جستجو در اخبار

سرویس اخبار بین الملل


وزیر اقتصاد فرانسه:

کارپرس
وزیر اقتصاد فرانسه گزارش روزنامه نیکی ژاپن مبنی بر درخواست هیئت فرانسوی برای ادغام شرکت‌های خودروسازی نیسان با رنو را تکذیب کرد.


کارپرس
شرکت های ژاپنی تویوتا و پاناسونیک ضمن عقد قرارداد همکاری قصد دارند باتری مخصوص خودرو های الکتریکی تولید کنند.


کارپرس
شرکت خودروسازی تویوتاموتور و شرکت پاناسونیک قصد دارند در یک سرمایه‌گذاری مشترک در سال ۲۰۲۰ باتری‌هایی را برای خودروهای برقی تولید کنند تا به این ترتیب به‌طور موثرتری به لحاظ هزینه و حجم تولید بتوانند با رقبای چینی در این حوزه رقابت کنند.


کارپرس
رنگ کرم بیشترین میزان سقوط محبوبیت را از خود نشان داده و در سال گذشته تنها 559 راننده خودروی کرم را در انگلستان انتخاب کرده‌اند.


کارپرس
درمیان تنش‌های تجاری، بازار خودروهای چینی در سال ۲۰۱۸ با ۲.۸درصد افزایش فروش پس از دو دهه رکود مواجه شد.


کارپرس
دولت فرانسه به ژاپن اعلام کرده است که خواستار ادغام دو شرکت خودروسازی رنو و نیسان است.


کارپرس
دادگاهی در آمریکا اعلام کرد چند تن از مدیران شرکت آئودی در پرونده خودرو های دیزلی فولکس واگن دخیل بوده و در پنهان کاری در میزان درست انتشار آلاینده‌ها توسط خودروهای فولکس واگن دست داشته اند.


کارپرس
فروش جهانی شرکت خودروسازی رنو در سال ۲۰۱۸ به رکورد ۸۸/ ۳ میلیون دستگاه در سال ۲۰۱۸ رسید.

برای افزایش حقوق؛

کارپرس
کارگران فعال در یکی از کارخانه‌های شرکت آئودی در لهستان در یک اعتصاب دو ساعته از مدیران خود درخواست کردند که میزان حقوق خود را با حقوق کارگران در سایر کارخانه‌های آئودی در کشورهای غربی یکسان سازی کنند.


کارپرس
نیسان موتورز به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد بالغ بر ۷۰۰ نفر از کارگران قراردادی فعال در یکی از کارخانه‌های خود را در آمریکا تعدیل نیرو کند.

ABC نیوز:

کارپرس
شرکت خودروسازی تسلای آمریکا اعلام کرد که قصد دارد با توجه به سخت شدن شرایط پیش رو برای دومین بار تنها در ۶ ماه گذشته، ۳ هزار کارمند خود را اخراج کند.


کارپرس
جدیدترین پیش‌بینی انجمن نمایندگی‌های خودروی ملی آمریکا (NADA) نشان می‌دهد که امسال حداقل ۸/ ۱۶ میلیون دستگاه خودرو و پیکاپ در آمریکا به‌فروش خواهد رسید.


کارپرس
یک گجت پلاستیکی ساده می‌تواند دسترسی به سقف خودرو را برای افرادی که دوچرخه، موتور، اسکی یا وسایل دیگر خود را روی سقف خودرو حمل می‌کنند، آسان کند.


کارپرس
ایلان ماسک در راستای گرفتن باگ‌های امنیتی خودروهای تسلا مدل 3 وعده داده است که هر هکری بتواند نرم‌افزار این خودرو را هک کند، صاحب یک خودروی تسلا مدل 3 رایگان خواهد شد.


کارپرس
به نظرمی‌رسد شرکت خودروسازی لوتوس پس از پشت سرگذاشتن فراز و نشیب‌های فراوان، سرانجام به روزهای خوب خود می‌رسد.


کارپرس
در نمایشگاه دیترویت سال جاری علاوه بر رونمایی از خودروهای جدید، خبرهای مهم دیگری هم در جریان است که مهم‌ترین آنها اعلام خودروهای سال ۲۰۱۹ آمریکای شمالی است.