جستجو در اخبار

تماشا کنید:

کارپرس
در فضای داخلی این خودرو رانندگان با یک فرمان سه پره روبه‌رو هستند. اهرم تغییر دنده نیز تغییر کرده است. از طرفی شاهد نوارهای متالیک در داخل کابین هستیم.

تماشا کنید:

کارپرس
یک 2.7 لیتری نسخه توئین توربوی DOHC V-6 که روی فورد f150 دیده می‌شود از دیگر موتورهای منتخبین این فهرست به شمار می‌آید.

تماشا کنید:

کارپرس
این خودرو به ویژگی ایمنی استاندارد شامل 6 کیسه هوا، ضربه‌گیر درهای جانبی، کنترل پایدار الکترونیکی، سامانه کنترل ترمز (ضد قفل)، سامانه کمکی هیل استارت و مدیریت ثبات خودرو مجهزند.

تماشا کنید:

کارپرس
با این حال رنو ادعا می‌کند، سیمبیوزش به سطح 4 خودرانی مجهز است و می‌تواند بدون نظارت کاربر انسانی براند. بنابراین می‌توان ترکیب فناوری به کار رفته در این خودرو را مدبرانه دانست.

تماشا کنید:

کارپرس
این روزها اکثریت تولید کنندگان خودرو، وسایل نقلیه را به طیف وسیعی از امکانات بازدارنده از تصادف جلو مجهز می‌کنند و حفاظت از چراغ‌ها در الویت‌های پایه آنها قرار نمی‌گیرد.

تماشا کنید:

کارپرس
در دنیای خودروها انتخاب بهترین خودروی سال چه در منطقه جغرافیایی چه در سطح جهانی اهمیت خاصی دارد و مثل انتخاب برترین بازیکن سال اروپا یا جهان یا بهترین بازیگر سال در دنیای فیلم و سینما می‌ماند. اینک در سال 2018 آلفا رومئو، آئودی، ب‌‌‌ام و، سیتروئن، کیا، سئات و ولوو برای به دست آوردن عنوان برترین خودروی سال اروپا در حال جدال هستند.

تماشا کنید:

کارپرس
لامبورگینی قصد دارد نسخه‌ای سبک‌تر و قدرتمندتر را با نام اروس پرفورمانته را با قدرتی بیش از 700 اسب بخار ارائه دهد.

تماشا کنید:

کارپرس
اگر فکر می‌کنید نمای بیرونی خوب و رضایت بخش است، فضای داخلی شما را بیشتر تحت تاثیر قرار می‌دهد. پیشرفت‌های جانانه در فضای داخلی 508 را آینده‌نگرانه‌تر نشان می‌دهد.

تصاویر:

کارپرس
ظاهرا ب‌ام‌و از جلوپنجره‌های جدیدتر و کم زاویه‌تر خود نیز برای نمای روبه‌روی خودرو استفاده کرده است.

تماشا کنید:

کارپرس
رانندگان در این خودرو به کنسول مرکزی احیاء شده، سامانه اطلاعات و سرگرمی نیسان کانکت، صفحه نمایش لمسی 8 اینچی و سیستم ناوبری GPS مجهزند و قابلیت سازگاری با نرم‌افزارهای اتو اندروید و کارپلی اپل را نیز دارند.

تماشا کنید:

کارپرس
لامبورگینی اطلاعات خاصی را در خصوص این خودرو ارائه نداده است، اما اعلام کرده که این خودرو از طریق سامانه بازتولید پیشرفته انرژی جنبشی سریعا شارژ می‌شود.

تماشا کنید:

کارپرس
در این نمایشگاه محصولاتی پر از زرق و برق‌های کرومی، خودروهایی عجیب برای جاده‌ها، قدبلندهای آسمان‌خراش و آفرودرهای غول‌پیکر و خشن را خواهید دید.