جستجو در اخبار

سرویس اخبار بین الملل


از سال آینده؛

کارپرس
شرکت خودروسازی رنو اعلام کرد موتور بنزین‌سوزی که با همکاری شرکت دایملر به‌طور مشترک طراحی کرده‌اند، سال آینده در برخی از مدل‌های رنو به کار گرفته خواهد شد.


کارپرس
هلدینگ جیلی، بخشی از سهام دایملر، ‌شرکت مادر برندهای مرسدس بنز و اسمارت را خریداری می‌کند.

برای کاهش آلودگی؛

کارپرس
شرکت خودروسازی و تولیدکننده تاکسی های لندن از یک نسخه تمام برقی و الکتریکی تاکسی های مشهور لندن رونمایی کرد.


کارپرس
شرکت رنو فرانسه از نسخه برقی و الکتریکی مدل رنو فلوئنس رونمایی کرده است که قابلیت پیمایش ۲۱۳ کیلومتر با هر بار شارژ را خواهد داشت.

به انتخاب نیوزویک؛

کارپرس
هفته‌نامه نیوزویک، تویوتا را به‌عنوان سبزترین خودروساز جهان معرفی کرد. این هفته‌نامه در ارزیابی سالانه خود سبزترین شرکت‌های جهان را معرفی کرد و در میان ۵۰۰ شرکت جهان، تویوتا به‌عنوان سبزترین خودروساز توانست در جایگاه شانزدهم قرار بگیرد.


کارپرس
شرکت خودروسازی فراری اعلام کرد به‌دلیل افزایش فروش خودروهای سوپر اسپورت قصد دارد تولید خود را افزایش دهد.


کارپرس
کاهش وزن خودروها همواره یکی از دغدغه‌های بزرگ خودروسازان بوده است.


کارپرس
شرکت خودروسازی مینی اعلام کرد دومین محصول شاسی‌بلندش را روانه بازار خواهد کرد. به گزارش اتو اکسپرس، این مدل شاسی‌بلند یک خودروی برقی خواهد بود.


کارپرس
شرکت خودروسازی میتسوبیشی، کراس اوور برقی «اوت لندر» را روانه بازار آمریکا کرده است. به گزارش فوربس، دان سورینجن، قائم‌مقام و مدیر تولید میتسوبیشی در آمریکا، گفت: «گرچه ارائه نخستین خودروی شاسی‌بلند برقی در بازار آمریکا به طول انجامید، اما روند عرضه خودروهای بزرگ برقی از این پس با شتاب بیشتری ادامه خواهد یافت.»


کارپرس
استقبال خریداران از خودروهای شاسی‌بلند کوچک، موجب افزایش فروش خودرو در بازارهای اروپایی شده است. به گزارش اتوموتیو نیوز، بررسی آمارهای فروش ۹ ماه نخست سال‌جاری میلادی نشان می‌دهد محبوبیت خودروهای شاسی‌بلند کوچک موجب افزایش ۲۵ درصدی فروش خودروهای نو در اروپا شده است.


کارپرس
ساب ۳-۹ برقی در سوئد تولید خواهد شد. به گزارش اتوموتیو نیوز، شرکت «خودروی برقی ملی سوئد» پروژه تولید خودروهای برقی را به دو فاز تقسیم کرده است.

با وجود رشد فروش در 2017؛

کارپرس
امسال رکورد تاریخی فروش خودروهای سواری در آلمان، شکسته خواهد شد. به گزارش رویترز، اتحادیه خودروسازان آلمان اعلام کرد تا پایان سال‌جاری فروش سالانه خودروهای سواری در این کشور به رقمی حدود ۴/ ۳ تا ۵/ ۳ میلیون دستگاه خواهد رسید که رکوردی تازه محسوب می‌شود.