جستجو در اخبار

توسط آرین موتور؛

کارپرس
میتسوبیشی اوتلندر هیبریدی شارژی مدتی است که در بازارهای جهانی عرضه می شود و با فروش بیش از 100 هزار دستگاه در سراسر دنیا به موفقیت رسیده است.

مدیرعامل آرین خودرو پارس خبر داد:

کارپرس
مدیرعامل شرکت آرین خودرو پارس اعلام کرد با هدف‌گذاری روی خدمات پس از فروش خودروهای جیلی، اهداف فروش را نیز محقق می‌کنیم.


کارپرس
طبق اعلام رسمی جشنواره Festival automobile International، خودرو پریمیوم فرانسوی DS 7 Crossback، خودرو رسمی رئیس جمهور فرانسه، توانست عنوان زیباترین طراحی داخلی خودرو سال را از آن خود کند.

آرین‌موتور خبر داد:

کارپرس
شرکت آرین موتور پویا نمایندگی رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن در ایران در نمایشگاه خودرو گرگان حضور یافت.


کارپرس
نماینده رسمی میتسوبیشی با نمایش ۴محصول میراژ، لنسر، اوتلندر و ASX در نمایشگاه خودرو اصفهان حاضر شد.

بصورت رایگان صورت می گیرد:

کارپرس
آرین موتور نمایندگی رسمی میتسوبیشی در ایران امکان بازدید فنی رایگان و تخفیف قطعات مصرفی منتخب را در طرح پیشواز از فصل سرد فراهم کرده است.


کارپرس
شرکت آرین موتور پویا نمایندگی رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن در ایران ، امکان خدمات جاده‌ای را برای هموطنان عزیز فراهم نمود.

با کسب رتبه دوم؛

کارپرس
خودرو میتسوبیشی میراژ، توانست رتبه‌ی دوم خودروهای دنده اتوماتیک را از آن خود کند.


کارپرس
شرکت آرین موتور پویا، نمایندگی رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن در ایران، برای پنجمین بار پیاپی موفق به کسب رتبه ی اول میزان رضایت مندی مشتریان از خدمات فروش گردید.


کارپرس
مدیرعامل گروه آرین از آغاز فعالیت رسمی تایر بریجستون در ایران خبرداد و گفت:در گام اول عرضه از طریق شبکه نمایندگی صورت می گیرد و به صورت آزمایشی در تهران، نیم نگاهی هم به عرضه به صورت مویرگی خواهیم داشت.


کارپرس
شرکت آرین موتور تابان نمایندگی رسمی DS Automobiles فرانسه در ایران، از فرصت 10 روزه تا قرعه کشی سفر به پاریس خبر داد.

توسط آرین موتور ترتیب داده شد؛

کارپرس
شرکت آرین موتور تابان، نمایندگی رسمی DS Automobiles فرانسه در ایران، از علاقه مندان به این برند پرمیوم، به شیوه ی فرانسوی پذیرایی کرد.