جستجو در اخبار

تماشا کنید:

کارپرس
نیسان به عنوان رقیب تویوتا با همکاری یک شرکت تیونر بریتانیایی به نام "سون ولی" یک نیسان قشقایی را به توانی حدود 2 هزار اسب بخار رسانده است که می‌تواند سریع‌تریند شاسی بلند یا خودروی کنونی در دنیا باشد.

تماشا کنید:

کارپرس
رولز رویس نیز به لیست ماشین های پلیس شگفت انگیز جهان پیوست؛ البته تا پیش از این نیز ماشین های پرقدرتی همچون لامبورگینی و شورلت کوروتز در این لیست دیده می شدند.

تماشا کنید:

کارپرس
خریداران روس از خودروی جدید کمپانی لادا با نام وستا SW CROSS استقبال چشمگیری کرده‌اند.

تماشا کنید:

کارپرس
امپراطور ژاپن از تویوتا سنتری، نخست‌وزیر ایتالیا از مازراتی، نخست‌وزیر مالزی از پروتون پردانا، رئیس جمهور چک از اشکودا ساپرپ و پادشاهی بریتانیا به شکلی موروثی از بنتلی استفاده می‌کنند.

تماشا کنید:

کارپرس
این خودروی شاسی بلند جدید از شرکت ولوو با موتوری توربوشارژ، دارای جعبه گیربکس 8 سرعته اتوماتیک است.

تصاویر؛

کارپرس
این خودرو دارای یک جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک، رینگ های ۱۷ اینچ می باشد و تنها به صورت دوکابین بفروش می رسد.

تماشا کنید:

کارپرس
در اصل می‌توان این خودرو را یک سدان قدبلند نامید. این خودرو در واقع یک سدان چهار در با محفظه بار سنتی (صندوق عقب) در SUV هاست و کلیت آن شباهتی به SUV های سنتی ندارد.

تصاویر؛

کارپرس
با توجه به ابعاد ارائه شده از سوی دست لوکس‌ساز تویوتا و همچنین سایز درهای عقب، فضای پای زیادی برای سرنشینان نشسته در ردیف عقب پیش‌بینی می‌شود.

تماشا کنید:

کارپرس
خودروی مفهومی لفیل روگ بازتابی از باور های هیوندای است که طرح های گذشته حال و آینده این خودرو ساز مطرح را در خود جای داده است.

تماشا کنید:

کارپرس
شورلت قصد دارد با ارائه پیکاپی در این حد و ابعاد با پیک‌آپ TRD Pro تاکوما از برند تویوتا رقابت کند.

تماشا کنید:

کارپرس
کمپانی BYD طی روز گذشته با افتخار 20 دستگاه اتوبوس تمام الکتریکی را در جزیره "ججو" واقع در کره جنوبی که در نوع خود بزرگترین پروژه تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی پاک در شمال شرق آسیا می باشد را راه اندازی کرد. BYD eBUS-7، تنها اتوبوس با اندازه متوسط تمام الکتریکی در بازار کره جنوبی می باشد.

تماشا کنید:

کارپرس
اینک قصد داریم به بررسی زشت‌ترین رینگ هایی که روی تعدادی از خودروهای 2018 ارائه شده، بپردازیم.

تماشا کنید:

کارپرس
خریداران همچنین می‌توانند یک نسخه 6 در و 6 صندلی از این خودرو را داشته باشند. شرکت سازنده اعلام کرده که تنها 6 نسخه از این خودرو را خواهد ساخت و این موضوع می‌تواند به منحصربودن دارندگان ثروتمند آن در جهان کمک کند.

تصاویر؛

کارپرس
دیگر بر کسی پوشیده نیست که کیا تمرکز زیادی روی ساخت suvهای رده بالایی دارد که بتوانند در جایگاهی بالاتر از سورنتو قرار بگیرد. به همین دلیل شرکت کره‌ای در اواخر فوریه به نمایش نمونه اولیه از یک شاسی‌بلند پرداخت و کانسپت "تلوراید" را به جهان معرفی کرد.

تماشا کنید:

کارپرس
استفاده از نسخه‌ای آئرودینامیک‌تر از جلوپنجره نمادین لندروور به همراه سقف شیب‌دار مشکی‌رنگ از دیگر ویژگی‌های اسپورت این خودرو است.

تماشا کنید:

کارپرس
پارکینگ طبقاتی و اختصاصی شرکت خودرو سازی بی ام و یکی از شگفت انگیز ترین برج های پارکینگی جهان است که در ادامه تصاویری از آن را مشاهده می کنید.