جستجو در اخبار

به همت مهندسان تام ایران خودرو صورت گرفت:

کارپرس
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، پروژه ملی فولادسازی بردسیر کرمان با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره برداری رسید.

به منظور مطابقت با استانداردهاي 85 گانه:

کارپرس
ایران خودرو برای نخستین بار در صنعت خودروی کشور سیستم کنترل پایداری الکترونیکی محصولاتش را مطابق با استاندارد های 85 گانه تست کرد.

توسط ایران خودرو صورت پذیرفت:

کارپرس
ایران خودرو دیزل 63 دستگاه اتوبوس درون شهری را به سازمان اتوبوسرانی شهر شیراز تحویل داد.

خان كرمی تاکید کرد:

کارپرس
خان کرمی مدیر عامل بازاريابي و فروش ايران خودرو اعلام کرد مشتریان این شرکت نگران نباشند تعهدات این شرکت در خصوص پیش فروش فروش قطعی محصولات پابرجاست و افزایش قیمت اعمال نخواهد شد.

در راستای حمایت از تولید ملی:

کارپرس
گروه صنعتي ايران خودرو در فراخواني از تمامی قطعه سازان كشور دعوت كرد تا در داخلي سازي قطعات پيشرفته خودرو (هاي تك)، اين خودروساز را در مسير خودكفايي كامل توليد خودرو ياري كنند.


کارپرس
معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش شركت ایران خودرو ضمن تشكر از اعتماد مشتریان گفت :برنامه فروش مشاركت درتوليد دي ماه محصولات اين شركت ، با فروش 20 هزار دستگاه خودرو درمدت يك روز پايان يافت.

یکه‌زارع خبر داد:

کارپرس
مدیرعامل ایران‌خودرو اعلام کرد قیمت خودرو در بازار آزاد و کارخانه تا اردیبهشت سال 98 شاهد ایجاد توازن خواهیم بود.

با صدرو مجوز از سوی وزارت صمت:

کارپرس
با توجه به افزايش تقاضاي بازار براي خودروهاي پرتيراژ گروه صنعتي ايران خودرو و براساس مجوز كسب شده ازسوي وزارت صنعت، معدن و تجارت، اين گروه صنعتي، پيش فروش محصولات پرتيراژ خود را از روز دوشنبه 24 دي ماه سال جاري آغاز مي كند.

يونسيان تاکید کرد:

کارپرس
مدیرعامل شركت ايران خودرو دیزل از آغاز بازسازي و نوسازي اتوبوس هاي فرسوده ناوگان حمل و نقل شهري شهرداري كلانشهرهاي سطح كشور در اين شركت خبرداد.


کارپرس
تاکنون ۶۰۰ قطعه پژو ۳۰۱ در ایران داخلی‌سازی شده و ساپکو قصد دارد تا ۶۰۰ قطعه دیگر این خودرو را هم در داخل تولید کند.

با اعلام فراخوان صورت گرفت:

کارپرس
معاون طراحی، مهندسی و ساخت شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو (ساپکو) گفت: در تولید بیش از پنج هزار قطعه برای پنج گروه خودرویی پژو405، دنا و دنا پلاس، پژو206 و پژو207، سمند و رانا به خودکفایی رسیده ایم اما باید در ساخت 1100 قطعه اصلی از دیگران کمک بگیریم.

هاشم يکه زارع تاکید کرد:

کارپرس
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه سیاست پلکانی افزایش قیمت خودرو باید اجرایی شود؛ خاطرنشان کرد: تلاش شده تا بعد از خروج پژو از ایران، خودروهایی که در این قرارداد ذکر شده بود در داخل و بدون حضور این کمپانی فرانسوی تولید شود.

مهندس یکه زارع تاکید کرد:

کارپرس
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از تولید محصول پژو 301 به صورت مستقل و بدون حضور شریک خارجی و با تکیه بر توانمندی قطعه سازان کشور در سال آینده خبر داد.

در نمایشگاه خودروی تهران تماشا کنید؛

کارپرس
ایران‌خودرو در سومین نمایشگاه بین المللی خودروی 207 صندوقدار جدید را با سقف تمام شیشه ای به نمایش گذاشته است.

باحضور مدیرعامل ایران خودرو صورت گرفت:

کارپرس
سومین نمایشگاه بین الملی خودرو با حضور معاون وزیر صنعت، معدن تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و مدیرعامل گروه صنعتی ایران خوردو و جمعی از مدیران صنعت خودروسازی کشور افتتاح شد.

با هدف نمايش داخلي سازي قطعات:

کارپرس
گروه صنعتي ايران خودرو با شعار «جهاد خودكفايي در توليد قطعات پيشرفته خودرو» و با نمايش قطعات ساخت داخل محصولات در «سومين نمايشگاه بين المللي خودرو، معرفی توانمندی‌ها و راهبردهای داخلی سازی قطعات» كه از تاريخ 18 تا 21 دي ماه برگزار مي شود، حضور فعالي خواهد داشت.