جستجو در اخبار

نیم نگاه؛

کارپرس
شرکت کرمان موتور به عنوان نماینده رسمی جک در ایران بزودی مدل جی 4 را وارد بازار ایران خواهد کرد. طبق اعلام این شرکت پیش فروش خودروی جک J4 تا اواخر خرداد ماه سال جاری آغاز خواهد شد.

با اتمام ظرفیت ماه جاری؛

کارپرس
شرکت کرمان موتور که در نیمه ی دوم اردیبهشت ماه طرح فروش سانتافه را اعلام کرده بود از تکمیل ظرفیت فروش این خودرو در ماه جاری خبر داد.

با وجود خروج آمریکا از برجام؛

کارپرس
اکبری درباره تاثیرات خروج احتمالی آمریکا از برجام بر همکاری کرمان موتور با هیوندایی، خاطرنشان کرد: تمهیدات لازم در این رابطه اندیشیده شده و در هر شرایطی همکاری ما با خودروساز کره‌ای ادامه خواهد یافت.

معاون فروش کرمان موتور خبر داد:

کارپرس
معاون فروش و بازاریابی کرمان موتور از برنامه‌ریزی برای داخلی‌سازی خودروی توسان تا پایان سال جاری خبر داد.


کارپرس
شرکت کرمان موتور شرایط فروش محصولات خود را در نیمه دوم اردبیهشت ماه اعلام کرده است.

طی قرعه کشی صورت می گیرد:

کارپرس
شرکت کرمان موتور نماینده ی هیوندای کره جنوبی در ایران از برگزاری قرعه کشی ویژه ی شرکت کنندگان در تست درایو هیوندای با جایزه ی سفر به جام جهانی فوتبال روسیه 2018 خبر داد.

معاون برنامه ریزی کرمان موتور:

کارپرس
معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار شرکت کرمان موتور از عرضه سهام کرمان موتور تا نیمه اول سال جاری خبرداد ‌و گفت: در شرکت برای توسعه ظرفیت تولید برنامه ریزی کرده‌ایم.

با همراهی مونسان صورت گرفت:

کارپرس
معاون اول رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امروز (شنبه) از خطوط تولیدی کارخانجات خودروسازی ارگ جدید بم بازدید کردند.

همراه با لیست کامل؛

کارپرس
لیست مراکز خدمات پس از فروش فعال محصولات جیلی در ایران توسط شرکت خودروسازان بم اعلام شد.

ویژه ایام نوروز صورت گرفت:

کارپرس
لیست تعمیرگاه های کشیک نوروزی شرکت کرمان موتور برای محصولات هیوندای، جک و لیفان اعلام شد.

همراه با گزارش تصویری؛

کارپرس
طرح خدمات امداد نوروزی شرکت کرمان موتور به منظور امداد رسانی ویژه به مسافرین نوروزی دارنده خودروهای هیوندای، جک و لیفان توسط شرکت بم خودرو به عنوان بازوی خدمات پس از فروش کرمان موتور آغاز بکار خواهد کرد.

مدیر عامل بم خودرو اعلام کرد:

کارپرس
امدادخودروی اختصاصی خودروهای هیوندایی کرمان موتور با شماره 42724 در سال 97 راه اندازی و در این راستا نیز تعمیرگاه ویژه این برند واقع در کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج و با مساحت 3 هزار متر مربع تا خرداد 97 ایجاد خواهد شد.

در پیست کارتینگ آزادی؛

کارپرس
شرکت کرمان موتور با‌ایجاد باشگاه ویژه مشتریان، چند سالی است که برنامه‌های ویژه‌ای در نقاط مختلف کشور برگزار می‌کند و ‌این بار قرعه به پیست کارتینگ آزادی افتاده است.


کارپرس
نماینده رسمی هیوندای در ایران به زودی سدان آزرا 2018 را در بازار ایران عرضه خواهد کرد.

در خیابان کارگر؛

کارپرس
شرکت کرمان موتور در راستای تسهیل در دسترسی مشتریان خود به قطعات یدکی اصلی سومین فروشگاه رسمی قطعات خود را افتتاح کرده است.

معاون فروش و بازاریابی کرمان موتور اعلام کرد:

کارپرس
معاون فروش و بازاریابی کرمان موتور به برخی شایعات مبنی بر اخذ مابه التفاوت مرتبط با افزایش تعرفه های گمرکی در خصوص خودروهای وارداتی برای ثبت نامی های این شرکت که با قیمت قطعی انجام پذیرفته بود، پاسخ داد.