جستجو در اخبار


خروج ۴۰۰۰ خودرو از بازداشت گمرک اروند!

یکشنبه | ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۰۶:۵۷ | کد خبر: CP- ۶۱۹۸ | سرویس: واردات
کارپرس:
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: با لغو مصوبه هیئت دولت در مورد لزوم اسقاط ۸ خودرو در برابر واردات یک خودرو، گام اساسی و نهایی برای ترخیص خودروهای محبوس شده در گمرک منطقه آزاد اروند خودرو برداشته شد.
به گزارش کار پرس، اسماعیل زمانی با اشاره به لغو مصوبه هیئت دولت درباره اسقاط 8 خودرو در برابر واردات یک خودرو اظهار کرد: بیش از 4000 دستگاه خودرو پلاک اروندی به دلیل این مصوبه هیئت دولت، در گمرک منطقه آزاد اروند توقیف شده بودند و امکان ترخیص  برای این خودروها وجود نداشت.

وی افزود: با توجه به اینکه در منطقه آزاد اروند عمر خودورها بیش از 15سال نیست، اسقاط کردن خودروی فرسوده در این منطقه معنا و مفهومی ندارد که در این ارتباط با مسئولان دولت از جمله معاون اول رییس جمهوری مذاکرات و مکاتبات زیادی انجام شد.

زمانی  به مانا گفت: در روزهای آینده بتدریج نسبت به ترخیص این خودروهای وارداتی که عموما" ساخت کشور کره جنوبی است" اقدام خواهد شد.

پیش تر مسئولان سازمان منطقه آزاد اروند درباره دلایل عدم ترخیص خودروهای پلاک اروندی در گمرک منطقه آزاد سکوت اختیار کرده بودند. صاحبان این خودروها در چند هفته اخیر بارها در اعتراض به عدم ترخیص خودروهای خود در گمرک منطقه آزاد اروند در خرمشهر تجمع کرده بودند و خواستار تعیین تکلیف این خودروها شدند.منبع: تسنیم

با عضویت در کانال های کارپرس در شبکه های اجتماعی، ویژه های خودرویی جهان را روی موبایل خود دریافت کنید.

 عضویت در کانال: تلگرام - اینستاگرام

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 5 حرف باشد
نظرات ارسالی پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید
شما اکنون از مطلب: "

خروج ۴۰۰۰ خودرو از بازداشت گمرک اروند!

" بازدید می کنید
----------------
تمامی حقوق برای " کارپرس" محفوظ وانتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است