جستجو در اخبار

تماشا کنید:

کارپرس
شرکت صنایع سنگین آمریکایی به نام ماک در سال 1900 توسط جک آگوستومی و ویلیام ماک تحت نام برادران ماک تاسیس شد.

بعد از فاجعه؛

کارپرس
تحقیقات ژاپنی ها حاکی از آن بوده که تا مسافت 30 الی 50 کیلومتری محل وقوع حادثه، سطح سزیوم رادیو اکتیو به میزان قابل توجهی بالا رفته است.

تماشا کنید:

کارپرس
در کنار قابلیت سازگاری با محیط زیست، پورتال‌ها به سطح 3 خودرانی با استفاده از حسگرها و رادارها مجهز است و در شرایط مطمئن می‌تواند خود را به مقصد برساند.

تماشا کنید:

کارپرس
خودرو 19 جای نگه‌دارنده بطری آب و فنجان دارد. فضاهای نگه‌دارنده فنجان در پنل درهای جلو و عقب، کنسول میانی جلو، بخش تاشونده بین دو صندلی ردیف دوم و بخش کناری صندلی‌های ردیف سوم قرار دارد.

تماشا کنید:

کارپرس
این خودرو به یک سانروف پانورامیک شیشه‌ای، کنسول مرکزی پوشیده از چوب مجهز است. داشبورد نیز بین فضایی چوبی و پوشش‌هایی از متالیک برق می‌زند.

تماشا کنید:

کارپرس
این خودروی سدان جدید از شرکت فولکس واگن با موتوری توربوشارژ دارای جعبه گیربکس 8 سرعته اتوماتیک است.

تماشا کنید:

کارپرس
این خودروی کوپه با موتوری توربوشارژ دارای جعبه گیربکس 8 سرعته اتوماتیک است.

تماشا کنید:

کارپرس
این خودروی کوپه لوکس از شرکت هیوندای در میشیگان امریکا پرده برداری شد و کارشناسان پیش بینی کرده‌اند که بزودی به خط تولید برسد.

تماشا کنید:

کارپرس
تویوتا فاصله بین دو محور این خودرو را 60 میلی‌متر گسترده کرده و مدعی است که فضای پای مسافران عقب در این خودرو یکی از بهترین‌ها در این کلاس است.

تماشا کنید؛

کارپرس
رنگ طلایی صدسالگی بنتلی از طلای متالیک پالایش شده تحت تاثیر مدل‌های وینتیج بنتلی با فلز کاری هنرمندانه و برجسته این خودرو ارائه می‌شود.

تماشا کنید:

کارپرس
خودروی هیوندای النترا مدل ۲۰۱۹ با تغییر و تحولات چشمگیری از لحاظ طراحی ظاهری و فنی راهی بازارهای جهانی خواهد شد.

تصاویر:

کارپرس
رولزرویس در این نسخه مجمسه معروف و حکاکی کروم اطراف چرخ‌ها را نقره‌اندود کرده است.

تماشا کنید:

کارپرس
مرسدس می‌باخ پول‌من 2016هم یک کشتی در دنیای خودروهاست. مرسدس زیبای 6.4 متری که فضای زیادی برای لذت بردن در اختیارتان می‌گذارد.

تماشا کنید:

کارپرس
با تمام این تغییرات خودرو هنوز بسیار زیبا به نظر می‌رسد. خطوط تهاجمی و چین و قوس‌های سپر نیز اندازه کافی خوب ظاهر شده اند و جذابیت خودرو افزوده‌اند.

تماشا کنید:

کارپرس
قرار است نسل جدید c8 آلفا یکی از سوپرایزهای این کمپانی در آینده باشد و به عنوان یک برگ برنده رو شود. موتور خودرو در این خودرو یک مدل 2.9 لیتری 6 سیلندر است که پیشتر نمونه آن را در آلفارومئو جولیا کوادروفولیو دیده‌ایم.

تماشا کنید:

کارپرس
در حال حاضر از مشخصات و تنظیمات مدل‌های M850i و 840d کوپه رونمایی شده است و انتظار می‌رود مدل‌های کانورتیبل و گرن‌کوپه 4 در نیز با همین مشخصات رونمایی شوند.