جستجو در اخبار

سرویس خودروهای جدید


تماشا کنید:

کارپرس
جذابیت سدان ماکسیما در میان ایرانی ها همیشه زبان زد بوده است به نحوی که هنوز هم در میان علاقه مندان به خودرو ماکسیما جزو بهترین ها تلقی می شود. با رونمایی نیسان ماکسیمای جدید قطعا نظر این دسته از افراد را به خود جلب می کند.

طی مراسمی؛

کارپرس
طی مراسمی در چین نسخه جدید و قدرتمند X۵۵ با حضور کارشناسان و میهمانان متعدد از کشورهای مختلف رونمایی شد.


کارپرس
یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد این خودرو "سیستم منع ورود هوای خارجی به درون" خودروست. این سیستم در مواجه با آلودگی‌ها به شکل خودکار شیشه‌ها را می‌بندند.


کارپرس
مدل ارتقاء یافته نیسان شامل یک سیستم اطلاعات و سرگرمی جدید 8 اینچی، تریم رنگی و گزینه‌های فراوان در فضای درونی است.


کارپرس
تصاویر زیادی از کیا سول در زیر لایه‌های استتاری و به شکلی غیر رسمی در ماه‌های گذشته دیده شده و همین موضوع گواه معرفی قریب‌الوقوع این خودرو است.


کارپرس
اولین پیک‌آپ داستر از کارخانه‌های داچیا و رنو خارج نشد، بلکه این خودرو محصول کارخانه رومانیایی Romturingia است که در اکتبر سال ۲۰۱۴ یک نمونه از این پیک‌آپ را بر پایه شاسی داستر را به جهان معرفی کرد.


کارپرس
این رنو قرار است به عنوان یک نسخه ارزان و اقتصادی مطرح شده و در سطح انبوه تولید شود. رنو اعلام کرده این مدل در سال 2019 به فروش خواهد رسید.

در نمایشگاه پاریس 2018؛

کارپرس
پژو e-Legend دارای یک پیشرانه الکتریکی 456 اسب‌بخاری است و احتمالا موتور با گشتاور 800 نیوتون‌متری، شتاب صفر تا صدی در حدود 4 ثانیه برای این خودرو رقم خواهد زد.


کارپرس
شرکت خودروسازی آئودی روز سه شنبه در نمایشگاه خودروی پاریس نخستین خودروی شاسی بلند تمام برقی خود را به نمایش گذاشت.

نیم نگاه؛

کارپرس
کانسپت جدید شرکت بورگوارد به نام ایزابلا، که این روزها بخش زیادی از اخبار صنعت خودرو را به خود اختصاص داده است به عقیده بسیاری از کارشناسان تمام ویژگی‌های یک خودرو سوپر اسپرت برقی را دارد.

تصاویر؛

کارپرس
خودرو 19 جای نگه‌دارنده بطری آب و فنجان دارد. فضاهای نگه‌دارنده فنجان در پنل درهای جلو و عقب، کنسول میانی جلو، بخش تاشونده بین دو صندلی ردیف دوم و بخش کناری صندلی‌های ردیف سوم قرار دارد.

هیوندای تا سال 2019 معرفی می کند:

کارپرس
شرکت هیوندای به انتشار تصاویری از کشنده مبنی بر فناوری سلول سوختی خود اقدام کرده که قرار است در سال آینده ۲۰۱۹ میلادی معرفی شود.


کارپرس
تمامی تیپ‌های این خودرو با مجموعه فناوری‌های کمک راننده "آکیورا واچ" عرضه می‌شوند که شامل هشدار دهنده برخورد از جلو، سیستم نگه‌دارنده بین خطوط، ترمز اضطراری در حین برخورد احتمالی و کنترل کروز تطبیقی است.


کارپرس
شرکت خودروسازی ولوو در نظر دارد خودروهای خودران خود را به امکانات مورد نیاز برای خواب و کار مجهز کند.

تماشا کنید:

کارپرس
خودروی کراس‌اوور تمام برقی مرسدس بنز تحت‌ عنوان EQC معرفی و رونمایی شد که قادر است با هر بار شارژ کامل، مسافتی معادل ۳۲۰ کیلومتر را بپیماید.

تصاویر:

کارپرس
شرکت خودروسازی "اینفینیتی" نمونه اولیه خودرو برقی تک سرنشینی را رونمایی کرد که طراحی منحصر به فردی دارد.