جستجو در اخبار

با اجرای طرح سرویس خانگی؛

کارپرس
طرح ویژه سرویس در محل (BYD Home Service) برای مشتریان محترم محصولات BYD‌ در تهران با تعیین وقت قبلی و رزرو سرویس از تعمیرگاه مرکزی کارمانیا انجام می پذیرد.


کارپرس
دوره آموزش ویژه کارشناسان فنی نمایندگی‌های خدمات پس از فروش در مرکز آموزش خودروسازی کارمانیا برگزار می‌شود.


کارپرس
خودروسازی کارمانیا با دست پر در هفدهمین نمایشگاه بین المللی شیراز حضور دارد. مدل های S6 و F3 در معرض نمایش عموم قرار دارد و البته جناب اس7 نیز برای اولین بار حضور در غرفه کارمانیا و سایر مدل‌ های موفق این خودروسازی را تجربه می کند.


کارپرس
شرکت خودروسازی کارمانیا با هدف معرفی محصول جدید خود، جناب اس7؛ که برای نخستین بار در شیراز در معرض عموم قرار می‌گیرد در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.


کارپرس
طی چند سال اخیر و در نبود SUV های درجه یک، این کراس‌اوورها هستند که جور این کلاس پرطرفدار را می‌کشند.

در تهران صورت گرفت:

کارپرس
خودروسازی کارمانیا به عنوان نماینده رسمی BYD در ایران پنج شنبه گذشته اقدام به افتتاح مرکز دائمی تست درایو برای محصولات کارمانیا در محل تعمیرگاه مرکزی این شرکت کرد.


کارپرس
تب خرید خودروهای شاسی بلند چند سالی است که به بازار داخلی کشور سرایت کرده است. در طول این سال‌ها برند های گوناگون خودرویی شانس خود را برای موفقیت هرچه بیشتر در این بازار امتحان کردند. برخی به موفقیتهای نسبی دست پیدا کردند و بعضی دیگر نتوانستند جایگایی در میان مشتریانی که به دنبال محصولی به روز، لوکس و پرآپشن بودند بدست آورند.

در اردیبهشت 97؛

کارپرس
بررسی تازه ترین آمار تولید گروه خودروسازی کارمانیا حکایت از ۱۴.۵ درصد رشد تولید در اردیبهشت امسال دارد.

با توجه به تحریم ها؛

کارپرس
خودروسازی کارمانیا در صفحه رسمی اینستاگرامش نسبت به اخبار منتشر شده درباره خروج BYD از ایران واکنش نشان داد و اعلام کرد که این برند در ایران می ماند.

مدیرعامل کارمانیا خبر داد:

کارپرس
مدیرعامل کارمانیا با بیان اینکه در حال حاضر به خودروسازان ارز 4200 تومانی تعلق می‌گیرد از افزایش سهم داخلی‌سازی خودروی F3، به 30 درصد تا پایان سال خبر داد و گفت: موفق به اخذ استانداردهای 85 گانه شده‌ایم.


کارپرس
خودروسازی کارمانیا به زودی تست درایو دائمی در مجاورت تعمیرگاه مرکزی کارمانیا را راه‌انداری می‌کند.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
سیستم انتقال قدرت دو کلاچه DCT ، کار دو گیربکس مکانیکی را با هم انجام مى دهد.براى درک بهتر این موضوع بهتر است طریقه عملکرد گیربکس معمولى را مرور کنیم.

زرین فکر بیان کرد:

کارپرس
خودروسازهای کشور معمولا مواد اولیه خود را دو ماه تا چهار ماه دپو در انبار دارند و بسته بودن سایت ثبت سفارش برای چند روز نمی‌تواند تاثیر زیادی روی فعالیت آنها داشته باشد.

+لیست مراکز خدمات؛

کارپرس
شبکه سراسری امداد کارمانیا با همکاری شرکت امداد خودروی رفاه ایرانیان در ایام نوروز 1397 پذیرای مشتریان محترم محصولات BYD‌ خواهد بود.


کارپرس
خودروسازی کارمانیا از آغاز طرح ویژه بازدید نوروزی رایگان خبر داد.


کارپرس
طبق اعلام شرکت معتبر بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(isqi)در سه ماهه دوم سال 96، خودروسازی کارمانیا موفق به کسب مقاوم دوم در رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش و نیز مقام کلی چهارم در امر رضایتمندی مشتریان از فروش خودرو گردید.