جستجو در اخبار

با مشارکت ایساکو صورت گرفت؛

کارپرس
با توافق صورت گرفته، محصولات شرکت مشترک ایران خودرو و پژو «ایکاپ» نیز تحت پوشش چتر خدمات امدادی شرکت امداد خودرو ایران قرار گرفتند.

در مسابقات ملی بهره‌وری صورت گرفت:

کارپرس
شرکت امداد خودروایران در نهمین دوره مسابقات ملی بهره‌وری رتبه اول سودآوری و دوم بهره‌وری گروه خدمات فنی و مهندسی را به خود اختصاص داد و در مجموع رتبه نخست شرکت‌های این گروه در جشنواره ملی و بهره‌وری را به دست آورد.

ستاد بحران تشکیل شد؛

کارپرس
با تشکیل ستاد بحران در شرکت امداد خودرو ایران، تمامی اکیپ ها، بخش ها و تیم های عملیاتی این شرکت برای ارائه خدمات عمومی در شرایط ویژه جوی فعال شده اند.

به منظور امداد رسانی صورت گرفت:

کارپرس
این بار زخم، عمیق است و کاری؛ بخش هایی از غرب کشورمان به ویژه شهرهای سرپل ذهاب و کرمانشاه بارها به لزره درآمد و خسارت های جانی و مالی جبران ناپذیری به بار آورد و ایرانمان را سیاه پوش کرد.

به منظور خدمت رسانی صورت گرفت:

کارپرس
پس از وقوع زلزله‌ در استان های غربی کشور، گروه صنعتی ایران خودرو، به ویژه شرکت ایساکو و دفاتر منطقه‌ای تهران، همدان و اهواز برای امدادرسانی به مناطق زلزله‌زده در حالت آماده باش قرار گرفتند.


کارپرس
امداد خودرو ایران، بزرگترین سازمان امدادی خودرو در کشور به مانند سال های گذشته امسال نیز طرح ویژه ای برای زائرين عتبات عاليات در نظر گرفته است که از 13 تا 21 آبان ماه به صورت شبانه روزی در خدمت هموطنان عزیز خواهد بود.

امداد خودرو ایران هشدار داد:

کارپرس
اخیرا کلاه برداران در یک تماس تلفنی، با سو استفاده از نام امداد خودرو، مشتریان را ترغیب به پرداخت مبالغی کرده و به افراد وعده ضمانت یک ساله خودرو می دهند.

بصورت همزمان در سراسر کشور؛

کارپرس
روز چهارشنبه، 25 اسفندماه جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو در یک نشست خبری در هتل المپیک تهران و بصورت همزمان در سراسر کشور آغاز به کار کرد. در این مراسم همزمان با تهران بصورت ویدئو کنفرانس چهار شهر اصفهان، همدان، مشهد و رشت نیز مراسم افتتاح منطقه ای برگزار کردند.

گارانتی بدنه؛

کارپرس
همه می دانیم که حادثه خبر نمی کند، شاید در یکی از 800 هزار حادثه رانندگی که سالانه در ایران اتفاق می افتد شما هم متضرر شده باشید. اما آیا راهی برای جبران این خسارات وجود دارد؟

باز نشر / بازگشت آل کاپون ها؛

کارپرس
فعالیت امداد خودروهای غیرمجاز در کشور رو به افزایش است و این موضوع به گونه‌ای است که به باور بسیاری، هیچ رویه واحدی برای شناسایی و برخورد با آنها وجود ندارد و این گروه با خیالی راحت، به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهند.

مردم مراقب باشند؛

کارپرس
«غیرمجازها» رو به افزایش هستند؛ یک روز بحث از بانک‌ها و موسسات غیرمجاز است، یک روز نمایندگی‌های خودرویی غیرمجاز، یک روز تولیدی‌های غیرمجاز. اما حالا دامنه غیرمجازها، به امداد خودروها رسیده است.

ضروت شناخت امدادخودروهای اصل؛

کارپرس
مدت هاست در فضاهای مجازی و خبری هشدارهای جدی مبنی رشد قارچ گونه ی امدادخودروهای متفرقه و خطرهای احتمالی آنان داده می شود. اما حالا که درد معرفی شده، درمان کجاست؟ به چه کسی اطمینان کنیم؟ با کجا تماس بگیریم؟ چه قدر هزینه پرداخت کنیم؟ کدام اصل است؟ از چه راهی اصل را پیدا کنیم؟