جستجو در اخبار

معرفی؛

کارپرس
چندی پیش کرمان موتور اقدام به فروش جی4 و تحویل آن به مشتریان نمود، خودرویی که بسیاری آن را رقیبی برای برلیانس 330 و حتی تندر پلاس می دانستند.


کارپرس
طبق معمول هر هفته کرمان موتور چهارشنبه های آموزشی خودر را برگزار می کند و این بار نوبت به محصول جدیدش یعنی هیوندای آزارا 2018 رسیده است.


کارپرس
شرکت کرمان موتور در راستای خدمات رسانی به مشتریان خودر در ایام اربعین حسینی در مسیر های منتهی به مرز ایران و عراق مستقر و تمامی نمایندگی های خود را آماده خدمات رسانی به زائرین کربلا نموده است.

کرمان موتور اعلام کرد:

کارپرس
کرمان موتور اعلام کرد پیش فروش خودروی جک با تحویل دی ماه S3 تکمیل ظرفیت شد.

از یکشنبه 21 مهرماه آغاز می شود:

کارپرس
شرايط ويژه فروش محصولات برند جک كرمان موتور از فردا آغاز می شود.


کارپرس
بزودی در چهارشنبه های آموزشی کرمان موتور هیوندای آزارای 2018 بررسی فنی می شود.

در نمایندگی این شرکت رخ داد:

کارپرس
شرکت کرمان موتور که چندی پیش آزرای 2018 را وارد بازار ایران کرد اولین نسخه از این خودرو را به مشتری خود تحویل داد.

در طرح امداد عاشورا صورت می گیرد:

کارپرس
شرکت کرمان موتور جهت رفاه حال مشتریان خود در دهه محرم ططرح امدادی خود را در روز های آینده اجرا خواهد کرد

از دهم شهریور کلید خورد:

کارپرس
شرکت کرمکان موتور که این روز ها از فعالترین شرکت های خودرویی کشور از جهت فروش محصول است به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر چند محصول دیگر خودرا با شرایط جذاب برای مشتریان وفادار خود عرضه داشته است.


کارپرس
با توجه به پيش بيني افزايش ترددهاي جاده اي و مسافرت‌های استانی در ايام تعطیلات پيش رو، واحد امداد شرکت کرمان موتور در نظر دارد طرح امداد قربان را به محوریت امدادرسانی در تمامی جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی در استان های البرز، تهران ، خراسان رضوی ، گیلان ، مازندران ،اردبیل، فارس و اصفهان از روز سه شنبه مورخ 30/05/97 الی روز جمعه مورخ 02/06/97 برگزار نماید.

طی اطلاعیه ای اعلام شد:

کارپرس
در پی اعلام فهرست متخلفان ثبت سفارش غیر قانونی خودرو کرمان موتور اقدام به شفاف سازی کرد.


کارپرس
شرکت جک یکی از بزرگترین خودروسازهای چینی است که در نمایشگاه پکن از بزرگترین شاسی بلند خود با عنوان جک S۷ رونمایی کرد و این بار در رقابت های موتور کراس چینی حضور پررنگ داشت و موفق به دریافت جایگاه اول در سه گروه این مسابقات شد.


کارپرس
شرکت کرمان موتور اعلام کرد با توجه به استقبال گسترده از خرید محصول جک S3 ثبت نام این خودرو تکمیل گردید.

کرمان موتور خبر داد:

کارپرس
شرکت کرمان موتور در راستای توسعه فعالیت های خود تصمیم دارد محصول جدید جک S7 با پیشرانه 1.5 لیتری توربو و با سيستم پاشش مستقيم را در پاییز امسال رونمايي کند.


کارپرس
شرکت کرمان موتور در بهمن ماه 1396 (حدود 5 ماه پیش) اقدام به پیش فروش محدود خودرو الانترا تولید داخل با شرایط 70 میلیون تومان پیش دریافت و سود مشارکت 18 و 15 درصد و قیمت 147 میلیون و هشتصد هزار تومان با موعد تحویل های عمدتا مرداد و شهریور و مهر 1397کرده است.


کارپرس
شرکت خودروسازی کرمان موتور اعلام کرد: با توجه به تعلل و بدعهدی «هیوندای» کره جنوبی برای پیشبرد تولید النترا در ایران، تحویل این خودرو در شرایط کنونی میسر نیست اما برای رعایت حقوق مشتریان 2 طرح جایگزین پیشنهاد شده است