جستجو در اخبار

با حضور 1700 گروه امدادی؛

کارپرس
طرح خدمات و امداد نوروزی سایپا از روز شنبه 25 اسفند ماه سال جاری آغاز و تا 17 فروردین 98 ادامه خواهد یافت. این در حالیست که مراسم افتتاح این طرح صبح امروز با حضور مدیران ارشد سایپا و پلیس راهور با رژه ناوگان امدادی این شرکت برگزار گردید.

با حکم بهزاد پناهی؛

کارپرس
مدیر عامل شرکت سایپا یدک نظام الدین وفا را به عنوان مديرعامل شركت امداد خودرو سایپا منصوب کرد.

مدیر عملیات امداد خودرو ایران خبر داد:

کارپرس
مدیر عملیات و مناطق امداد خودرو ایران گفت: ۱۵۰۰ اکیپ امدادخودرو در طرح زمستانی حضور دارند و به تناسب طرح، تمام قطعات زمستانی خودرو‌ها در سبد اکیپ‌ها به روزرسانی شده است.

پناهی خبر داد:

کارپرس
طرح تابستانی گروه خودروسازی سایپا همزمان با طرح عید سعید فطر آغاز شد.

هشدار مدیرعامل امدادخودروسایپا:

کارپرس
مدیر عامل امدادخودروسایپا ضمن قدردانی از زحمت تلاشگران عرصه خدمات امدادی گروه سایپا، نسبت به حضور رو به افزایش امدادخودروهای متفرقه هشدار داد.

با 38 ناوگان امدادی و 31 نمایندگی؛

کارپرس
گروه خودروسازی سایپا در تعطیلات نوروزی، خدمات امدادی به مسافران و زائران نوروزی راهیان نور ارائه می دهد.

پناهی تاکید کرد:

کارپرس
مدیرعامل امدادخودرو سایپا از آمادگی شبکه گسترده خدمات پس از فروش گروه سایپا در ارائه خدمات به مسافران نوروزی خبر داد.


کارپرس
مدیر مهندسی سیستم ها و فناوری اطلاعات شرکت امدادخودروسایپا از راه اندازی سامانه های آنلاین و برقراری ارتباط مستقیم این شرکت خبر داد و گفت: در لحظه و بدون واسطه با مشتری را تحولی ارزشمند دانست و گفت: این سامانه قدمی بزرگ در بهبود کیفیت خدمات ، افزایش رضایت و جلب اطمینان خاطر مشتریان محترم می باشد که محقق و اجرایی شد .


کارپرس
شرکت امداد خودرو سایپا با هماهنگی پلیس راهور ناجا تمامی محورها و جاده های کوهستانی و برفگیر کشور را تحت پوشش خدمات امدادی قرار می دهد.

در آستانه بازگشت؛

کارپرس
مدیرعامل امدادخودرو سایپا در ادامه بازدید از پایگاه های ثابت و سیار امداد خودرو سایپا، بر خدمات رسانی به تمامی مسافران کربلای معلی تاکید کرد.


کارپرس
مدیرعامل امدادخودروسایپا ضمن بازدید از پایگاه های ثابت و سیار ویژه طرح اربعین بر کیفیت خدمت رسانی به زائران سید و سالار شهیدان تاکید کرد.


کارپرس
شرکت امداد خودرو سایپا طبق رسم چند ساله در ایام اربعین سید و سالار شهیدان، طرح اربعین حسینی را در مدت 13 روز و با هدف همراهی همیشگی هموطنان و ارائه خدمات امدادی ویژه به زائران اجرا خواهد کرد.

در مسیر های منتهی به نمایشگاه؛

کارپرس
خدمت رسانی به زائرین و بازدید کنندگان از نمایشگاه خودرو مشهد رایگان است.

همزمان با عید سعید فطر؛

کارپرس
مدیر عامل شرکت امداد خودرو سایپا گفت: خدمت رسانی به مسافران در طرح ویژه تابستانی از اول تیرماه آغاز شده و تا 2 مهر ماه اجرا می شود. همچنین در قالب طرح ویژه عید سعید فطر از یکم الی 9 تیرماه سال جاری به مدت9 روز در مسیرهای منتهی به مصلی تهران و محل های برگزاری نماز عید فطر در کلانشهرها و شهرهای زیارتی و محورهای پرتردد کشور خدمات امدادی انجام می شود.

مدیرعامل امدادخودرو سایپا تاکید کرد:

کارپرس
مدیرعامل شرکت امدادخودرو سایپا گفت: طرح خدمات و امداد نوروزی گروه سایپا، زمینه آرامش و اطمینان خاطر مسافران نوروزی را فراهم ساخته است.


کارپرس
رییس انجمن صنفی نمایندگی‌های سایپا در استان خوزستان گفت: گروه خودروسازی سایپا برای مسافران و زائران راهیان نور در ایام تعطیلات نوروز امکانات امدادی ویژه‌ای را در نظر گرفته است.