جستجو در اخبار

سرویس اخبار بین المللکارپرس
بخش خودروهای تجاری گروه خودروسازی فولکس‌واگن آلمان در پی خرید شرکت نوی‌استار آمریکاست

از سال 2021؛

کارپرس
شرکت خودروسازی تویوتا اعلام کرد فناوری ارتباط خودرو با خودرو از سال ۲۰۲۱ در بخشی از محصولات این شرکت به‌کار گرفته خواهد شد.

تماشا کنید:

کارپرس
بسیاری از برندهای بزرگ جهانی قصد دارند از این سکوی نمایشگاهی برای معرفی جدیدترین محصولات خود استفاده کرده و آخرین ساخته‌های خود را به به بزرگترین بازار خودروی جهان تزریق کنند.


کارپرس
هیوندایی علاوه‌بر تغییرات ظاهری و بیرونی در سوناتا هیبریدی مدل ۲۰۱۸، قیمت جهانی آن را نیز به ۲۵ هزار دلار کاهش داده است.


کارپرس
برند لوکس اینفینیتی اعلام کرد قصد دارد ظرف مدت پنج سال آینده فروش خود را در بازار چین لااقل سه‌برابر کند.


کارپرس
شرکت خودروسازی نیسان هزار نفر از کارگرانش را در انگلستان اخراج خواهد کرد. کارخانه نیسان در ساندرلند انگلستان، بزرگترین کارخانه خودروسازی انگلستان است و تولید خودروهای قشقایی و جوک در این کارخانه صورت می‌گیرد.


کارپرس
آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: «از گروه خودروسازی پژو سیتروئن انتظار داریم به تعهدات خود پایبند باشد.»


کارپرس
شرکت خودروسازی دایملر آلمان اعلام کرد آمادگی دارد سهام شرکت ولووی سوئد را خریداری کند.


کارپرس
اتحادیه اروپا قصد دارد با وضع یک قانون جدید، به مصرف‌کنندگان محصولات شرکت‌های خودروسازی و تکنولوژی حق اقدامات قانونی بیشتری بدهد.


کارپرس
این خودرو از ابتدا به دلیل شباهتش به خودروهای رولزرویس و خودروهای ZIL مشهور شده و روس‌ها قصد دارند در مدل‌های سنتی‌تر سدان‌ها، کراس‌اوورها و حتی مینی‌ون‌های این خودرو را تولید کنند.

در نمایشگاه پکن؛

کارپرس
شرکت خودروسازی هوندای ژاپن اعلام کرد خودروی هیبریدی «آکورا سی‌دی‌ایکس» در نمایشگاه خودروی پکن رونمایی خواهد شد.


کارپرس
هفته گذشته گروه خودروسازی فولکس واگن Herbert Diess را به عنوان مدیرعامل جدید خود منصوب و جانشین ماتیاس مولر کرد. Diess مسوولیت ساده‌سازی اجتماع پیچیده گروه خودروسازی فولکس واگن و اطمینان از سوددهی این خودروساز را بر عهده دارد.


کارپرس
خط تولید خودروی لوکس و برقی تسلا ۳ به مدت یک هفته به حالت تعلیق درآمد.


کارپرس
کارلوس گوسن، مدیر شرکت‌های خودروسازی رنو و نیسان اعلام کرد نظام مالکیت این دو شرکت تغییر خواهد کرد.


کارپرس
دولت چین محدودیت مالکیت خودروسازان خارجی را حذف خواهد کرد. یک مقام دولتی چین اعلام کرد محدودیت مالکیت خودروسازان خارجی بر شرکت‌های تولید خودروهای تجاری در سال ۲۰۲۰ برداشته خواهد شد و محدودیت مالکیت شرکت‌های تولید خودروهای سواری نیز در سال ۲۰۲۲ حذف خواهد شد.


کارپرس
سامانه ترمز اضطراری خودکار که در حال حاضر به صورت استاندارد روی بسیاری از خودروها وجود دارد، موثرترین و چشم‌گیرترین فناوری ساخته شده پس از کمربند ایمنی در نجات جان مسافران و سرنشینان یک خودرو به شمار می‌آید.