جستجو در اخبار

سرویس اخبار شرکت ها


مديرعامل سايپا تاکید کرد:

کارپرس
مديرعامل گروه خودروسازي سايپا گفت: گروه سايپا همواره در حوزه صادرات جزو خودروسازان پيشرو كشور بوده و در سال هاي گذشته موفق به كسب عناوين متعدد برتر و ممتاز كشوري شده است و قطعا ادامه روند صادرات و كسب بازارهاي جديد به عنوان يكي از برنامه هاي اصلي اين گروه دنبال خواهد شد.

مدیرعامل خودروسازی کارمانیا:

کارپرس
مدیرعامل خودروسازی کارمانیا با بیان اینکه خود تحریمی‌، تعدد بخشنامه‌ها و بی‌برنامگی بیشتر از تحریم‌ها به صنعت خودرو آسیب زده است، تاکید کرد: مشتریان خودروسازی کارمانیا مشکلی در تامین قطعات و خدمات پس از فروش نخواهند داشت و به زودی تعهدات این شرکت عملیاتی خواهد شد.

در بيست و دومين همايش روز ملي صادرات رخ داد:

کارپرس
گروه خودروسازي سايپا توانست براي نهمين بار عنوان صادركننده نمونه در كشور را از آن خود كند.

ایران‌خودرو هشدار داد:

کارپرس
گروه صنعتی ایران خودرو اقدام افراد و یا شرکتهای متفرقه مبنی بر داشتن قرارداد با ایران خودرو و فروش خودرو به متقاضیان را غیر قانونی اعلام کرد.


کارپرس
از ساعت 8 صبح امروز پیش فروش 50 هزار خودروی سایپا به صورت اینترنتی آغاز شد.

تماشا کنید:

کارپرس
خودرو سازان داخلی همیشه مشغول طراحی و تولید نمونه های گوناگون هستند اما پای برخی از این نمونه ها هرگز به خط تولید نرسید!

در نيمه نخست امسال؛

کارپرس
منابع حاصل از واگذاري سهام شركت هاي زيرمجموعه ايران خودرو و املاك، صرف تامين نقدينگي براي سرمايه در گردش توليد محصولات، بازپرداخت تسهيلات دريافتي و كاهش هزينه هاي مالي، سرمايه گذاري جهت ارتقا و توليد محصولات جديد و در نتيجه افزايش سود آوري شركت شده است.

معاون توسعه سازمان گسترش:

کارپرس
معاون توسعه حمل و نقل سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران گفت: هزينه هاي مالي و بدهي خودروسازان به بانك ها كار را براي خودروسازان سخت كرده است و بايد هزينه هاي مالي خودروسازان كاهش يابد.

دکتر سروش در جمع مدیران سایپا:

کارپرس
مديرعامل گروه خودروسازي سايپا گفت: اجراي محورهاي پنج گانه برنامه هاي پيش بيني شده جهت گذر از شرايط سخت كنوني با همراهي و تلاش همه كاركنان، گروه سايپا را در مسير رشد و پويايي قرار خواهد داد.

گزارش تصویری؛

کارپرس
بازدید از خط تولید سایپا برنامه کاری روز اول کاری دکتر سروش مدیر عامل جدید گروه خودرو سازی سایپا، جهت ارتباط مستقیم با کارمندان و بررسی روند کار از نزدیک انجام شد.


کارپرس
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو دیزل با صدور حکمی، علی نجفی را به عنوان مدیر ارتباطات و امور بین الملل این گروه صنعتی منصوب کرد.

نمایندگان خودرو سازی مکزیک خواستار شدند:

کارپرس
هيات مكزيكي در بازديد از خطوط توليدايران خودرو، خواستار انتقال دانش فني توليد محصولات ايران خودرو با موتورهاي پايه گازسوز به اين كشور شد.

خان کرمی خبر داد:

کارپرس
معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش شركت ایران خودرو از اجراي طرح پيش فروش جديد محصولات گروه صنعتي ايران خودرو در روز یکشنبه 29 مهرماه خبر داد.

ایساکو خبر داد:

کارپرس
همزمان با نزدیک شدن ایام اربعین حسینی (ع) و سفر معنوی هموطنان گرامی به عتبات عالیات، عملیات اجرایی طرح «با تو تا حرم» شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، با ارسال قطعات و لوازم یدکی به نمایندگی‌های شهرهای مرزی منتهی به کشور عراق، آغاز شد.

رئيس هيات عامل سازمان گسترش:

کارپرس
رئيس هيات عامل سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران گفت: برخی بدعهدی های شرکای خارجی باعث تاخیر در تحویل خودروهای خاص است و اين عدم پایبندی شرکای تجاری قطعا از طریق قوانین بین المللی پیگیری خواهد شد.

مدیر عامل جدید سایپا:

کارپرس
دکترمحمدرضا سروش در مراسم معارفه خود به عنوان مدیرعامل جدید گروه سایپا گفت: علی رغم اینکه در شرایط سختی به سر می بریم از اعتمادی که به من شد تشکر می کنم و توکلم به خدا و امیدم به همه همکاران است و تلاش می کنیم از ظرفیت های داخل سایپا استفاده و موجب رشد آن ها شویم.