جستجو در اخبار

جهت امدادرسانی به مردم صورت گرفت:

کارپرس
مدیران حوزه خدمات پس از فروش ايران خودرو، امروز به همکاران خود در استان گلستان پیوستنن تا با برنامه‌ریزی جامعی روند یاری رسانی و امداد به این مردم را تسهيل كنند.

با تاكيد مهندس يكه زارع :‌

کارپرس
گروه صنعتی ایران‌خودرو درراستاي مسئوليت هاي اجتماعي و با توجه به وقوع سيل در مناطق شمالي كشور ، ناوگان ويژه خدمات رساني خود را به اين مناطق اعزام كرد.


کارپرس
گروه صنعتي ايران خودرو به منظور نوسازي ناوگان شبكه حمل و نقل فرودگاه بين المللي داكار درسنگال، 50 دستگاه تاكسي سمند ال ايكس ديگر در سال 2019 به رانندگان اين شبكه تحويل داد.


کارپرس
پس از رنو سوزوکی نیز همکاری خود با ایران خودرو را پایان داد.


کارپرس
ایران خودرو اعلام کرد پایگاه فروش این شرکت جهت عرضه محصولات هیچ گونه مشکلی ندارد و مشکلات احتمالی به دلیل حجم بالای متقاضیان جهت ثبت نام است.

طی 20 روز اخير:

کارپرس
با افزايش تيراژ توليد روزانه و بازگشت رونق به خطوط توليد گروه صنعتي ايران خودرو، اين خودروساز تعداد تحويل روزانه خودرو به مشتريان را به طور متوسط به بالاي 1800 دستگاه رساند.


کارپرس
دومين كتاب عملكرد پايدار و مسئوليت هاي اجتماعي گروه صنعتي ايران خودرو با موضوع گزارش عملكرد اين خودروساز در حوزه هاي اجتماعي و محيط زيست رونمايي شد.

ایران خودرو اعلام کرد:

کارپرس
گروه صنعتي ايران خودرو پس از صدور مجوز اختصاص 20 درصد از توليدات روزانه خود به فروش فوري از سوي وزارت صمت، تعداد 5هزار و 700دستگاه خودرو را به صورت فوري از سي‌ام بهمن، در هشت روز، به فروش رسانده است.


کارپرس
ایران‌خودرو برای چندمین بار طی ۱۲ سال گذشته، سهام بانک پارسیان را به مزایده گذاشت، مزایده‌ای که ۲۵ اسفند امسال برگزار خواهد شد و به‌نظر می‌رسد در راستای اجرای بسته حمایتی دولت از صنعت خودرو است.

مدیرعامل ایران خودرو تاکید کرد:

کارپرس
ایران خودرو از هر ایده ای که در باره طراحی خودرو توسط استادان و دانشجویان ارائه شود ، استقبال کرده و برای همکاری اعلام آمادگی می کند .

با امضاي تفاهم نامه همكاری:

کارپرس
با امضاي تفاهم نامه همكاري اقتصادي با استانداري خراسان رضوي، شركت ايران خودرو خراسان به عنوان معين اقتصادي بخش احمدآباد شهرستان مشهد تعيين شد.

خان کرمی:

کارپرس
شرایط اقتصادی بازار و موارد تحمیل شده به کشور باعث بروز خلل در برنامه تولید داخلی و تامین ایران خودرو شده است که در صدد رفع آن هستیم.


کارپرس
با رونق توليددر زنجيره تامين گروه صنعتي ايران خودرو، تعداد توليد روزانه اين خودروساز در روز چهارم اسفندماه از مرز دوهزار و ۱۰۰ دستگاه عبور كرد.

ایران خودرو اطلاعیه داد:

کارپرس
شركت ایران خودرو طی اطلاعیه‌ای اعلام كرد; سایت ایكو پرس به نشانی www.ikcopress.ir تنها پایگاه رسمی اطلاع رسانی گروه صنعتی ایران خودرو است. مردم و رسانه‌ها می‌توانند با مراجعه به این پایگاه اطلاع‌رسانی از آخرین اخبار این گروه صنعتی مطلع شوند.

تنها در 30 دقیقه:

کارپرس
در این طرح فروش خودروهای پژو 405 ، پژو 207، پژو پارس، سمند، رانا و پژو 206 تیپ 2 و وی 8 عرضه شده بود که تمامی ظرفیت فروش در کمتر از 30 دقیقه به فروش رسید.

حباب بازار بزودی می شکند:

کارپرس
معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش شركت ایران خودرواعلام كرد : همزمان با عرضه تعداد بالایی از خودروهای تولیدی و با اجرای شرایط فروش فوری درروزهای آتی، حباب قیمت خودروهای این شركت دربازار شكسته خواهد شد.