جستجو در اخبار

سرویس تعمیر و نگهداری خودرو


بهتر است بدانیم!

کارپرس
داشتن خودروی سالم و بدون ایراد دغدغه اکثر افراد است چرا که با دقت نکردن به نکاتی جزئی و کوچک می تواند در آینده ای نچندان دور مشکلات و هزینه های زیادی را برای صاحب خودرو به همراه داشته باشد.

با جان خود بازی نکنید!

کارپرس
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: برخی افراد سودجو و فرصت طلب با توجه به افزایش قیمت لاستیک خودرو، لاستیک های کهنه و صاف را با وسیله ای خاص تراشیده و برای آن عاج درست می کنند که این عمل خطر آفرین و عامل بسیاری از تصادفات است.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
میلیون‌ها نفر قصد دارند در تابستان امسال از طریق جاده‌ها سفر کنند و روش‌های شرکت مشاوره "کن‌ماری" قابلیت چیدمان صندوق عقب ماشین کوچک شما را افزایش داده و آن را تحمل‌پذیرتر می‌کند.

گزارش؛

کارپرس
هزینه نگهداری خودروهای لوکس ١٢٠ تا ١٣٠ درصد بیشتر شد. دارندگان خودروهای وارداتی که سهمی حدود ١,٦ درصدی از بازار ایران را به خود اختصاص داده‌اند، این روزها بیشتر از هر زمانی دچار مشکل شده‌اند.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
مصرف سوخت و هزینه استهلاک پایین درکنار امکانات منحصر به فرد و آپشن های خاص، از مهمترین نکاتی است که این روزها خریداران یک خودرو لوکس به آن توجه ویژه ای دارند. این نکات با روند رو به جلو پیشرفت تکنولوژی در صنعت خودروسازی هر روز نوآوری های تازه ای را تجربه می کنند.

بهتر است بدانیم؛

کارپرس
در ادامه با نحوه کار، روش‌های نگهداری و راه‌های استفاده صحیح از کولر خودرو آشنا خواهیم شد.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
بررسی ها نشان می دهد که در صورت سالم بودن صندلی های خودرو، به طور متوسط با هزینه ای حدود 200 هزار تومان می توانید، ظاهر داخلی خودروی خود را با روکش های صندلی با کیفیت از جنس پارچه یا چرم، متحول کنید.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
اکثر مردم چرخ‌ها و بدنه‌ی خودرو را تمیز می‌کنند، اما قطعاتی که زیر بدنه‌ی درخشان پنهان است، پس از مدتی کثیف می‌شود. تمیز کردن قطعات خودرو کاری زمان‌بر است، اما اگر می‌خواهید قطعات یک خودرو قدیمی را بازیابی یا، عمر قطعات خودرو‌‌ی‌تان را افزایش دهید و هزینه‌ی کمتری صرف خرید لوازم یدکی بکنید، راهنمای‌ ساده‌ای را برای‌تان آورده‌ایم، که با استفاده از آن‌ می‌توانید قطعات خودرو را تمیز کنید.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
شاید شما هم برای بالا رفتن امنیت خودرو خود به کلیدسازان مراجعه کرده باشید و حتی با ورود به انواع سایت کلیدسازی شبانه روزی یا سایت کلیدسازی سیار به این سوال مواجه شده باشید که آیا قفل فرمان بهتر است یا قفل پدال.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
همه‌ی ما آن را دیده‌ایم؛ نشانه‌های ترسناک از باقی‌مانده‌های آتش و قطعات خودرو در یک طرف جاده و البته بخش‌هایی که ذوب شده و روی زمین مانده‌اند.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
کفپوش از جمله لوازم سفارشی خودرو است که کار شما را در نظافت اتومبیل آسان کرده و به زیبایی داخل خودروی شما می افزایند. در این مطلب به ویژگی های انواع کفپوش خودرو می پردازیم.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
عشق ماشین گاهی آنقدر صاحبش را اسیر می‌کند که پول ارزش خود را از دست می‌دهد و نصب آپشن بر روی خودرو تبدیل می‌شود به پروژه‌ای پر هزینه.

سرکشی در تاریخ!

کارپرس
تورم در ایران، رصد قیمت ها در گذشته را به اتفاقی جذاب برای بسیاری تبدیل کرده است.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
سارقان همواره در کمین اموال دیگران هستند و به هر ترفندی متوسل می‌شوند تا در کوتاه‌ترین زمان نقشه شوم خود را عملی کنند. یکی از محبوب‌ترین طعمه‌هایی که در برابر چشم سارقان خودنمایی می‌کند خودروها و لوازم داخل آنهاست. هرچقدر سیستم‌های ایمنی و امنیتی نصب شده در خودروهای امروزی پیشرفته‌تر می‌شوند به همان اندازه مهارت سارقان هم افزایش پیدا می‌کند.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
در یک تحقیق اخیر بیش از 50 درصد افرادی که اظهار داشتند برای رسیدن به محل کار خود مرتباً رانندگی می کنند، در اثر نشستن روی صندلی ماشین از کمردرد شکایت داشتند.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
هر خودرویی به دلایل مختلف و رعایت نکردن قانون امکان دارد که توقیف شود و به پارکینگ منتقل شود. از تخلفات رانندگی مانند سرعت بالا و نداشتن مدارک گرفته تا تخلفات دیگری مانند تصادفات و غیره. اما ترخیص خودرو توقیفی مراحلی دارد که شاید برای هرکسی سوال باشد که این مراحل ترخیص خودرو چگونه اند.