جستجو در اخبار

تماشا کنید:

کارپرس
هیوندای استانداردهای جدید برای بخش کراس‌اور کامپکت را با موتور الکتریکی و انعطاف‌پذیری فوق‌العاده، طراحی جذاب، قابلیت اتصال بسیار بالا و ویژگی‌های امنیتی در سطح بسیار پیشرفته ارائه می‌دهد.

تماشا کنید:

کارپرس
این کراس اوور جمع و جور که از طریق شرکت سایپا به بازار عرضه شده است در ابتدا به صورت مستقیم از چین وارد کشور می شد اما اکنون در کارخانه سایپا کاشان مونتاژ می شود.

تماشا کنید:

کارپرس
دومین روز از سیزدهمین نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو با حضور پر رونق صدها شرکت داخلی و خارجی خودرویی در حالی سپری شد که احوال صنعت خودروی ایران متاثر از اوضاع اقتصادی و تحریم های غیرقانونی صورت گرفته چندان خوب نیست.

تماشا کنید:

کارپرس
خودروی اسپورت و نمادین آلمان‌ها پس از ۶۴ سال قدرتمندتر ظاهر می‌شود.

تماشا کنید:

کارپرس
شرکت صنایع سنگین آمریکایی به نام ماک در سال 1900 توسط جک آگوستومی و ویلیام ماک تحت نام برادران ماک تاسیس شد.

بعد از فاجعه؛

کارپرس
تحقیقات ژاپنی ها حاکی از آن بوده که تا مسافت 30 الی 50 کیلومتری محل وقوع حادثه، سطح سزیوم رادیو اکتیو به میزان قابل توجهی بالا رفته است.

تماشا کنید:

کارپرس
در کنار قابلیت سازگاری با محیط زیست، پورتال‌ها به سطح 3 خودرانی با استفاده از حسگرها و رادارها مجهز است و در شرایط مطمئن می‌تواند خود را به مقصد برساند.

تماشا کنید:

کارپرس
خودرو 19 جای نگه‌دارنده بطری آب و فنجان دارد. فضاهای نگه‌دارنده فنجان در پنل درهای جلو و عقب، کنسول میانی جلو، بخش تاشونده بین دو صندلی ردیف دوم و بخش کناری صندلی‌های ردیف سوم قرار دارد.

تماشا کنید:

کارپرس
این خودرو به یک سانروف پانورامیک شیشه‌ای، کنسول مرکزی پوشیده از چوب مجهز است. داشبورد نیز بین فضایی چوبی و پوشش‌هایی از متالیک برق می‌زند.

تماشا کنید:

کارپرس
این خودروی سدان جدید از شرکت فولکس واگن با موتوری توربوشارژ دارای جعبه گیربکس 8 سرعته اتوماتیک است.

تماشا کنید:

کارپرس
این خودروی کوپه با موتوری توربوشارژ دارای جعبه گیربکس 8 سرعته اتوماتیک است.

تماشا کنید:

کارپرس
این خودروی کوپه لوکس از شرکت هیوندای در میشیگان امریکا پرده برداری شد و کارشناسان پیش بینی کرده‌اند که بزودی به خط تولید برسد.

تماشا کنید:

کارپرس
تویوتا فاصله بین دو محور این خودرو را 60 میلی‌متر گسترده کرده و مدعی است که فضای پای مسافران عقب در این خودرو یکی از بهترین‌ها در این کلاس است.

تماشا کنید؛

کارپرس
رنگ طلایی صدسالگی بنتلی از طلای متالیک پالایش شده تحت تاثیر مدل‌های وینتیج بنتلی با فلز کاری هنرمندانه و برجسته این خودرو ارائه می‌شود.

تماشا کنید:

کارپرس
خودروی هیوندای النترا مدل ۲۰۱۹ با تغییر و تحولات چشمگیری از لحاظ طراحی ظاهری و فنی راهی بازارهای جهانی خواهد شد.

تصاویر:

کارپرس
رولزرویس در این نسخه مجمسه معروف و حکاکی کروم اطراف چرخ‌ها را نقره‌اندود کرده است.