Yendif Video Share - Search
جستجو در اخبار

تماشا کنید:

کارپرس
خط تولید پژو 301 صبح امروز 24 تیرماه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و جمعی از نمایندگان مجلس و مدیران ارشد ایران خودرو در سایت ایران خودرو تهران بصورت آزمایشی آغاز بکار کرد.

تماشا کنید:

کارپرس
شرکت آلفا رومئو در صدد ساخت یک کشنده بزرگ است و همانگونه که از خودرو های سواری این شرکت پیداست طراحی این کامیون می‌تواند جزو زیباترین کامیون های تولید شده در میان رقیبان دیگر قرار بگیرد.

تماشا کنید:

کارپرس
سومین نمایشگاه خودروی تهران در حالی به کار خود پایان داد که در روز پایانی و تعطیلی آخر هفته تعداد بازدیدکنندگان بیشتری نسبت به روزهای گذشته از آن بازدید کردند.

تماشا کنید:

کارپرس
یک روز پیش از بازدید عمومی سومین نمایشگاه بین المللی خودروی تهران با حضور مدیران خودرویی کشور و معاون وزیر صمت و جمع کثیری از خبرنگاران تخصصی صنعت خودرو افتتاح شد.

تماشا کنید:

کارپرس
چهارده خودرویی که در سال 2019 از چرخه تولید خارج می شوند را تماشا کنید؛ در این لیست نام فولکس‌واگن توارگ،نیسان جوک، لینکولن MKX، سدان کادیلاک ATS و آلفا رومئو c4 به چشم می خورد.

در هفته حمل و نقل دایر شد؛

کارپرس
مصلی تهران تا 27 ماه جاری میزبان نمایشگاه حمل و نقل است، شرکت های مختلف فعال در حمل و نقل هوایی، زمینی، ریلی و جاده ای به همراه صنایع وابسته بحمل و نقل عمومی در این نمایشگاه حضور دارند.

تماشا کنید:

کارپرس
هیوندای استانداردهای جدید برای بخش کراس‌اور کامپکت را با موتور الکتریکی و انعطاف‌پذیری فوق‌العاده، طراحی جذاب، قابلیت اتصال بسیار بالا و ویژگی‌های امنیتی در سطح بسیار پیشرفته ارائه می‌دهد.

تماشا کنید:

کارپرس
این کراس اوور جمع و جور که از طریق شرکت سایپا به بازار عرضه شده است در ابتدا به صورت مستقیم از چین وارد کشور می شد اما اکنون در کارخانه سایپا کاشان مونتاژ می شود.

تماشا کنید:

کارپرس
دومین روز از سیزدهمین نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو با حضور پر رونق صدها شرکت داخلی و خارجی خودرویی در حالی سپری شد که احوال صنعت خودروی ایران متاثر از اوضاع اقتصادی و تحریم های غیرقانونی صورت گرفته چندان خوب نیست.

تماشا کنید:

کارپرس
خودروی اسپورت و نمادین آلمان‌ها پس از ۶۴ سال قدرتمندتر ظاهر می‌شود.

تماشا کنید:

کارپرس
شرکت صنایع سنگین آمریکایی به نام ماک در سال 1900 توسط جک آگوستومی و ویلیام ماک تحت نام برادران ماک تاسیس شد.

بعد از فاجعه؛

کارپرس
تحقیقات ژاپنی ها حاکی از آن بوده که تا مسافت 30 الی 50 کیلومتری محل وقوع حادثه، سطح سزیوم رادیو اکتیو به میزان قابل توجهی بالا رفته است.

تماشا کنید:

کارپرس
در کنار قابلیت سازگاری با محیط زیست، پورتال‌ها به سطح 3 خودرانی با استفاده از حسگرها و رادارها مجهز است و در شرایط مطمئن می‌تواند خود را به مقصد برساند.

تماشا کنید:

کارپرس
خودرو 19 جای نگه‌دارنده بطری آب و فنجان دارد. فضاهای نگه‌دارنده فنجان در پنل درهای جلو و عقب، کنسول میانی جلو، بخش تاشونده بین دو صندلی ردیف دوم و بخش کناری صندلی‌های ردیف سوم قرار دارد.

تماشا کنید:

کارپرس
این خودرو به یک سانروف پانورامیک شیشه‌ای، کنسول مرکزی پوشیده از چوب مجهز است. داشبورد نیز بین فضایی چوبی و پوشش‌هایی از متالیک برق می‌زند.

تماشا کنید:

کارپرس
این خودروی سدان جدید از شرکت فولکس واگن با موتوری توربوشارژ دارای جعبه گیربکس 8 سرعته اتوماتیک است.