جستجو در اخبار

طی اطلاعیه ای اعلام شد:

کارپرس
در پی اعلام فهرست متخلفان ثبت سفارش غیر قانونی خودرو کرمان موتور اقدام به شفاف سازی کرد.


کارپرس
شرکت جک یکی از بزرگترین خودروسازهای چینی است که در نمایشگاه پکن از بزرگترین شاسی بلند خود با عنوان جک S۷ رونمایی کرد و این بار در رقابت های موتور کراس چینی حضور پررنگ داشت و موفق به دریافت جایگاه اول در سه گروه این مسابقات شد.


کارپرس
شرکت کرمان موتور اعلام کرد با توجه به استقبال گسترده از خرید محصول جک S3 ثبت نام این خودرو تکمیل گردید.

کرمان موتور خبر داد:

کارپرس
شرکت کرمان موتور در راستای توسعه فعالیت های خود تصمیم دارد محصول جدید جک S7 با پیشرانه 1.5 لیتری توربو و با سيستم پاشش مستقيم را در پاییز امسال رونمايي کند.


کارپرس
شرکت کرمان موتور در بهمن ماه 1396 (حدود 5 ماه پیش) اقدام به پیش فروش محدود خودرو الانترا تولید داخل با شرایط 70 میلیون تومان پیش دریافت و سود مشارکت 18 و 15 درصد و قیمت 147 میلیون و هشتصد هزار تومان با موعد تحویل های عمدتا مرداد و شهریور و مهر 1397کرده است.


کارپرس
شرکت خودروسازی کرمان موتور اعلام کرد: با توجه به تعلل و بدعهدی «هیوندای» کره جنوبی برای پیشبرد تولید النترا در ایران، تحویل این خودرو در شرایط کنونی میسر نیست اما برای رعایت حقوق مشتریان 2 طرح جایگزین پیشنهاد شده است

با تکمیل ظرفیت مرحله اول؛

کارپرس
شرکت کرمان موتور نماینده رسمی محصولات جک در ایران اعلام کرد شرایط جدیدی را برای فروش جک جی 4 در نظر گرفته است.

با توجه به تعطیلات پیش رو؛

کارپرس
با توجه به پيش بيني افزايش ترددهاي جاده اي در ايام پيش رو، واحد امداد شرکت کرمان موتور در نظر دارد طرح امدادی 110 را با محوریت امدادرسانی در تمامی جاده‌ها ، راه‌های مواصلاتی، اماکن زیارتی و مسیرهای منتهی به حرم امام رضا (ع) ، حرم امام خمینی (ره) ، جمکران ، مرز عراق و در استان های البرز، تهران، خراسان رضوی، قم، گیلان، کرمان، مازندران، قزوین، کرمانشاه، ایلام ، فارس و اصفهان از روز یکشنبه مورخ 13/03/1397 الی روز جمعه مورخ 18/03/1397 برگزار نماید.

به جک جی 4 سلام کنید!

کارپرس
شرکت کرمان موتور نماینده رسمی کمپانی جک در ایران زمان پیش فروش خودروی جک جی4 که به تازگی وارد ایران شده را اعلام کرد.

نیم نگاه؛

کارپرس
شرکت کرمان موتور به عنوان نماینده رسمی جک در ایران بزودی مدل جی 4 را وارد بازار ایران خواهد کرد. طبق اعلام این شرکت پیش فروش خودروی جک J4 تا اواخر خرداد ماه سال جاری آغاز خواهد شد.

با اتمام ظرفیت ماه جاری؛

کارپرس
شرکت کرمان موتور که در نیمه ی دوم اردیبهشت ماه طرح فروش سانتافه را اعلام کرده بود از تکمیل ظرفیت فروش این خودرو در ماه جاری خبر داد.

با وجود خروج آمریکا از برجام؛

کارپرس
اکبری درباره تاثیرات خروج احتمالی آمریکا از برجام بر همکاری کرمان موتور با هیوندایی، خاطرنشان کرد: تمهیدات لازم در این رابطه اندیشیده شده و در هر شرایطی همکاری ما با خودروساز کره‌ای ادامه خواهد یافت.

معاون فروش کرمان موتور خبر داد:

کارپرس
معاون فروش و بازاریابی کرمان موتور از برنامه‌ریزی برای داخلی‌سازی خودروی توسان تا پایان سال جاری خبر داد.


کارپرس
شرکت کرمان موتور شرایط فروش محصولات خود را در نیمه دوم اردبیهشت ماه اعلام کرده است.

طی قرعه کشی صورت می گیرد:

کارپرس
شرکت کرمان موتور نماینده ی هیوندای کره جنوبی در ایران از برگزاری قرعه کشی ویژه ی شرکت کنندگان در تست درایو هیوندای با جایزه ی سفر به جام جهانی فوتبال روسیه 2018 خبر داد.

معاون برنامه ریزی کرمان موتور:

کارپرس
معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار شرکت کرمان موتور از عرضه سهام کرمان موتور تا نیمه اول سال جاری خبرداد ‌و گفت: در شرکت برای توسعه ظرفیت تولید برنامه ریزی کرده‌ایم.