جستجو در اخبار

توسط رامک یدک صورت می گیرد:

کارپرس
طرح سرویس تابستانه خودروهای اکتیون ، رودیوس ، کایرون ، رکستون توسط شرکت رامک یدک بصورت در اکثر موارد بصورت رایگان اجرا می شود.

رامک خودرو خبر داد:

کارپرس
مدیر عامل رامک خودرو که نمایندگی رسمی خودروهای سواری سانگ یانگ کره جنوبی در ایران را عهده دار است از احداث کارخانه تولید خودروهای تیوولی این شرکت در ایران خبر داد .

با نگاه به مسئولیت های اجتماعی صورت گرفت:

کارپرس
موسسات خیریه می توانند پناهگاه مناسبی برای رشد و ادامه زندگی کودکان بی سرپرست یا بد سرپرست باشد و آینده آنها را تغییر دهد .

رامک خودرو طی اطلاعیه ای اعلام کرد:

کارپرس
گروه صنعتی رامک خودرو از توقف فروش محصولات شرکت سانگ یانگ در ایران خبر داد.

طی یک اطلاعیه صورت گرفت:

کارپرس
شرکت رامک خودرو به منظور اطلاع رسانی به مشتریان خود در خصوص ممنوعیت واردات خودرو های خارجی و اعلام لیست شرکت های مشمول ارز دولتی اطلاعیه ای منتشر کرد.


کارپرس
شکل کلی خودرو مانند درب موتور یا جایگاه قرار گیری آینه‌های جانبی آن، ذهن را به یاد کانسپت XAVL می‌اندازد که به عنوان مدلی حد واسط بین رکستون و کوراندو قرار می‌گیرد


کارپرس
طرح امداد در 2 مسیر جاده چالوس تا فیروزکوه و اتوبان تهران قم کاشان از روز دوشنبه 14 تا روز جمعه 18 خرداد اجرایی می شود.

رامک خودرو هشدار داد:

کارپرس
گروه صنعتی رامک خودرو اعلام می دارد از سال 1388 و همزمان با آغاز اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری سانگ یانگ موتور کره جنوبی، واردات این برند انحصاراً در اختیار این شرکت بوده است.

مدیر عامل رامک یدک خبر داد:

کارپرس
برگزاری دوره آموزش 6روزه رکستون جی4 برای نمایندگان رامک خودرونمایندگان رسمی رامک یدک (شرکت خدمات پس از فروش خودروهای سانگ یانگ) در 2 مرحله 3روزه آموزش های فنی لازم در خصوص رکستون جی4 را دریافت خواهند نمود.

با ارائه ی برنامه اندرویدی این شرکت:

کارپرس
شرکت رامک یدک بازوی خدماتی رامک خودرو به عنوان نماینده ی سانگ یانگ در ایران نسخه ی اندروید برنامه ی جامع خدمات پس از فروش خود را منتشر کرد.

توسط رامک یدک صورت می گیرد:

کارپرس
مدیر شبکه خدمات پس از فروش شرکت رامک یدک با اشاره به فعالیت های امداد جاده ایی این شرکت در ایام تعطیلات نوروزی گفت: به دلیل بالا بودن کیفیت خودروهای سانگ یانگ به رغم آماده کردن خودروی جایگزین در طرح خدمات نوروزی هیچ خودرویی که در جاده های کشور به دلیل نقض فنی نیاز به جابجایی داشته باشد نداشتیم.

رامک خودرو اعلام کرد:

کارپرس
شرکت رامک خودرو نماینده برند کره ای سانگ یانگ فعالیت شعب فروش و نمایندگی های خود را در ایام نوروز اعلام و در اختیار مشتریان خود قرار داد.


کارپرس
نوروز یکی از کهن ترین جشن های باستانی ایران زمین است. سرزمین پهناور ایران، خاستگاه جشن نوروز بوده و با آغاز فصل بهار در سراسر این مرز و بوم موجی از مهر و دوستی می آفریده است.

رامک یدک اعلام کرد:

کارپرس
تمامی تعمیرگاه های مرکزی این شرکت از روز اول فرودین تا پایان تعطیلات آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند.

با رونمایی در نمایشگاه ژنو؛

کارپرس
شرکت کره‌ای سانگ یانگ از وانت پیکاپ خود موسوم به Musso در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸ رونمایی کرد.

نگاهی کوتاه؛

کارپرس
در حالی که بازار خودرو ایران در کلاس خودروهای شاسی بلند روز به روز داغ تر می‌شود، خودرو کوراندو با تکیه بر امکانات ویژه و مزیت قیمتی به کابوسی تلخ برای دیگر رقبای خود تبدیل شده و در عین حال توانسته است حس اعتماد مشتریان خود را برانگیزد.