جستجو در اخبار

تا بازگشت به شرایط عادی؛

کارپرس
اکیپ های ویژه امدادی حوزه خدمات پس از فروش ایران خودرو، تا بازگشت مناطق سیل زده خوزستان و لرستان به شرایط عادی، در این دو استان حضور خواهند داشت و به امدادرسانی به هموطنان ادامه خواهند داد.

در آخرین بازدید نوروزی سال 98 ضورت گرفت:

کارپرس
مدیران خدمات پس از فروش ایران خودرو در آخرین روز از بازدیدهای کشوری خود که به منظور پایش، نظارت و تسریع در امور مشتریان صورت گرفت، امروز با حضور در نمایندگی های شهرهای رشت، آستانه، لاهیجان، لنگرود، رودسر و رامسر به این سفرها پایان خواهند داد.

پس از چندین استان؛

کارپرس
هم زمان با بازدیدهای نظارتی تیم مدیریتی خدمات پس از فروش ایران خودرو از روند اجرای طرح جشنواره خدمات نوروزی این شرکت، شهرهای کرمان، رفسنجان، مهریز و یزد میزبان مدیران ارشد این شرکت شد.

نظارت ادامه دارد؛

کارپرس
مدیران ارشد شرکت ایساکو به منظور نظارت و تسریع در خدمت رسانی به مسافران نوروزی از نمایندگی های مجاز، ناوگان امداد جاده‌ای و سایر مراکز خدماتی این شرکت از محور های مواصلاتی در شهر های اهواز، شوش، اندیمشک، دزفول، بازدید و از امدادگران در این ایام قدردانی کردند.

به منظور تسریع در خدمت رسانی به مسافران نوروزی:

کارپرس
مدیران ارشد شرکت ایساکو به منظور نظارت و تسریع در خدمت رسانی به مسافران نوروزی از نمایندگی های مجاز ، ناوگان امدادجاده ای وسایر مراکز خدماتی این شرکت از محور های مواصلاتی در شهر های اهواز ، شوش ، اندیمشک ، دزفول ، بازدید و از امدادگران در این ایام قدردانی کرد

پس از وقوع سیل در کشور صورت گرفت:

کارپرس
25 اکیپ اختصاصی و تجهیز شده جهت خدمات امدادی به هموطنان آسیب دیده در سیل به شهرهای شیراز، خرم آباد، پلدختر و یاسوج اعزام و به صورت ویژه خدمات امدادی ارائه می دهند.

به منظور نظارت بر ارائه خدمات مطلوب؛

کارپرس
گروه صنعتی‌ ایران‌خودرو، که از بیست و ششم اسفند ماه سال 97 جشنواره خدمات نوروزی خود به مدت 21 روز برای خدمت‌رسانی ویژه به مشتریان در ایام تعطیلات نوروزی آغاز کرده است، طبق برنامه‌ای مدون با حضور مدیران ارشد خود در استان‌های مختلف کشور، بر حسن اجرای آن نظارت خواهندداشت.

ویژه / با اجرای مراسم افتتاحیه؛

کارپرس
مراسم افتتاح طرح خدمات نوروزی ایران خودرو روز گذشته در حالی برگزار شد که ناوگان خدماتی ایران خودرو برای ارائه خدمت شبانه روزی از 26 اسفند سال جاری لغایت 17 فروردین ماه 98 در سراسر کشور در حالت آماده باش کامل قرار خواهند گرفت.

مدیر عامل ایساکو هشدار داد:

کارپرس
مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) در مراسم افتتاحیه جشنواره خدمات نوروز ۹۸ ایران‌خودرو گفت: مشتریان مراقب امداد خودروهای تقلبی باشند و خدمات اصل را مطالبه کنند.

با اعلام شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران:

کارپرس
بر اساس آخرین آمار شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در دی ماه سال جاري، رکورد امتیاز شاخص رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش توسط ایران‌خودرو شکسته شد و این شرکت باز هم در بین خودروسازان داخلی صدرنشین شد.

با هدف ارتقاي دانش فني صورت گرفت:

کارپرس
شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو (ایساکو)، برای محصولات صادراتی و مونتاژی ایران‌خودرو کشور آذربایجان، دوره‌های آموزشی فنی و تخصصی برگزار کرد.

ایساکو اعلام کرد:

کارپرس
روابط عمومی شرکت ایساکو اعلام کرد طرح همراه با مشتریان را به منظور اعتماد سازی دوسویه از ابتدای بهمن ماه در نمایندگی های رسمی ایران خودرو آغاز کرده است.

در راستای افزایش رضایت مشتریان صورت گرفت:

کارپرس
شرکت همگام خودرو، در راستای ارتقای خدمات کیفی و کمی تعمیرات تخصصی خودرو در تعمیرگاه‌های مرکزی ایران‌خودرو و افزایش رضایتمندی مشتریان اقدام به راه‌اندازی مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس اتوماتیک در تعمیرگاه مرکزی شماره یک كرد.

در دهمین دوره جايزه تعالی منابع انسانی؛

کارپرس
شرکت ایساکو در دهمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی پس از ارزیابی های به عمل آمده پس از سال های 90 و 91 و برای بار سوم به عنوان برنده انتخاب شد.

آمارهای رسمی نشان می دهد:

کارپرس
بر اساس آخرین نتایج اعلام شده از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در پايان آبان ماه سال جاري، امتیاز شاخص رضایت مشتریان ایران‌خودرو از خدمات پس از فروش، به عدد 753 رسید.

حسینی تاکید کرد:

کارپرس
نمایندگی‌های خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، همچنان در دو شیفت صبح و عصر آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند.