جستجو در اخبار

مدیر ایمنی و محیط زیست پارس خودرو تاکید کرد:

کارپرس
مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست پارس خودرو گفت: کسب عناوین مختلف در خصوص محیط زیست نشان از عزم پارس خودرو جهت حفاظت از محیط زیست را دارد.

پارس خودرو پیشنهاد کرد:

کارپرس
شرکت پارس خودرو روز گذشته در ارتباط با خودروهای معوقه خانواده رنو اطلاعیه‌ای صادر کرد. در این اطلاعیه چهار پیشنهاد به خریداران محصولات خانواده رنو اعم از تندر ۹۰، پارس تندر، ساندرو و ساندرو استپ وی ارائه شده است.

با حکم آقامحمدی؛

کارپرس
مدیرعامل شرکت پارس خودرو طی حکمی رضا حسینی را به عنوان مدیر ارتباطات این شرکت منصوب کرد. حسینی از خبرنگاران قدیمی حوزه صنعت است که در چند سال گذشته روی صنعت خودرو تمرکز بیشتری داشته است.

مدیرعامل سایپا مطرح کرد:

کارپرس
مدیرعامل سایپا با اعلام اینکه برای حفظ منافع مشتریان طرحی را برای تأمین قطعات ساندرو پیش بینی کرده ایم، گفت: در حال حاضر تعهدات شرکت به مشتریان بیش از قطعات سی کی دی موجود در انبارهاست.

با صدور اطلاعیه:

کارپرس
شرکت پارس خودرو در اطلاعیه ای هرگونه افزایش قیمت محصولات این شرکت را تکذیب کرد .

پارس خودرو اعلام کرد:

کارپرس
شرکت خودروسازی پارس خودرو به عنوان زیر مجموعه ی گروه سایپا از صبح امروز به نمایندگی های خود اعلام کرده تا دعوتنامه های بخش اول مشتریان رنو ساندرو استپ وی برای تحویل خرداد ۹۷ به دستشان برسد.

پارس خودرو اطلاعیه داد:

کارپرس
شرکت پارس خودرو در اطلاعیه ای علت تاخیر در تحویل خودروهای گروه رنو که در ماه های اخیر صورت گرفته است را اعلام کرد.

باحضور سهامداران؛

کارپرس
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت پارس خودرو با حضور٨٤درصد از سهامداران و یا نمایندگان قانونی آنها برگزار شد.


کارپرس
بارگيري اولین خودروهای مشتریان مطابق نوبت فاکتور و بر اساس هماهنگی، انجام شده و به شهرهای مختلف کشور ارسال شده تا شاهد تغییر جدیدی در حوزه ناوگان حمل و تقل عمومی کشور باشيم.

با آغاز ثبت نام تاکسیرانی؛

کارپرس
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، گفت: تفاهم نامه ورود تاکسی برلیانس به ناوگان حمل و نقل عمومی را با شرکت سایپا نهایی کرده‌ایم و ثبت‌نام این خودرو از فردا آغاز می‌شود.

نظری خبر داد:

کارپرس
شركت پارس خودرو از سال 1365 كه قرارداد توليد و فروش محصولات نيسان در ايران منعقد شده، به عنوان نماينده انحصاري اين شركت در ايران فعاليت داشته است.

ویژه / تمرکز بر ارتقاء توان؛

کارپرس
یکی از بزرگترین شانسهای برند برلیانس در ایران تعامل با شرکت خوش نام پارس خودرو بوده است. شانسی که موجب گردید این خودروی چینی بتواند به سرعت از زیر سایه ی سنگین نگاه نامطلوب ایرانیان به چینی ها رهیده و به یک تافته ی جدا بافته مبدل شود.


کارپرس
براساس گزارش ارزشیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندراد ایران منتهی به دی ماه سال جاری، برلیانس H200 پارس خودرو 3 ستاره کیفی گرفت.


کارپرس
شرکت پارس خودرو از گروه خودروسازی سایپا با هدف مشتری مداری و افزایش کیفیت، برلیانس را با موتور و گیربکس جدید عرضه می کند.

ضمن ثبت رکورد جدید؛

کارپرس
شرکت پارس خودرو با عبور از مرز تولید 200 هزار دستگاه خودرو علاوه بر عبور از میزان تولید سال گذشته، رکورد جدیدی را به ثبت رساند.

مدیرعامل گروه سایپا در رونمایی از برلیانس تاکسی:

کارپرس
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در مراسم رونمایی از برلیانس تاکسی در هشتمین نمایشگاه شهر ایده آل جزیره کیش گفت: با هماهنگی وزارت کشور، بانک ها و سایر سازمان های مربوطه به دنبال ایجاد شرایط مناسب جهت تسهیل در نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور هستیم و در گام اول خودروی برلیانس را به این ناوگان اضافه خواهیم کرد.