جستجو در اخبار

بهمن موتور اعلام کرد:

کارپرس
در پی انتشار برخی اخبار در شبکه های اجتماعی پیرامون تعداد تولید و فروش خودروی H۲ در آبان ماه به اطلاع می رساند آمار تولید و فروش کلیه خودروهای تولیدی داخل به صورت رسمی از سوی شرکت های تولید کننده به وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام می شود.


کارپرس
محمد ضرابیان به عنوان مدیرعامل جدید شرکت بهمن موتور معرفی شد.


کارپرس
گروه بهمن در نظر دارد به مناسبت یک ساله شدن خودرو B۳۰ و درخشش این خودرو در بازار ایران، مسابقه ای را برگزار کند.


کارپرس
مدیرعامل بهمن موتور به حاشیه‌های ایجاد شده در زمینه ثبت‌نام مزدا ۳ پاسخ داد.

روایتی از بررسی های اولیه:

کارپرس
مدیرکل نظارت بر کالای فلزی و معدنی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد: بررسی مقدماتی سازمان حمایت از روند ثبت نام خودروی مزدا3 انجام شد که نشان داد هنوز تخلفی در این زمینه محرز نشده است.


کارپرس
گروه بهمن با صدور اطلاعیه ای نسبت به حواشی فروش اینترنتی مزدا 3 واکنش نشان داد.


کارپرس
بهمن موتور اعلام کرده که در ثبت نام مزدا 3، 52385 هزار رکورد در عرض کمتر از 5 دقیقه ثبت شده است.


کارپرس
گروه بهمن با ارائه جدیدترین محصولات در هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز حضور خواهد داشت.


کارپرس
سه محصول سواری شرکت بهمن موتور با اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در خرداد ماه در بخش های مختلف قیمتی به خود اختصاص دادند.

میرمنصف تاکید کرد:

کارپرس
رییس سازمان خدمات پس از فروش گروه بهمن از استراتژی جدید گروه بهمن در ارائه خدمات پس از فروش و پیش‌بینی راهکارهایی برای تامین قطعات درشرایط تحریم‌ خبر داد و گفت: در حال حاضر تامین قطعات با ارز ۴۲۰۰ تومانی انجام می‌شود اما دریافت ارز با این قیمت راحت نیست.


کارپرس
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شواری اسلامی با هیات همراه از مجموعه شرکت های بهمن موتور و کروز بازدید کردند.

معاون مهندسی بهمن موتور:

کارپرس
مدیران ارشد بهمن موتور با تشریح برنامه‌های این شرکت برای عرضه محصولات جدید، از دریافت ارز۴۲۰۰ تومانی و مذاکره با یک برند ژاپنی خبر دادند.


کارپرس
در پی اعلام سازمان استاندارد مبنی بر اینکه غیر استاندارد بودن برخی خودروها دلیل توقف تولید بوده است بهمن موتور دلیل توقف تولید آساB50F را اعلام کرد

با چهره‌ای جدید؛

کارپرس
اولین نمایشگاه گروه بهمن با چهره و استاندارد جدید ( Boutique Store) در راستای مشتری مداری و استقبال گسترده از محصولات این شرکت در محل دفتر مرکزی با حضور مدیر عامل و اصحاب رسانه افتتاح گردید.


کارپرس
مدیرعامل بهمن موتور گفت: ظرفیت تولید بهمن موتور به 120هزار دستگاه افزایش خواهد یافت و هاوال رسما" در خط تولید بهمن موتور قرار گرفت.


کارپرس
طرح امداد نوروزی گروه بهمن از 28 اسفند 96 لغایت 14فروردین 97 خدمات پشتیبانی خود را به کلیه مشتریان شرکت بهمن موتور در ایام نوروز ارائه خواهدکرد .