جستجو در اخبار

سرویس خودروهای جدید


تماشا کنید:

کارپرس
شرکت هیوندای توانسته است در طراحی خودرو های مفهومی خود را به واقعیت نزدیک تر کند. به نحوی که خودروهای مفهومی هیوندای کم کم در حال نزدیک شدن به پیست ها و جاده ها هستند.


کارپرس
سیگنچر، لوکس‌ترین تریم این خودرو محسوب شده و فرمان و صندلی‌هایی پوشیده از چرم ناپا دارد. بخش‌هایی از درون خودرو با چوب "رزوود" طراحی شده و درون خودرو از نورپردازی LED پر شده است.

تماشا کنید:

کارپرس
کمپانی آرش موتور در کشور انگلستان با عنوان Farboud Limited در سال 1999 تاسیس شد اما و در سال 2006 تغییر نام داد.

تماشا کنید:

کارپرس
کمپانی رنو همیشه خودرو هایی تولید کرده که مورد توجه عموم قرارگرفته است اما شاید کمتر مخاطبین عادی این کمپانی خودرو های طراحی شده رنو را برای مسابقات فرمول یک بشناسد.

تصاویر؛

کارپرس
شرکت آلمانی "Morelo" از نسخه پیشرفته‌ یک ون مسافرتی تمام عیار رونمایی کرد.

تماشا کنید:

کارپرس
شرکت دایملر پس از رونمایی از نسخه تمام برقی و جدید اتوبوس سیتارو، پیش‌بینی کرده است که این محصول تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین اتوبوسهای برقی در جهان خواهد شد.

تماشا کنید:

کارپرس
یک شرکت سازنده خودروهای لوکس طرح اولیه ای از تاکسی هوایی الکتریکی هیبریدی منتشر کرده است. این تاکسی هوایی می تواند به طور عمودی از زمین بلند شود و فرود آید.


کارپرس
شرکت "رولزرویس" کانسپت یک "خودرو پرنده" را معرفی کرده است که می‌تواند چهار تا پنج مسافر را حمل کند.


کارپرس
کامیون خودران سوئدی قادر به حمل 16 تن بار به مقاصد دوردست به طول 120 مایل است.

تصاویر؛

کارپرس
این موتورهای جدید منحصرا به مدل S لاین GT ختم می‌شود. در مدل S پیکانتو سپر و گلگیرها اسپورت‌تر شده و دریچه‌های هوای بزرگتری روی آن دیده می‌شود.

تماشا کنید:

کارپرس
شرکت فورد از مدل شاسی بلند اکواسپرت خود رونمایی کرد. این مدل جدید با موتوری توربوشارژ دارای جعبه گیربکس 6 سرعته اتوماتیک است.


کارپرس
به لطف قدرت فوق‌العاده، چلنجر هلکت "ردآی" یکی از قدرتمندترین و سریع‌ترین عضلانی‌های دنیا است و سرعتش را با شتاب‌گیری صفر تا 100 در 3.4 ثانیه نشان می‌دهد و با بیشینه سرعت 326 در ساعت نشان می‌دهد.

توسط ارتش آمریکا؛

کارپرس
ارتش آمریکا در نظر دارد در آینده، از وسیله نقلیه جدیدی استفاده کند که چرخ‌های آن از حالت معمولی به شکل چرخ‌های تانک درمی‌آیند.

تماشا کنید:

کارپرس
شرکت خودروسازی بی‌ام‌و آلمان قصد دارد با سرمایه‌گذاری و توسعه زیرساختهای لازم تا سال ۲۰۲۵ میلادی از نخستین خودروی الکتریکی با فناوری پیل سوختی هیدروژنی رونمایی کند.


کارپرس
هیوندا در سال‌های اخیر نسل‌های متعددی از سوناتا را ارائه کرده و به نظر می‌رسد در مدل جدید می‌توان تفاوت‌های بنیادینی را با مدل‌های قبلی کشف کرد.

تماشا کنید:

کارپرس
شرکت خودروسازی پورشه در هفتادمین سالگرد تاسیس خود با انتشار خبر تولید مدلی به روزشده از یکی از محصولات قدیمی خود علاقمندان را شوکه کرد.