جستجو در اخبار


کارپرس
گروه بهمن با ارائه جدیدترین محصولات در هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز حضور خواهد داشت.


کارپرس
سه محصول سواری شرکت بهمن موتور با اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در خرداد ماه در بخش های مختلف قیمتی به خود اختصاص دادند.

میرمنصف تاکید کرد:

کارپرس
رییس سازمان خدمات پس از فروش گروه بهمن از استراتژی جدید گروه بهمن در ارائه خدمات پس از فروش و پیش‌بینی راهکارهایی برای تامین قطعات درشرایط تحریم‌ خبر داد و گفت: در حال حاضر تامین قطعات با ارز ۴۲۰۰ تومانی انجام می‌شود اما دریافت ارز با این قیمت راحت نیست.


کارپرس
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شواری اسلامی با هیات همراه از مجموعه شرکت های بهمن موتور و کروز بازدید کردند.

معاون مهندسی بهمن موتور:

کارپرس
مدیران ارشد بهمن موتور با تشریح برنامه‌های این شرکت برای عرضه محصولات جدید، از دریافت ارز۴۲۰۰ تومانی و مذاکره با یک برند ژاپنی خبر دادند.


کارپرس
در پی اعلام سازمان استاندارد مبنی بر اینکه غیر استاندارد بودن برخی خودروها دلیل توقف تولید بوده است بهمن موتور دلیل توقف تولید آساB50F را اعلام کرد

با چهره‌ای جدید؛

کارپرس
اولین نمایشگاه گروه بهمن با چهره و استاندارد جدید ( Boutique Store) در راستای مشتری مداری و استقبال گسترده از محصولات این شرکت در محل دفتر مرکزی با حضور مدیر عامل و اصحاب رسانه افتتاح گردید.


کارپرس
مدیرعامل بهمن موتور گفت: ظرفیت تولید بهمن موتور به 120هزار دستگاه افزایش خواهد یافت و هاوال رسما" در خط تولید بهمن موتور قرار گرفت.


کارپرس
طرح امداد نوروزی گروه بهمن از 28 اسفند 96 لغایت 14فروردین 97 خدمات پشتیبانی خود را به کلیه مشتریان شرکت بهمن موتور در ایام نوروز ارائه خواهدکرد .


کارپرس
کامیون جدید 26 تن FVZایسوزو، همزمان با 16 بهمن ،سالگرد 66 سالگی این مجموعه از سوی بهمن دیزل در هتل المپیک تهران رونمایی شد.


کارپرس
این بار مالکین محصول جدید شرکت بهمن موتور گردهم آمدند تا با حضور مدیران بهمن در پروژه B30 گفتگویی مستقیم داشته باشند.


کارپرس
شرکت بهمن موتور در راستای کاهش آلودگی هوا و کاهش مصرف سوخت اقدام به انجام طرح جایگزینی وانت‌های فرسوده با وانت‌های تولیدی شرکت بهمن موتور (وانت‌های تک کابین و دوکابین کارا 2000 ) همراه با تسهیلات بانکی و با شرایط جدید در سال جاری نموده است.

در حاشیه نمایشگاه حمل و نقل تهران؛

کارپرس
مدیر خودروهای تجاری بهمن دیزل با اعلام برنامه های گروه بهمن در حوزه خودروهای تجاری گفت: استفاده از کاربری های جدید یکی از برنامه های جدید گروه بهمن در حوزه خودروهای تجاری است.

با معرفی این محصولات در نمایشگاه تهران؛

کارپرس
همکاری گروه بهمن با هاوال امروز به طور رسمی کلید خورد و اولین محصول این همکاری مشترک شاسی بلند H2 است که تا پایان سال وارد بازار خواهد شد.


کارپرس
صبح امروز کامیونت NMR۸۵E به عنوان محصول جدید ایسوزو که هم اکنون در ژاپن نیز عرضه می شود از سوی بهمن دیزل رونمایی شد.

بهمن موتور استارت زد:

کارپرس
شرکت بهمن موتور با اجرای یک طرح جدید این امکان را برای مشتریان فراهم کرده تا پیش از خرید آن را تست کنند.