جستجو در اخبار

سرویس اخبار داخلیکارپرس
نماینده مردم شیراز گفت، طرح ساماندهی بازار خودرو که اکنون در صف بررسی جلسه علی قرار گرفته با دور شدن از هدف اصلی خود قطعا در مرحله اجرا به مشکل خواهد خورد.


کارپرس
تعیین قیمت خودرو همچنان در ابهام به‌سر می‌برد و این شرایط سبب شده تا شرکت‌های خودروساز و مصرف‌کنندگان بلاتکلیف بمانند.

سخنگوی انجمن صنعت تایر:

کارپرس
سخنگوی انجمن صنعت تایر ایران گفت: افزایش 32 درصدی قیمت تایرهای نخی و 20 درصدی تایرهای رادیال خودروهای باری و سواری در مقایسه با بازار سیاه ایجاد شده برای این کالا در ماه های گذشته، به نفع مصرف کنندگان است و این بازار به زودی به تعادل می رسد.


کارپرس
مهلت ثبت نام کارت سوخت طبق جدل زمانبندی شده رو به پایان است متقاضیان می توانند طی سه روز آینده برای دریافت کارت سوخت اقدام نمایند.


کارپرس
مشاور معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تاکید بر اینکه شهرداری تلاش می‌کند تا جایی که ممکن است از جریمه شدن مردم جلوگیری کند، از امکان پرداخت قسطی بدهی عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک خبر داد.

با تجمع مقابل وزارت صنعت صورت گرفت:

کارپرس
تعدادی از مشتریان رامک خودرو و نگین خودرو مقابل ساختمان وزارت صنعت تجمع کردند و در خصوص عدم ترخیص خودرو از گمرک و مشکلات دیگر خواستار پاسخگویی مسئولان شدند.

عضو کمیته تحقیق و تفحص از خودروسازان خبر داد؛

کارپرس
عضو کمیته تحقیق و تفحص از شرکت‌های خودروسازی از ورود مجلس به موضوع انتصاب برخی چهره های امنیتی در هیات مدیره شرکت های خودروسازی خبر داد.


کارپرس
سخنگوی انجمن صنعت تایر ایران با بیان اینکه قیمت لاستیک رادیال ۲۰ درصد وتایرهای نخی ۳۲ درصدی افزایش پیدا کرد،گفت: اعمال قیمت‌های جدید باعث شده تا فروش حواله‌ای لاستیک توقف کوتاهی داشته باشد.

نیم نگاه؛

کارپرس
سکوت نهادهای نظارتی، سازمان تعزیرات و سازمان حمایت از تولیدکننده و مصرف‌کننده در مقابل گپ قیمتی خودرو میان تولیدات کارخانه و بازار قابل قبول نیست و باید برای این مشکل چاره‌ای اندیشید.


کارپرس
هفته گذشته مرحله اول پیش فروش دو شاسی بلند T۳ و T۵ بیسو انجام شد و به زودی مرحله دوم پیش فروش نیز آغاز خواهد شد. حال سوال این است که این خودروها کجا تولید می‌شود؟

باحضور وزیر صنعت و دستگاه‌های نظارتی:

کارپرس
هفته آینده کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی موضوع افزایش قیمت خودروهای تولید داخل را با حضور وزیر صمت و دستگاه های نظارتی بررسی خواهد کرد.

در بررسی های آبان‌ 97؛

کارپرس
گزارش ارزیابی کیفی خودروهای سواری تولیدی در آبان ماه امسال در حالی منتشر شد که هیچ کدام از خودروهای تولید داخل موفق به گذر از پل 4 ستاره ها نشدند.


کارپرس
برنامه دولت همراه امکان ویرایش اطلاعات و حذف درخواست کارت سوخت المثنی را به امکانات خود افزود.

سازمان حمایت تاکید کرد:

کارپرس
معاون بازرسی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: برای خودروسازان امکان احتکار وجود ندارد.

رییس اتحادیه جایگاه‌داران مطرح کرد:

کارپرس
جایگاه های سوخت پس از گذشت 11 سال سوخت گیری با کارت سوخت آیا از نظر نرم افزاری و سخت افزاری آمادگی پذیرش مجدد کارت سوخت را دارند؟ این موضوعی است که به نظر می رسد می تواند موانعی در مسیر سهمیه بندی سوخت ایجاد کند.

ضمن کاهش تیراژ تولید؛

کارپرس
آخرین آمار تولید خودرو در کشور نشان می‌دهد تجاری سازان با کاهش تیراژی اندک مواجه شده و همچنین کماکان زیر ظرفیت اسمی خود مشغول فعالیت هستند.