جستجو در اخبار

سرویس اخبار داخلی


یک نماینده مجلس خبر داد:

کارپرس
یک نماینده ی مجلس تصریح کرد احتمالا میزان بنزین سهمیه ای بین ۶۰ تا ۸۰ لیتر با قیمت هزار تومان تخصیص و مصرف بیش از آن با نرخ آزاد محاسبه خواهد شد!

طی برنامه سوم توسعه شهر تهران؛

کارپرس
به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، محسن پورسیدآقایی در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری صنعت ریلی که در ساختمان معاونت و حمل و ترافیک شهرداری تهران برگزار شد، گفت: اولویت شهرداری تهران برای حل مشکل زیربنایی آلودگی هوا و ترافیک شهر برمبنای توسعه مترو است.

نجفی‌منش تاکید کرد:

کارپرس
رئیس انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی می‌گوید که مهمترین مشکل صنایع خودرو و قطعه‌سازی، تحریم‌های داخلی به‌ویژه قیمت‌گذاری دستوری و غیرواقعی خودرو با وجود رشد چند برابری نرخ ارز و مواد اولیه داخلی است.

شهرداری تهران هشدار داد:

کارپرس
در صورتیکه خودروی شما بدهی بیش از یک میلیون تومان در سامانه طرح ترافیک تهران دارد 10 روز فرصت دارید تا نسبت به تسویه حساب اقدام کنید در غیر این صورت خودروی شما توقیف خواهد شد!

خبری خوش برای کامیون‌داران؛

کارپرس
رییس انجمن صنفی صنعت تایر ایران از ثبت سفارش تایر خودروهای سنگین با ارز ۴۲۰۰ تومانی خبر داد و اعلام کرد که التهاب بازار در این بخش تا یک الی دو ماه آینده فروکش خواهد کرد و در حال حاضر نیز مشکلات مربوط به تامین لاستیک مورد نیاز کامیون‌داران براساس قیمت رسمی تا حد زیادی کاهش یافته است.


کارپرس
معاون وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان گفت: مذاکرات درباره صادرات خودروهای تولیدی کارخانه مشترک خودروسازی ایران و جمهوری آذربایجان به روسیه و گرجستان ادامه دارد .

معاون شهردار تهران خبر داد:

کارپرس
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از تشکیل تیم‌های مشترک پلیس و شهرداری برای کنترل معاینه فنی کامیون‌ها خبر داد.

مرغ استاندارد یک پا دارد!

کارپرس
رئیس مرکز تائید صلاحیت سازمان استاندارد گفت: سازمان استاندارد با تبیین ۸۵ استاندارد خودرو به خودروسازان اعلام کرده است تا در تولید خودرو آنها را رعایت کنند و به هیچ وجه از مواضع خود در این زمینه کوتاه نمی‌آییم.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری خبر داد:

کارپرس
مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران از رایزنی برای دریافت حکم دادستانی برای ورود به پارکینگ شرکت های خودروساز برای کنترل میزان آلایندگی سرویس کارکنان خبرداد.


کارپرس
ماه گذشته اوج روز های کاری دلالان در بازار خودرو بود دقیقا زمانی که بازار خودرو نیاز شدید به همکاری مردم برای کنترل قیمت ها داشت دلالان فقط به فکر جیب خود بودند.

پلیس هشدار داد:

کارپرس
به گفته رئیس پلیس راهور تهران بزرگ مجازات افرادی که اقدام به دستکاری پلاک خود کنند مجازاتشان 6 ماه تا یکسال حبس است البته این علاوه بر جریمه‌هایی است که صورت می‌گیرد.

یک کارشناس صنعت خودرو؛

کارپرس
یک کارشناس صنعت خودرو درباره تاکید سازمان استاندارد بر اجرای استانداردهای ۸۵گانه از دی ماه امسال گفت: این استاندارد‌ها مطابق با کشور ما نبوده و درواقع سدی بر سر راه تولید داخلی است.

رییس اتحادیه نمایشگاه داران:

کارپرس
رییس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو گفت: امروز در بازار خودرو، با قیمت های غیرواقعی مواجه ایم و این وضعیت پیش از هر چیز به دلیل حضور دلالان است.

پورسید آقایی مطرح کرد:

کارپرس
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از برخورد بدون اغماض با خودروهای فاقد معاینه فنی خبر داد و گفت: بیش از ۱۲۰۰ دوربین در سطح شهر کد تخلف معاینه فنی دریافت کرده‌اند.

یک عضو کمیسیون صنایع بیان کرد:

کارپرس
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: خودروسازان از نابسامانی‌های نرخ ارز در کوتاه مدت سود بردند.

آمارها نشان می دهد:

کارپرس
براساس جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزرات صنعت، معدن و تجارت تولید انواع مینی‌بوس و میدل‌باس در شهریور ماه با افزایش ۸۱.۸ درصدی همراه بوده است.