جستجو در اخبار

سرویس اخبار شرکت ها


با هدف ارتقاي دانش فني صورت گرفت:

کارپرس
شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو (ایساکو)، برای محصولات صادراتی و مونتاژی ایران‌خودرو کشور آذربایجان، دوره‌های آموزشی فنی و تخصصی برگزار کرد.

تنها در 30 دقیقه:

کارپرس
در این طرح فروش خودروهای پژو 405 ، پژو 207، پژو پارس، سمند، رانا و پژو 206 تیپ 2 و وی 8 عرضه شده بود که تمامی ظرفیت فروش در کمتر از 30 دقیقه به فروش رسید.


کارپرس
فروش فوري محصولات گروه خودروسازي سايپا به‌صورت اينترنتي و باهدف تنظيم بازار آغاز شد.

حباب بازار بزودی می شکند:

کارپرس
معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش شركت ایران خودرواعلام كرد : همزمان با عرضه تعداد بالایی از خودروهای تولیدی و با اجرای شرایط فروش فوری درروزهای آتی، حباب قیمت خودروهای این شركت دربازار شكسته خواهد شد.


کارپرس
قيمت پژو 207 صندوقدار اتومات با نظر و نظارت سازمان حمايت از مصرف كنندگان و براساس قيمت تمام شده اين محصول ، براي تمامي مشتريان 79 ميليون و 900 هزار تومان تعيين شد.

به منظور کنترل قیمت بازار:

کارپرس
طبق اعلام نماینده ویژه مدیر عامل سایپا فروش فوری محصولات این شرکت از روز سه شنبه آغاز می شود

اطلاعیه مهم سایپا:

کارپرس
روند افزایش تولید و تحویل به مشتریان که توسط تیم مدیریتی جدید گروه سایپا صورت گرفته در جهت پاسخ‌گويي به تعهدات معوق بدون هيچ وقفه‌اي و به‌شكل مستمر و روزانه ادامه دارد.

با تولید ۲۰۶۲ دستگاه خودرو در روز؛

کارپرس
گروه خودروسازی سایپا در راستای روند رو به رشد تولید، در هفته گذشته به صورت میانگین روزانه ۲۰۶۲ دستگاه خودرو تولید و به بازار عرضه کرده است.

خان کرمی خبر داد:

کارپرس
معاون مديرعامل در بازاريابي و فروش ايران خودرو اعلام کرد: ضمن افزایش تیراژ در حال حاضر روزانه بیش از 1500 دستگاه خودرو به مشتریان تحویل می شود.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

کارپرس
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: تدابیر مقام معظم رهبری در سرفصل توصیه‌های اقتصادی بیانیه گام دوم انقلاب، راه نجات اقتصاد و صنعت، امیدی تازه و منشوری نوین برای آینده کشور بوده و نقشه کلی ما در صنعت استراتژیک خودرو و گروه خودروسازی سایپا خواهد بود و برنامه‌های راهبردی ما بر اساس آن ترسیم و اجرا خواهد شد.


کارپرس
شرکت سایپا علاوه بر جلوگیری از روند نزولی خود با همکاری قطعه سازان داخلی و پیگیری های مدیر عامل این گروه از تیراژ روزانه 2000 دستگاه گذشت.

طی حکمی از سوی مدیر عامل سایپا:

کارپرس
مدیر عامل سایپا مسئولیت مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل این گروه را طی حکمی به امیر حسین تابع‌جماعت سپرد.

ایساکو اعلام کرد:

کارپرس
روابط عمومی شرکت ایساکو اعلام کرد طرح همراه با مشتریان را به منظور اعتماد سازی دوسویه از ابتدای بهمن ماه در نمایندگی های رسمی ایران خودرو آغاز کرده است.

نماینده ویژه مدیرعامل اعلام کرد؛

کارپرس
تمامی مشتریان گروه خودروسازی سایپا که موعد تحویل خودروهای آنها بهمن و اسفندماه سال جاری است مشمول تخفیف ویژه این شرکت خواهند شد.

بهتر است بدانیم؛

کارپرس
خیلی دور از نظر نیست که همین حالا تلفن شما زنگ بخورد و شخصی خود را این گونه معرفی کند: سلام من از امداد خودروی مرکزی تماس گرفته ام. در حال حاضر کارت اشتراک امداد خودروی شما دست ماست!

مدیر عامل سایپا دستور داد؛

کارپرس
با صدور دستورالعمل جدید مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا جریمه تاخیر در اقساط مشتریان این شرکت در مناطق زلزله زده کرمانشاه بخشیده می شود.