جستجو در اخبار

سرویس تکنولوژی های جدیدکارپرس
این خودروها یک حرکت روبه جلو برای کلیدها محسوب شده و کنترل آنها از طریق دیگر تجهیزات دیجیتالی مانند موبایل یا تبلت امکان‌پذیر است.

نیم نگاه؛

کارپرس
مایکروسافت قصد دارد به منظور راه‌اندازی و توسعه خدمات ابری خودروهای مبتنی بر پلت‌فرم Azure با شرکت فولکس‌واگن همکاری کند.

در آینده ای نچندان دور رخ می دهد:

کارپرس
اینترنت اشیا در یک دهه آینده تحولات عظیمی را در نسل آتی وسایل نقلیه ایجاد خواهد کرد.

محققان دانشگاه امیر کبیر اعلام کردند:

کارپرس
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به انجام پروژه‌ای مبنی بر طراحی پوشش‌های خودترمیم شونده حاوی میکروکپسول شدند که می‌تواند در پوشش‌های سطوح فلزی از جمله خودرو مورد استفاده قرار گیرد.

بزودی!

کارپرس
گفته می شود نسل بعدی خودروهای رنو، نیسان و میتسوبیشی به سیستم‌عامل اندروید گوگل تجهیز خواهند شد.

تماشا کنید:

کارپرس
مسلما چراغ‌های دیجیتال مزایای ایمنی فراوانی دارند. به عنوان مثال این چراغ‌ها برای وضوح بیشتر به کمک دوربین‌ها و حسگرهای خودرو آمده و وضوح بیشتری را در دید خطوط کف جاده، شناسایی علائم کنار جاده‌ای و موانع برای راننده ایجاد می‌کنند.

در ایالت آریزونا انجام شد:

کارپرس
بزرگترین شرکت شبکه فروشگاه‌های زنجیره‌ای مواد غذایی آمریکا با یک استارتاپ خودروهای خودران همکاری کرده است تا مواد غذایی خود را از طریق خودروهای خودران این استارتاپ به مشتریان تحویل دهد.


کارپرس
هیوندایی از سال 2014 در حال کار روی این فناوری است. پخش‌کننده‌های صدا در این سیستم صداها با توجه به مرزبندی صندلی‌ها به همپوشانی صدا روی موج‌های خاص منجر می‌شود.

با تلاش پژوهشگران صورت گرفت:

کارپرس
پژوهشگران اسکاتلندی، نوعی باتری سیال ابداع کرده‌اند که می‌تواند سوخت مورد نیاز خودروهای الکتریکی و هیدروژنی را تامین کند.

در آینده‌ای نزدیک؛

کارپرس
پتنت جدید اپل شیشه جلوی خودرو را به یک نمایشگر مبتنی بر فناوری واقعیت افزوده با قابلیت مسیریابی تبدیل خواهد کرد.

با یک اختراع جدید صورت می گیرد؛

کارپرس
به تازگی حق امتیاز اختراع یک نمایشگر در شیشه جلویی خودروهای خودران ثبت شده که به سرنشینان خودروهای مختلف اجازه می دهد با فیس تایم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.


کارپرس
فراری یکی از این خودروسازهاست که برای ساخت رنگی ارزانتر و افزایش کیفیت آن قدمی پیشرو برداشته و قصد دارد پالت رنگش را جالب‌تر و متنوع‌تر ارائه کند.


کارپرس
این دوچرخه با استفاده شفت نیروی پدال و از طریق چرخ دنده‌ها نیروی پای افراد را به چرخ‌های عقب انتقال می‌دهد. تمامی این فرآیند برای ایچاد اصطکاک کمتر و صرفه‌جویی بیشتر انرژی است.

تماشا کنید:

کارپرس
تولید دوچرخه های سبکی که تحمل وزن انسان ها را داشته باشند و در عین حال کارآیی مناسبی داشته باشند، چالشی جدی محسوب می شود.


کارپرس
شرکت ژاپن دیسپلی به تازگی درباره جایگزینی صفحه نمایش دیجیتال بجای سرعت سنج پشت فرمان خودروهای الکتریکی ابراز امیدواری کرده است.


کارپرس
پژوهشگران استرالیایی در نظر دارند روش چاپ سه بعدی جدیدی را برای تعمیر هواپیماهای نظامی این کشور ارائه دهند.