جستجو در اخبار

سرویس تعمیر و نگهداری خودرو


بهتر است بدانیم!

کارپرس
لحاظ کردن برخی نکات مهم فنی قبل از سفر با خودروی شخصی می تواند، ضمن بالا بردن ایمنی سفر رضایت بخشی را برای خانواده ها به همراه داشته باشد.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
در زمانیکه در بازار ایران خودرو suv زیادی وجود نداشت، خرید نیسان رونیز یکی از گزینه‌های اصلی بسیاری از افراد بود. رونیز در واقع مشابه نیسان پالادین بود که کمپانی ژاپنی نیسان برای هدف گرفتن بازار خودروهای suv و آفرود ارزان قیمت آن را به بازار عرضه کرده بود.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
کشور آلمان یکی از فعالان در صنعت خودروسازی است که محصولات این کارخانجات همواره سهم بزرگی از بازار جهانی را به خود اختصاص می‌دهند. شرکت‌های بنز، بی ام و و پورشه از جمله کارخانجات مهم آلمانی شناخته می‌شود که محصولات آن‌ها جزء گران‌قیمت‌ترین خودروهای جهان به‌شمار می‌روند و در سراسر جهان جزء برترین برندهای خودرو محسوب می‌‎شوند.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
بی دقتی و سهل انگاری در نگهداری از خودرو باعث خرابی های جبران ناپذیر و هزینه های زیاد می شود.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
موتورسیکلت به‌خصوص در ایران یکی از محبوب‌ترین وسایل نقلیه است که بین جوانان محبوبیت دارد و عده زیادی آن را ‌به دلایل مختلف به خودرو ترجیح می‌دهند. اما درست مثل خودرو موتورسیکلت نیز در صورت نگهداری نامناسب مستهلک ‌می‌شود و هزینه‌های اضافی برای تعمیر و نگهداری روی دست کاربر می‌گذارد.

چه باید کرد؟!

کارپرس
یکی از اشتباهات رایج که برخی از رانندگان انجام می دهند خاموش کردن خودرو در چراغ قرمزهای کوتاه مدت است.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
یکی از مشکلات بزرگی که در فصل سرما ممکن است رانندگان را درگیر خود کند یخ زدن شیشه های خودرو و بخصوص شیشه جلوی خودرو است.

بهتر است بدانیم؛

کارپرس
گاهی در شرایط مختلف پیش می‌آید که خودرو استارت نمی‌خورد. در این حالت ممکن است شما دسترسی به تعمیرگاه نداشته باشید بنا بر این یک راه کار ساده و کاربردی می تواند کار شما را راه بیاندازد!

بهتر است بدانیم!

کارپرس
همه ما کم و بیش در هنگام رانندگی عادت های مختلفی داریم که برخی از آنها می تواند باعث بروز خسارت برای خودرو باشد و ترک آن عمر خودروی ما را افزایش خواهد داد.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
در شرایط کنونی صنعت و بازار خودرو استفاده و نگهداری از خودروی شخصی هزینه های زیادی در بر دارد تا حدی که نگهداری خودرو به عنوان یک عامل پرهزینه مقرون به صرفه نیست!

بهتر است بدانیم!

کارپرس
قطعا افرادی هستند که ممکن است رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده و از نحوه بازیابی آن اطلاعی نداشته باشند. شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی راهکاری برای این افراد اعلام کرده است.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
پس از اعلام بازگشت کارت سوخت به چرخه مصرف بنزین، وزارت ارتباطات اعلام کرد امکان اتصال کارت سوخت به کارت های بانکی فراهم شده است. متقاضیان می توانند به در خواست خود از این امکان بهرمند شوند.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در خصوص نحوه ثبت نام کارت سوخت المثنی به همراه جدول زمانبندی مراجعه به سامانه منتشر شد.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
لنت ترمز مناسب برای متوقف کردن خودرو در شرایط مختلف اهمیت زیادی در فرایند کنترل خودرو ایفا می کند. بنا بر این هنگام تعویض لنت ترمز باید توجه ویژه ای در انتخاب این قطعه حیاتی داشت.

رانندگان تاکسی بخوانند:

کارپرس
طبق اعلام سازمان تاکسیرانی، رانندگان تحت پوشش این سازمان می توانند لاستیک با نرخ دولتی دریافت کنند.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
مصرف سوخت خودروی شما در فصل زمستان، ١٠‌درصد بیش از حد معمول است. این درحالی است که با رعایت کردن نکات خیلی ساده راحت می‌توانید تا حد زیادی مصرفتان را کنترل کنید.