جستجو در اخبار

با اخذ موقعیت از طریق GPS محقق شد:

کارپرس
امدادخودروایران با راه‌اندازی سیستم وب-اپ امکان اعزام امدادگر بدون دریافت آدرس از امدادخواه و از طریق لوکیشن را فراهم آورد.

مراقب سودجویان باشید؛

کارپرس
مدیر عملیات شرکت امداد خودروی ایران گفت: رانندگان جاده که به دلیل بروز مشکلات فنی خودروهایشان در راه می مانند، برای دریافت خدمات مورد نیاز و جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده و کلاهبرداری احتمالی، فقط با امدادخودروهای رسمی تماس بگیرند.

مدیرعامل امدادخودروایران تاکید کرد:

کارپرس
مدیرعامل امدادخودروایران گفت: اولویت در ارائه خدمات امدادی امدادخودروایران رفع ایراد احتمالی خودروها و راه اندازی آنها در محل امدادخواهی است.

به منظور ارائه ی خدمات احتمالی صورت گرفت؛

کارپرس
امدادخودروایران پیش بینی های لازم برای شرایط ترافیکی و افزایش احتمالی درخواست های امدادی پس از پایان بازی امشب ایران و پرتغال را انجام داده و آماده ارائه خدمات ویژه به هموطنان است.

در دوماه نخست سال جاری؛

کارپرس
نتایج ارزیابی پیامکی خدمت رسانی امدادگران امداد خودرو ایران در فروردین و اردیبهشت 97 نشان می دهد که 29 نفر از آنها بالاترین امتیاز ممکن را در کیفیت خدمت رسانی به مشتریان به دست آورده و رضایت 100درصدی آنان را کسب کرده اند.


کارپرس
رکورد کاهش زمان انتظار امداد خودرو ایران ثبت شد و در سی اردیبهشت ماه به 22دقیقه و 25ثانیه رسید.


کارپرس
بزرگترین ناوگان امداد خودرویی کشور تجهیز ناوگان خود به سیستم موقعیت یاب (GPS) را تکمیل کرد تا گامی دیگر برای کاهش زمان انتظار خدمات امدادی خود بردارد.


کارپرس
مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو از کاهش میانگین مدت زمان انتظار امداد و خدمات خودرویی به ۲۴.۵ دقیقه در طرح خدمات نوروزی ۱۳۹۷ خبر داد.

ویدئو؛

کارپرس
آیا می دانید برخی امداد خودروهای متفرقه و سودجو به دفعات موجب بروز خسارت برای مالکین خودروها شده اند؟! توجه شما را به تیزر تولید شده توسط خدمات پس از فروش ایران خودرو جلب می کنیم.


کارپرس
در آخرین روز سال 96 نزدیک به 3200درخواست امدادی در مرکز پاسخگویی گروه صنعتی ایران خودرو ثبت شد که این عدد 49 درصد بیشتر از میانگین روزانه سال گذشته است.نکته قابل توجه این است که بیش از 77درصد از درخواست های امدادی ثبت شده به رفع نقص در محل منجر شد و هموطنان موفق به ادامه مسیر و سفر خود شدند.


کارپرس
کارت اشتراک عادی، امداد خودرو ایران علاوه بر دفاتر بازاریابی و امدادگران این شرکت، در 30 مرکز استقبال نوروزی نیز عرضه خواهد شد.

با امضای قرارداد با ستاره بنز؛

کارپرس
با امضای قرارداد همکاری بین مدیران شرکت های امداد خودرو ایران و ستاره بنز، ارائه خدمات امداد سیار به محصولات این خودرو ساز آلمانی در کشور آغاز شد.

هشدار امدادخودروایران پیش از نوروز:

کارپرس
شرکت امدادخودروایران در آستانه سفرهای نوروزی با صدور اطلاعیه‌ای، ضمن هشدار به هموطنان به‌ویژه مشتریان و دارندگان محصولات ایران‌خودرو در خصوص فعالیت شرکت‌های غیرمجاز امدادی، یادآور شد که تمامی خودروهای تولیدی این شرکت در دوره گارانتی، از خدمات پس از فروش رایگان از جمله خدمات امدادی برخوردار هستند.

مردونگی به هیکل نیست!

کارپرس
داستان امداد خودروهای شخصی و متفرفه چند سالی می شود که موجب بروز برخی ناهنجاری ها در فرایند امداد رسانی به خودروهای در راه مانده شده. مشکلاتی عدیده که هم اعتبار خدمات امداد خودروها را زیر سوال برده و هم رانندگان را عاصی کرده است.

با مشارکت ایساکو صورت گرفت؛

کارپرس
با توافق صورت گرفته، محصولات شرکت مشترک ایران خودرو و پژو «ایکاپ» نیز تحت پوشش چتر خدمات امدادی شرکت امداد خودرو ایران قرار گرفتند.

در مسابقات ملی بهره‌وری صورت گرفت:

کارپرس
شرکت امداد خودروایران در نهمین دوره مسابقات ملی بهره‌وری رتبه اول سودآوری و دوم بهره‌وری گروه خدمات فنی و مهندسی را به خود اختصاص داد و در مجموع رتبه نخست شرکت‌های این گروه در جشنواره ملی و بهره‌وری را به دست آورد.