

کارپرس
با توجه به معضل آلودگي هوا در كلان شهر ها ، و سهم قابل توجه خودرو هاي سواري در بروز اين مشكل ،يكي از قديمي ترين راه كار ها در كنترل آلايندگي خودرو هاي سواري نصب كاتاليست كانورتر و تعويض به موقع آن است.

تماشا کنید:

کارپرس
مدت زیادی است که خودروها در زندگی ما وجود دارند و در این مدت بیشتر خودروها باب میل و سلیقه مردان ساخته شد اند. اما با گذشت زمان همه چیز تغییر کرده است به همین دلیل دیدن یک راننده خانم پشت فرمان یک خودروی صورتی یا زرد در خیابان‌های جهان دیگر برای مردم امری شگفت‌انگیز محسوب نمی‌شود.