جستجو در اخبار


کارپرس
مهندس محمودی معاون امداد شرکت کرمان موتور از آغاز طرح امداد نوروزی از تاریخ 27 اسفند 1397 الی 17 فروردین 1398، در بیش از 100 پایگاه امدادی در سراسر کشور به‌صورت شبانه روزی خبر داد.

شاکری اعلام کرد:

کارپرس
مدیرعامل شرکت خدمات و تجارت بم خودرو ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه ایرانیان به ویژه مشتریان شرکت کرمان موتور از برنامه‌ریزی‌های انجام شده در خصوص ارائه خدمات مطلوب در ایام تعطیلات در سطح کشور خبر داد.


کارپرس
در آستانه طرح امداد نوروزی سال امدادگران به ویژه در حوزه حمل، نخستین سمینار آموزشی واحد امداد در مرکز همایش های پژهشگاه صنعت نفت با مشارکت شرکت امداد رفاه ایرانیان برگزار گردید.

از 27 اسفند الی 17 فروردین؛

کارپرس
نوروز امسال کرمان موتور حضوری گسترده تر نسبت به سالهای گذشته خواهد داشت و در طول شبانه روز در کنار مسافران نوروزی خواهد بود.

معرفی؛

کارپرس
چندی پیش کرمان موتور اقدام به فروش جی4 و تحویل آن به مشتریان نمود، خودرویی که بسیاری آن را رقیبی برای برلیانس 330 و حتی تندر پلاس می دانستند.


کارپرس
طبق معمول هر هفته کرمان موتور چهارشنبه های آموزشی خودر را برگزار می کند و این بار نوبت به محصول جدیدش یعنی هیوندای آزارا 2018 رسیده است.


کارپرس
شرکت کرمان موتور در راستای خدمات رسانی به مشتریان خودر در ایام اربعین حسینی در مسیر های منتهی به مرز ایران و عراق مستقر و تمامی نمایندگی های خود را آماده خدمات رسانی به زائرین کربلا نموده است.

کرمان موتور اعلام کرد:

کارپرس
کرمان موتور اعلام کرد پیش فروش خودروی جک با تحویل دی ماه S3 تکمیل ظرفیت شد.

از یکشنبه 21 مهرماه آغاز می شود:

کارپرس
شرايط ويژه فروش محصولات برند جک كرمان موتور از فردا آغاز می شود.


کارپرس
بزودی در چهارشنبه های آموزشی کرمان موتور هیوندای آزارای 2018 بررسی فنی می شود.

در نمایندگی این شرکت رخ داد:

کارپرس
شرکت کرمان موتور که چندی پیش آزرای 2018 را وارد بازار ایران کرد اولین نسخه از این خودرو را به مشتری خود تحویل داد.

در طرح امداد عاشورا صورت می گیرد:

کارپرس
شرکت کرمان موتور جهت رفاه حال مشتریان خود در دهه محرم ططرح امدادی خود را در روز های آینده اجرا خواهد کرد

از دهم شهریور کلید خورد:

کارپرس
شرکت کرمکان موتور که این روز ها از فعالترین شرکت های خودرویی کشور از جهت فروش محصول است به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر چند محصول دیگر خودرا با شرایط جذاب برای مشتریان وفادار خود عرضه داشته است.


کارپرس
با توجه به پيش بيني افزايش ترددهاي جاده اي و مسافرت‌های استانی در ايام تعطیلات پيش رو، واحد امداد شرکت کرمان موتور در نظر دارد طرح امداد قربان را به محوریت امدادرسانی در تمامی جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی در استان های البرز، تهران ، خراسان رضوی ، گیلان ، مازندران ،اردبیل، فارس و اصفهان از روز سه شنبه مورخ 30/05/97 الی روز جمعه مورخ 02/06/97 برگزار نماید.

طی اطلاعیه ای اعلام شد:

کارپرس
در پی اعلام فهرست متخلفان ثبت سفارش غیر قانونی خودرو کرمان موتور اقدام به شفاف سازی کرد.


کارپرس
شرکت جک یکی از بزرگترین خودروسازهای چینی است که در نمایشگاه پکن از بزرگترین شاسی بلند خود با عنوان جک S۷ رونمایی کرد و این بار در رقابت های موتور کراس چینی حضور پررنگ داشت و موفق به دریافت جایگاه اول در سه گروه این مسابقات شد.