Yendif Video Share - Search
جستجو در اخبار

سرویس تعمیر و نگهداری خودرو


بهتر است بدانیم!

کارپرس
تنور بازار خرید و فروش خودرو هر سال در شب عید همیشه داغ بوده است، و در این بین به دلیل عجله خریدار امکان بروز مشکلاتی از جمله موارد قانونی انتقال سند و یا نادیه گرفتن بررسی های فنی خودرو وجود دارد.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
نکات مفید و اطلاعات لازم در خصوص اینکه چه کنیم تا خودروی CNG سوز امن و مطئمنی برای خود تهیه کنیم.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
کمتر از یک ماه به پایان‌سال بیشتر باقی نمانده و تا چشم روی هم بگذارید، بهار و تابستان هم از راه می‌رسد و دیگر نمی‌توانید ‌بدون استفاده از کولر از خودروی خود استفاده کنید.

بهتر است بدانیم؛

کارپرس
بعد از افزایش قیمت خودروهای نو و دست اول، بازار خرید و فروش خودروی دست دوم رونق گرفت. اگرچه افزایش قیمت‌ها روی نرخ خودروهای دست دوم هم تأثیر زیادی داشت اما هرچه که بود، بازار این خودرو‌ها حسابی داغ شد و حالا با توجه به نزدیکی‌ سال نو، مشتریان زیادی خواهان خرید خودرو‌های دست دوم هستند.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
لحاظ کردن برخی نکات مهم فنی قبل از سفر با خودروی شخصی می تواند، ضمن بالا بردن ایمنی سفر رضایت بخشی را برای خانواده ها به همراه داشته باشد.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
در زمانیکه در بازار ایران خودرو suv زیادی وجود نداشت، خرید نیسان رونیز یکی از گزینه‌های اصلی بسیاری از افراد بود. رونیز در واقع مشابه نیسان پالادین بود که کمپانی ژاپنی نیسان برای هدف گرفتن بازار خودروهای suv و آفرود ارزان قیمت آن را به بازار عرضه کرده بود.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
کشور آلمان یکی از فعالان در صنعت خودروسازی است که محصولات این کارخانجات همواره سهم بزرگی از بازار جهانی را به خود اختصاص می‌دهند. شرکت‌های بنز، بی ام و و پورشه از جمله کارخانجات مهم آلمانی شناخته می‌شود که محصولات آن‌ها جزء گران‌قیمت‌ترین خودروهای جهان به‌شمار می‌روند و در سراسر جهان جزء برترین برندهای خودرو محسوب می‌‎شوند.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
بی دقتی و سهل انگاری در نگهداری از خودرو باعث خرابی های جبران ناپذیر و هزینه های زیاد می شود.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
موتورسیکلت به‌خصوص در ایران یکی از محبوب‌ترین وسایل نقلیه است که بین جوانان محبوبیت دارد و عده زیادی آن را ‌به دلایل مختلف به خودرو ترجیح می‌دهند. اما درست مثل خودرو موتورسیکلت نیز در صورت نگهداری نامناسب مستهلک ‌می‌شود و هزینه‌های اضافی برای تعمیر و نگهداری روی دست کاربر می‌گذارد.

چه باید کرد؟!

کارپرس
یکی از اشتباهات رایج که برخی از رانندگان انجام می دهند خاموش کردن خودرو در چراغ قرمزهای کوتاه مدت است.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
یکی از مشکلات بزرگی که در فصل سرما ممکن است رانندگان را درگیر خود کند یخ زدن شیشه های خودرو و بخصوص شیشه جلوی خودرو است.

بهتر است بدانیم؛

کارپرس
گاهی در شرایط مختلف پیش می‌آید که خودرو استارت نمی‌خورد. در این حالت ممکن است شما دسترسی به تعمیرگاه نداشته باشید بنا بر این یک راه کار ساده و کاربردی می تواند کار شما را راه بیاندازد!

بهتر است بدانیم!

کارپرس
همه ما کم و بیش در هنگام رانندگی عادت های مختلفی داریم که برخی از آنها می تواند باعث بروز خسارت برای خودرو باشد و ترک آن عمر خودروی ما را افزایش خواهد داد.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
در شرایط کنونی صنعت و بازار خودرو استفاده و نگهداری از خودروی شخصی هزینه های زیادی در بر دارد تا حدی که نگهداری خودرو به عنوان یک عامل پرهزینه مقرون به صرفه نیست!

بهتر است بدانیم!

کارپرس
قطعا افرادی هستند که ممکن است رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده و از نحوه بازیابی آن اطلاعی نداشته باشند. شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی راهکاری برای این افراد اعلام کرده است.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
پس از اعلام بازگشت کارت سوخت به چرخه مصرف بنزین، وزارت ارتباطات اعلام کرد امکان اتصال کارت سوخت به کارت های بانکی فراهم شده است. متقاضیان می توانند به در خواست خود از این امکان بهرمند شوند.