جستجو در اخبار

تماشا کنید:

کارپرس
گروه صنعتی رامک خودرو نماینده سانگ یانگ کره در ایران چهارشنبه ی هفته ی گذشته طی مراسمی خاص و ویژه در ایران از رکستون G4 رونمایی کرد.

طی مراسمی باشکوه:

کارپرس
گروه صنعتی رامک خودرو نماینده ی انحصاری سانگ یانگ کره جنوبی چهارشنبه ی هفته ی گذشته طی مراسمی باشکوه در هتل نووتل تهران از تازه ترین محصول این شرکت کره ای، رکستون G4 رونمایی کرد.

با همکاری کارپرس و رامک خودرو؛

کارپرس
مراسم رونمایی از تازه ترین محصول سانگ یانگ در ایران، رکستون G4 با همکاری گروه صنعتی رامک خودرو و پایگاه خبری کارپرس بصورت زنده و مستقیم از هتل نووتل تهران در بستر اینترنت پخش خواهد شد.

با تلاش رامک خودرو صورت گرفت:

کارپرس
گروه صنعتی رامک خودرو در پاسخ به مطالبه ی یکی از مشتریان خود که به دلیل شرایط ناشی از مشکلات واردات خودرو موفق به دریافت خودروی تیوولی خود نشده بود نوزاد تازه متولد شده ی این مشتری را از بیمارستان تا خانه همراهی کرد.


کارپرس
طی این دو سال بودند مشتریانی که تیوولی را به قیمت 90 میلیون تومان خریداری کردند اما بعد از یک سال و باوجوداینکه خودرو دسته دوم محسوب می‌شده است این خودرو را 110 میلیون به فرد دیگری فروخته‌اند. این یعنی محصول ارزشمند است، چراکه خریدار پس از مصرف، خودرو را پایین‌تر از قیمت خرید خودرو نمی‌فروشد.


کارپرس
تیم آفرود سواران با هدف کمک رسانی به زلزله زدگان عزیز غرب کشور و انجام این مسئولیت اجتماعی روز گذشته با همکاری گروه صنعتی رامک خودرو، و با تجمیع کمک‌های مردمی به‌صورت نقدی و غیر نقدی عازم کرمانشاه شدند.


کارپرس
برای کسب سریع‌ترین رشد در بین نمایندگی‌های فروش، رامک خودرو به عنوان نماینده رسمی سانگ یانگ در ایران، موفق به دریافت جایزه شد.


کارپرس
شرکت رامک خودرو در راستای مسئولیت های اجتماعی خود 50 دختر دانش آموز را از مناطق محروم برای زیارت حرم مطهر امام هشتم(ع) به مشهد مقدس اعزام کرد.


کارپرس
رتبه سوم ارزیابی خدمات پس از فروش شرکت‌های خودروساز در بین واردکنندگان خودرو به رامک یدک رسید.

در یوسف آباد افتتاح شد؛

کارپرس
شرکت رامک خودرو عصر روز یکشنبه پنجم شهریور ماه سال جاری سومین نمایشگاه مرکزی خود را یوسف آباد تهران راه اندازی کرد.

خلیلی خبر داد:

کارپرس
رکستون جی4 که در سگمنت شاسی بلندهای سایز بزرگ با اتاق 7 نفره قرار می گیرد تا 3 ماه آینده نخستین نمونه های آن به ایران وارد خواهد شد.

دیروز در فرجام صورت گرفت:

کارپرس
دومین نمایشگاه و فروشگاه مرکزی و اختصاصی شرکت رامک خودرو، نماینده ی انحصاری سانگ یانگ در خیابان فرجام تهران افتتاح شد.