جستجو در اخبار

سرویس اخبار شرکت هاکارپرس
مدیرعامل بهمن موتور گفت: ظرفیت تولید بهمن موتور به 120هزار دستگاه افزایش خواهد یافت و هاوال رسما" در خط تولید بهمن موتور قرار گرفت.

مدیران ارشد چری تشریح کردند:

کارپرس
رییس بین الملل چری از عرضه خودروهای آینده این کمپانی با نسل جدید گیربکس‌ها خبرداد و گفت: در آینده از توانایی‌هایمان در بازارهای خارجی بیشتر استفاده می‌کنیم.


کارپرس
بزرگترین ناوگان امداد خودرویی کشور تجهیز ناوگان خود به سیستم موقعیت یاب (GPS) را تکمیل کرد تا گامی دیگر برای کاهش زمان انتظار خدمات امدادی خود بردارد.

با افزایش 16 درصدی صورت گرفت:

کارپرس
مديرعامل شركت سایپا آذین با بيان اينكه مأموریت اين شركت در طراحی و تولید انواع مجموعه صندلی-های خودرو است از افزایش 16 درصدی تولید این شرکت خبر داد.

معاون مدیرعامل چری خبر داد:

کارپرس
شرکت چینی چری خودروی جدید تیگو 7 را بر اساس شرایط اقلیمی، محیط زیست و سوخت ایران طراحی و تولید می کند. معاون مدیر عامل چری عنوان کرد که تمام تحقیقات و آزمایشات را انجام داده ایم تا ایرادات نسل قبلی گیربکس چری را حل کنیم.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
سیستم انتقال قدرت دو کلاچه DCT ، کار دو گیربکس مکانیکی را با هم انجام مى دهد.براى درک بهتر این موضوع بهتر است طریقه عملکرد گیربکس معمولى را مرور کنیم.

با ارائه ی برنامه اندرویدی این شرکت:

کارپرس
شرکت رامک یدک بازوی خدماتی رامک خودرو به عنوان نماینده ی سانگ یانگ در ایران نسخه ی اندروید برنامه ی جامع خدمات پس از فروش خود را منتشر کرد.

مدير عامل شركت ايساكو بیان کرد:

کارپرس
مدير عامل شركت خدمات پس از فروش ايران‌خودرو طي نشستي، ضمن جمع‌بندي خدمات ارائه شده به مشتريان در فروردين ماه سال جاري، برنامه‌هاي سال 97 را رسما به معاونين و مديران ابلاغ كرد.


کارپرس
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا باحضور در شرکت زوتی، ضمن بازدید از توانمندی‌های با مدیران این شرکت دیدار و گفت‌وگو کرد.

در سال حمایت از کالای ایرانی صورت می گیرد:

کارپرس
معاون بازاريابي فروش ايران خودرو با بيان اين كه اجراي روش هاي متنوع و جامع براي فروش محصولات يكي از مسيرهاي افزايش رضايتمندي مشتريان و فراهم كردن امكان خريد كالاي ايراني است تاكيد كرد: ايران خودرو در سال حمايت از كالاي ايراني برنامه هاي متنوعي را براي خريد محصولات به اجرا خواهد گذاشت.

مدیرعامل شرکت برلیانس:

کارپرس
لیو پنچنگ مدیرعامل شرکت برلیانس گفت: با توجه به روند فعالیت های تحقیقاتی این شرکت و استفاده از دانش شرکای تجاری خود مانند ب او و و رنو، تولید خودروهای باکیفیت و بروز دنیا در این شرکت انجام می شود.


کارپرس
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و هیئت همراه از کارخانه تولید محصولات ب ام و در چین بازدید کرد.

زرین فکر بیان کرد:

کارپرس
خودروسازهای کشور معمولا مواد اولیه خود را دو ماه تا چهار ماه دپو در انبار دارند و بسته بودن سایت ثبت سفارش برای چند روز نمی‌تواند تاثیر زیادی روی فعالیت آنها داشته باشد.

در بازدید جهرودی از برلیانس مطرح شد؛

کارپرس
مهندس محسن جهرودی باحضور در مجتمع تولید خودروی برلیانس در شهر "ینگ‌یانگ" ضمن بازدید از مرکز طراحی خودرو و خطوط تولید این شرکت، با "کیو یو مین" رئیس هیأت‌مدیره و "لیو پنچنگ" مدیرعامل برلیانس دیدار و گفت‌وگو کرد.

معتمدی خبر داد:

کارپرس
مديرعامل ايكاپ از آغاز توليد آزمايشي محصول مشترك پژو 301خبر داد و گفت: پس از تاييد توسط معتبرترين مراكز تست در اروپا در بخش بدنه و قطعات، توليد انبوه و عرضه اين محصول با بيش از 50 درصد ساخت داخل امسال آغاز مي شود.


کارپرس
مدیران خودرو به عنوان نماینده چری در ایران، روز گذشته تیگو 5 را با امکاناتی بیشتر نسبت به مدلی که پیش‌تر معرفی شده بود رونمایی کرد.