جستجو در اخبار

بیمه مرکزی هشدار داد:

کارپرس
بیمه مرکزی به منظور حمایت ازحقوق بیمه گذاران با توجه به نوسانات اخیر قیمت خودرو، بر پیشنهاد خود مبنی بر افزایش سرمایه مورد بیمه آنها در بیمه بدنه، تاکید کرد.

با توجه به افزایش قیمت خودرو؛

کارپرس
سندیکای بیمه‌گران ایران از بیمه‌گزاران خواست که برای تهیه الحاقیه بیمه بدنه خودروهای خود به شرکت های بیمه مراجعه کنند.


کارپرس
رئیس جدید بیمه مرکزی با اشاره به افزایش مستمر قیمت خودروها گفت که این مساله می‌تواند به شرکت‌های بیمه‌ای فشارهای هزینه‌ای وارد کند.

در شورایعالی بیمه تعیین شد:

کارپرس
شورایعالی بیمه در اجرای ماده ۱۷ قانون تاسیس بیمه مرکزی و بیمه‌گری، آیین‌نامه کارمزد نمایندگی و دلالی رسمی بیمه را تغییر و این رقم را ۹ درصد اعلام کرد.

بهتر است بدانیم؛

کارپرس
شرکتهای بیمه در روزهای اخیر پیامکی برای دارندگان بیمه‌نامه بدنه خودرو ارسال کرده و از آنها خواسته اند تا نسبت به صدور الحاقیه بیمه نامه خود با توجه به افزایش قیمت خودرو و بالا اقدام کنند.

بیمه مرکزی توصیه کرد:

کارپرس
بیمه مرکزی به منظور حمایت ازحقوق بیمه گذاران با توجه به نوسانات اخیر قیمت خودرو، خواستار افزایش سرمایه مورد بیمه آنها در بیمه بدنه شد.

بیمه مرکزی اعلام کرد؛

کارپرس
بیمه مرکزی با پیشنهاد صندوق تامین خسارت های بدنی مبنی بر بخشودگی جریمه دیرکرد خودروهای کارگاهی موافقت کرد.


کارپرس
بیمه‌گر در بیمه بدنه خودرو و در چارچوب مقررات مصوب شورای‌عالی بیمه تعهد می‌کند خسارت‌های وارده به وسیله نقلیه بیمه شده ناشی از حوادث مختلف را جبران کند.

در قانون جدید صورت گرفت:

کارپرس
در قانون قبلی اگر مسبب حادثه رانندگی دچار جرح یا فوت می شد، هزینه پزشکی و یا هزینه ای بابت فوت به شخص و خانواده آنها تعلق نمی‌گرفت اما در قانون جدید به واسطه حمایت بیشتر از کانون خانواده این مهم میسر شد.

با آزاد سازی نرخ درمان؛

کارپرس
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران تاکید کرد: هزینه درمان مصدومان ترافیکی که بیمه شخص ثالث نداشته باشند به صورت آزاد دریافت می‌شود با این وجود آنها پذیرش و اقدامات درمانی لازم برای آنها انجام می‌شود.

با افزایش نرخ پایه 10 درصدی؛

کارپرس
در سال جاری، حق بیمه وسایل نقلیه کمتر از چهار سیلندر 836 هزار تومان، پیکان، پراید و سپند 990 هزار تومان، سایر وسایل نقلیه چهار سیلندر یک میلیون و 163 هزار و 800 تومان و بیش از چهار سیلندر یک میلیون و 302 هزار و 400 تومان تعیین شده است.


کارپرس
دبیر کارگروه شخص ثالث سندیکای بیمه‌گران گفت: بر اساس مصوبه شورای عالی بیمه نرخ بیمه‌نامه شخص ثالث در سال جدید افزایش نمی‌یابد و علاوه بر این چنانکه تخفیف دارندگان بیمه‌نامه سال‌های قبل رانندگان بیش از قانون جدید باشد، در خرید بیمه‌نامه لحاظ خواهد شد.

ویژه / تخفیف ها نصف شد! + جدول

کارپرس
برمبنای قانون جدید بیمه شخص ثالث، در اقدامی عجیب تخفیف های بیمه نامه های شخص ثالث از 10 درصد به 5 درصد کاهش و در شرکت های بیمه ای اعمال شده است.

شرکتهای بیمه مطرح کردند:

کارپرس
طرح بیمه نامه یکماهه خودروهای صفرکیلومتر به محض شماره گذاری در دستور کار شرکت‌های بیمه قرار گرفت.

توسط بیمه ایران ابلاغ شد:

کارپرس
سقف پرداخت خسارت مالی بدون کروکی بیمه نامه های شخص ثالث درحوادث رانندگی به 7 میلیون تومان افزایش یافت و بخشنامه آن به واحدهای اجرایی بیمه ایران ابلاغ شد.

با اعلام بیمه مرکزی؛

کارپرس
بیمه ی مرکزی نرخ حق بیمه شخص ثالت و حوادث راننده را مبتنی بر افزایش نرخ دیه با 10 درصد افزایش منتشر کرده است