جستجو در اخبار


کارپرس
نماینده رسمی هیوندای در ایران به زودی سدان آزرا 2018 را در بازار ایران عرضه خواهد کرد.

در خیابان کارگر؛

کارپرس
شرکت کرمان موتور در راستای تسهیل در دسترسی مشتریان خود به قطعات یدکی اصلی سومین فروشگاه رسمی قطعات خود را افتتاح کرده است.

معاون فروش و بازاریابی کرمان موتور اعلام کرد:

کارپرس
معاون فروش و بازاریابی کرمان موتور به برخی شایعات مبنی بر اخذ مابه التفاوت مرتبط با افزایش تعرفه های گمرکی در خصوص خودروهای وارداتی برای ثبت نامی های این شرکت که با قیمت قطعی انجام پذیرفته بود، پاسخ داد.

معاون فروش کرمان موتور خبر داد:

کارپرس
معاون فروش و بازاریابی کرمان موتور از رونمایی آزرا تا پایان بهمن ماه خبر داد و اظهار کرد: در حال برنامه‌ریزی برای تولید خودروی توسان پس از الانترا هستیم.

مدیر عامل کرمان موتور :

کارپرس
محصول بعدی که از سوی کرمان موتور داخلی سازی شده و روانه بازار می شود هیوندا توسان است که این محصول نیز مطابق برنامه ریزی های انجام شده از زمستان سال آیند روانه بازار خواهد شد.


کارپرس
شرکت کرمان موتوربه عنوان نماینده رسمی برند هیوندای در ایران، شرایط پیش فروش هیوندای النترای تولید داخل با مدل 97 را اعلام کرد.


کارپرس
معاون فروش و بازاریابی کرمان موتور از برنامه‌ریزی برای تولید دو خودروی النترا و توسان در ایران خبر داد.


کارپرس
قیمت های جدید خودروهای وارداتی کرمان موتور از طریق سایت رسمی این شرکت اطلاع رسانی خواهد شد.

سامان فیروزی تاکید کرد:

کارپرس
سیاست دولت و فشار بر برندهای خارجی در واردات برای تولید و سرمایه‌گذاری در ایران سیاست درستی بوده و در بلندمت به سود کشور خواهد بود.

توسط بم خودرو صورت گرفت:

کارپرس
حسین روانبد، معاون بازرگانی بم خودرو در حاشیه این مراسم با اشاره به افتتاح اولین فروشگاه قطعات محصولات کرمان موتور توسط بخش خصوصی، اظهار کرد: با توجه به سهم بازار محصولات کرمان موتور، شاهدیم که قطعات تقلبی و قاچاق در بازار زیاد است.

مدیرعامل کرمان موتور تاکید کرد:

کارپرس
مدیرعامل کرمان موتور تصریح کرد: در هفت ماه ابتدایی سال جاری، نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش 40 درصدی تولید خودرو در کرمان موتور هستیم.

مدیر عامل کرمان موتور تاکید کرد:

کارپرس
مدیرعامل شرکت کرمان موتور در دیدار جمعی از مشتریان ناراضی در محل دفتر مرکزی این شرکت ضمن عذرخواهی بابت تأخیر پیش آمده در سه ماه گذشته در تحویل محصولات این شرکت، به تشریح آخرین وضعیت تولید و فعالیت های این مجموعه جهت رفع مشکل شماره گزاری و تحویل محصولات پرداخت.