جستجو در اخبار

سرویس اخبار داخلی


عضو شورای شهر اردبیل مطرح کرد:

کارپرس
عضو شورای شهر اردبیل گفت: طرح پیشنهادی BRT در حل مشکلات ترافیکی شهر اردبیل برای هسته مرکزی شهر نمی‌تواند جوابگوی حل مشکلات باشد.


کارپرس
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از ساماندهی پارکینگ ماشین های سنگین در این شهر خبر داد.

نگاه کارشناسی؛

کارپرس
یک کارشناس صنعت خودرو گفت: «به نظر می‌رسد برای دستیابی به جایگاهی که واقعا شایسته آن هستیم، لازم است یک انقلاب اساسی در نگاه و استراتژی صنعتی خود ایجاد کنیم.»

حسن نیا مطرح کرد:

کارپرس
رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با اعلام اینکه گزارش تحلیل حوادث و سوانح رانندگی در تعطیلات نوروزی، 45 روز دیگر آماده می شود، «نخستین سفر با خودروی شخصی» و «خودروهای با استاندارد ایمنی پایین» را از جمله عوامل مهم در این تصادفات دانست.


کارپرس
با توجه به توقف تولید موتورسیکلت‌های بدون استاندارد یورو ۴ بر اساس مصوبه هیئت دولت از ابتدای سال جاری، انجمن صنعت موتورسیکلت ایران از دولت درخواست کرده است تا فرصتی ۱۰ ماهه برای تولید موتورسیکلت‌هایی با استاندارد یورو ۴ به تولیدکنندگان داده شود.

با اعلام فرمانداری بیجار:

کارپرس
معاون فرماندار بیجار از آغاز اجرای طرح سه شنبه های بدون خودرو به مناسبت هفته سلامت در بیجار خبر داد.

خودرو سازان تا اول تیر فرصت دارند؛

کارپرس
رئیس سازمان ملی استاندارد گفت:با توجه به برنامه ریزی در شورای سیاستگذاری خودرو، استانداردهای خودرو از اول تیر۹۷ به ۶۳ استاندارد و از اول دی ۹۷ به ۸۵ استاندارد خواهد رسید و خودوریی که رعایت نکند تولیدش باید متوقف شود، این هم مطالبه مردم و هم دولت است.


کارپرس
اسفند ۱۳۹۶ تولید انواع مینی‌بوس و میدل‌باس به طور میانگین ۲۱.۱ درصد افزایش یافت. در این مدت تولید این محصولات از ۱۵۲ دستگاه در اسفند ۱۳۹۵ به ۱۸۴ دستگاه رسید.

خودروسازان در تیراژ موفق بودند!

کارپرس
وزارت صنعت، معدن و تجارت کارنامه تولید خودروسازان در سال ۹۶ را منتشر کرد تا مشخص شود تیراژ محصولات سواری سه خودروساز بزرگ کشور در مقایسه با سال ۹۵، افزایش یافته است.

نیم نگاه؛

کارپرس
به اعتقاد محسن طاقدار، اگر رانندگان وانت، تاکسی و آژانس‌ها یک روز کار نکنند به لحاظ معیشتی دچار مشکل خواهند شد. حال چگونه و بر چه معیاری ناگهان افزایش قیمت چند صد درصدی بر این قشر زحمتکش تحمیل خواهد شد؟

پریوس، ورسا و آیگو لقب بهترین گرفتند؛

کارپرس
تویوتا آیگو به عنوان "بهترین خودروی شهری ۲۰۱۸" معرفی شد و جایزه Gold Award را دریافت کرد.

نماینده ارشد جیلی در ایران خبر داد:

کارپرس
نماینده ارشد جیلی در ایران از عرضه خودروی شاسی بلند جیلی همزمان در ایران و چین خبر داد.


کارپرس
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مساله خودروهای پلاک اروند، گفت: با پیگیری‌های انجام گرفته قرار شد بحث پرداخت حق السهم اسقاط ماشین‌ها حذف شود و ترخیص خودروها مانند گذشته انجام بگیرد.

جهان نوین آریا خبر داد:

کارپرس
نیسان ایکس‌تریل پرفروش‌ترین مدل شاسی‌بلندهای نیسان به‌تازگی مدل جدید خود در سال ۲۰۱۸ را به بازارهای جهانی معرفی کرده است.


کارپرس
وزارت صنعت، معدن و تجارت در شرایطی آمار تولید خودروسازان کشور را طی سال ۹۶، اعلام کرد که طبق آن، شرکت‌های بخش خصوصی توانستند با تیراژی ۱۲۶ هزار و ۳۳۸ دستگاهی، افزایش تولیدی حدودا ۲۵ درصدی را در مقایسه با سال ۹۵ به ثبت برسانند.

توسط شرکت کنترل کیفیت هوای تهران صورت گرفت؛

کارپرس
پروژه اندازه گیری مقدار آلودگی هوای منتشره خودروهای تهران در تونل نیایش آغاز شد.