جستجو در اخبار

رئیس کمیسیون صنایع خواستار شد:

کارپرس
بدنه کارشناسی دولت به دلیل آشنایی بیشتری که با آسیب ها و مشکلات موجود در این صنعت دارد، بیشتر از مجلس قادر است به ارائه لوایح اثربخش در صنعت خودرو و قطعه سازی اقدام کند و دولت باید در قالب ارائه لایحه، فرماندهی میدان حمایت از صنعت خودرو را در دست گیرد.

در حضور رئیس مجلس مطرح شد:

کارپرس
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برنامه سه ساله نوسازی صنعت قطعه سازی کشور را در دستور کار داریم که اگر در بودجه ۹۷ مورد موافقت قراربگیرد رقم قابل توجهی تسهیلات به نوسازی صنعت ایران تعلق خواهد گرفت.

لاریجانی مطرح کرد:

کارپرس
رئیس مجلس شورای اسلامی حمایت بیشتر مجلس از صنعت خودروسازی را مشروط به ارتقای سطح ایمنی، كيفيت و توسعه تحقيقات با ارايه برنامه روشن اعلام کرد.

یکه زارع خواستار شد:

کارپرس
مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو،‌ رویکرد مهم اين گروه را عقد قرارداد براي طراحی و تولید پلتفرم اختصاصي عنوان کرد و گفت: اجرای این قرارداد مستلزم تامین مالی بیش از هزار میلیارد تومان است که نیازمند حمایت قانونگذاران هستیم.

با حضور رییس مجلس؛

کارپرس
توليد دو محصول دنا پلاس توربو و 207صندوق دار اتوماتیک با حضور دكتر علي لاريجاني، رییس مجلس شورای اسلامی و دكتر محمد شريعتمداري، وزير صنعت، معدن و تجارت در ايران خودرو آغاز شد.

تصاویر؛

کارپرس
شرکت آپکو که مدتیست به منظور احیای برند خود برنامه های فوق العاده ای را ترتیب می دهد روز گذشته میزبان گردهمایی اچ 30 کراس سواران پایتخت بود. ویژه برنامه ای که مورد استقبال مالکین این محصول مشترک ایران خودرو و دانگ فنگ چین قرار گرفت.


کارپرس
خط تولید انبوه هایما اس 5 در سایت ایران خودرو خراسان با حضور مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو و شرکت هایما به بهره برداری رسید.


کارپرس
ایران‌خودرو در حالی اعلامیه فروش بلوک حدودا ۵/ ۱۵ درصدی شرکت سرمایه‌گذاری سمند را منتشر کرده که از قطعه‌سازان به‌عنوان جدی‌ترین مشتریان آنها یاد می‌شود. طبق اعلام ایران‌خودرو، سهام شرکت سرمایه‌گذاری سمند برای واگذاری به بخش خصوصی، به مزایده گذاشته شده و سهام حدود ۵/ ۱۵ درصدی آن به بالاترین و البته موجه‌ترین پیشنهاد فروخته خواهد شد.

با میزبانی ایران خودرو:

کارپرس
شرکت تولید خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو) در دومین دوره از گردهمایی خودروهای سفارشی خود این بار میزبان اچ30 کراس سواران تهرانی خواهد بود.

با اعلام شركت استاندارد ايران:

کارپرس
طبق گزارش آبان ماه شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران، هايما اس.7 با موتور توربوشارژ در اولين ارزيابي سه ستاره كيفيت را از آن خود كرد.

مديرعامل شرکت ستاره ايران خبر داد:

کارپرس
اين شركت در سال جاري تعداد ٣٠٠ دستگاه از هر يك از مدلهاي سري C200 و E200 وارد بازار خواهد كرد. براي سال آينده نيز عرضه پنج هزار دستگاه مدل هاي مورد تقاضاي بازار برنامه ريزي شده است.

وزیری تاکید کرد:

کارپرس
مدیرعامل شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو با تاکید بر اینکه چاره ای جز تمرکز بر علوم دانش بنیان در حوزه ی آپشن وجود ندارد تاکید کرد شرکت آپکو خواهد کوشید تا بازار آشفته ی آپشن را با تکیه بر علوم دانش بیان بهسازی کند.