Yendif Video Share - Search
جستجو در اخبار

کرمان موتور اطلاعیه داد:

کارپرس
کرمان موتور در این اطلاعیه ضمن تشریح دلایل افزایش قیمت محصولات این شرکت عنوان کرد مستندات این افزایش قیمت به نهاد های ذیربط ارایه گردیده است .

در پی حاشیه های اخیر؛

کارپرس
کرمان موتور جهت تنوير افكار عمومي اطلاعیه ای در خصوص دریافت ارز 4200 ریالی منتشر کرده است.

به مناسبت تعطیلات عید فطر؛

کارپرس
محمدرضا محمودی معاونت خدمات امدادی شرکت کرمان موتور ضمن قبولی طاعات و عبادات هموطنان از برگزاری طرح امداد به مناسبت تعطیلات عید فطر خبر داد.


کارپرس
جک‌ برندی جا افتاده و درخشان در ایران است که به لطف دو محصول پرطرفدار سدان جی 5 و شاسی بلند اس 5 توانست فروش خوبی را به ثبت برساند و در مقابل رقبای خود در بازار ایران همواره پیشتاز باشد.


کارپرس
مهندس محمودی معاون امداد شرکت کرمان موتور از آغاز طرح امداد نوروزی از تاریخ 27 اسفند 1397 الی 17 فروردین 1398، در بیش از 100 پایگاه امدادی در سراسر کشور به‌صورت شبانه روزی خبر داد.

شاکری اعلام کرد:

کارپرس
مدیرعامل شرکت خدمات و تجارت بم خودرو ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه ایرانیان به ویژه مشتریان شرکت کرمان موتور از برنامه‌ریزی‌های انجام شده در خصوص ارائه خدمات مطلوب در ایام تعطیلات در سطح کشور خبر داد.


کارپرس
در آستانه طرح امداد نوروزی سال امدادگران به ویژه در حوزه حمل، نخستین سمینار آموزشی واحد امداد در مرکز همایش های پژهشگاه صنعت نفت با مشارکت شرکت امداد رفاه ایرانیان برگزار گردید.

از 27 اسفند الی 17 فروردین؛

کارپرس
نوروز امسال کرمان موتور حضوری گسترده تر نسبت به سالهای گذشته خواهد داشت و در طول شبانه روز در کنار مسافران نوروزی خواهد بود.

معرفی؛

کارپرس
چندی پیش کرمان موتور اقدام به فروش جی4 و تحویل آن به مشتریان نمود، خودرویی که بسیاری آن را رقیبی برای برلیانس 330 و حتی تندر پلاس می دانستند.


کارپرس
طبق معمول هر هفته کرمان موتور چهارشنبه های آموزشی خودر را برگزار می کند و این بار نوبت به محصول جدیدش یعنی هیوندای آزارا 2018 رسیده است.


کارپرس
شرکت کرمان موتور در راستای خدمات رسانی به مشتریان خودر در ایام اربعین حسینی در مسیر های منتهی به مرز ایران و عراق مستقر و تمامی نمایندگی های خود را آماده خدمات رسانی به زائرین کربلا نموده است.

کرمان موتور اعلام کرد:

کارپرس
کرمان موتور اعلام کرد پیش فروش خودروی جک با تحویل دی ماه S3 تکمیل ظرفیت شد.

از یکشنبه 21 مهرماه آغاز می شود:

کارپرس
شرايط ويژه فروش محصولات برند جک كرمان موتور از فردا آغاز می شود.


کارپرس
بزودی در چهارشنبه های آموزشی کرمان موتور هیوندای آزارای 2018 بررسی فنی می شود.

در نمایندگی این شرکت رخ داد:

کارپرس
شرکت کرمان موتور که چندی پیش آزرای 2018 را وارد بازار ایران کرد اولین نسخه از این خودرو را به مشتری خود تحویل داد.

در طرح امداد عاشورا صورت می گیرد:

کارپرس
شرکت کرمان موتور جهت رفاه حال مشتریان خود در دهه محرم ططرح امدادی خود را در روز های آینده اجرا خواهد کرد