Yendif Video Share - Search
جستجو در اخبار

طی 3 ماه دوم سال جاری صورت گرفت:

کارپرس
بر اساس گزارش منتشر شده از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، کمپانی خودروسازی کارمانیا در سه ماهه دوم سال جاری به ترتیب در شاخه‌های «توجه به خواسته مشتری» و «تحویل به موقع خودرو»، رتبه نخست و در زمینه «اطلاع‌رسانی و پاسخگویی به مشتریان» نیز موفق به کسب رتبه دوم گردید.

مدیرعامل خودروسازی کارمانیا:

کارپرس
مدیرعامل خودروسازی کارمانیا با بیان اینکه خود تحریمی‌، تعدد بخشنامه‌ها و بی‌برنامگی بیشتر از تحریم‌ها به صنعت خودرو آسیب زده است، تاکید کرد: مشتریان خودروسازی کارمانیا مشکلی در تامین قطعات و خدمات پس از فروش نخواهند داشت و به زودی تعهدات این شرکت عملیاتی خواهد شد.


کارپرس
کمپانی بی وای دی چین به عنوان بزرگترین خودروساز الکتریکی دنیا شناخته می شود که در چند سال گذشته توانسته عرضه سراسری محصولات خود را در دنیا انجام دهد. موفقیت های نشان بی وای دی در حوزه خودروهای الکتریکی حتی در خیابان های اروپا و آمریکایی شمالی نیز دیده می شود.


کارپرس
روز شمار حضور جناب اس۷ در خیابان‌ها آغاز شده است. خودرویی که با حضورش تمامی معادلات را در زمینه‌های هزینه نگهداری، امکانات رفاهی، ایمنی و حتی قیمت تمام شده بر هم خواهد زد. پس از عرضه موفق محصول سربلند از هر جهت خودروسازی کارمانیا یعنی بی‌وای‌دی اس۶ حال زمان آن فرا رسیده تا جناب اس۷ یکه تاز کراس‌اوورها در بازار داخلی خودرو کشور باشد. جناب اس۷ را به زودی در خیابان‌ها مشاهده خواهید کرد.

توسط شرکت کارمانیا؛

کارپرس
دومین دوره آموزشی تکنیک‌های فروش، اصول بازاریابی و مذاکره جهت کارشناسان ارتباط با امور مشتریان سراسر کشور مستقر در نمایندگی‌های خدمات پس از فروش خودروسازی کارمانیا در مرکز آموزش این شرکت در تهران برگزار گردید.


کارپرس
پنجم شهریور ماه با حضور معاونت و مدیریت فروش، مدیریت واحد شبکه نمایندگان، مسئولین آموزش فروش و مدیران نمایندگی­‌های شرکت خودروسازی کارمانیا دوره آموزشی برای مدیران نمایندگان فروش شرکت خودروسازی کارمانیا برگزار گردید

تا 16 فروردین صورت می گیرد؛

کارپرس
طرح بازدید رایگان تابستانی محصولات خودروسازی کارمانیا از تاریخ 3 تا 16 شهریور در تمام نمایندگی‌های مجاز سراسر کشور برای مشتریان محترم خودروسازی کارمانیا انجام می‌شود.

با اجرای طرح سرویس خانگی؛

کارپرس
طرح ویژه سرویس در محل (BYD Home Service) برای مشتریان محترم محصولات BYD‌ در تهران با تعیین وقت قبلی و رزرو سرویس از تعمیرگاه مرکزی کارمانیا انجام می پذیرد.


کارپرس
دوره آموزش ویژه کارشناسان فنی نمایندگی‌های خدمات پس از فروش در مرکز آموزش خودروسازی کارمانیا برگزار می‌شود.


کارپرس
خودروسازی کارمانیا با دست پر در هفدهمین نمایشگاه بین المللی شیراز حضور دارد. مدل های S6 و F3 در معرض نمایش عموم قرار دارد و البته جناب اس7 نیز برای اولین بار حضور در غرفه کارمانیا و سایر مدل‌ های موفق این خودروسازی را تجربه می کند.


کارپرس
شرکت خودروسازی کارمانیا با هدف معرفی محصول جدید خود، جناب اس7؛ که برای نخستین بار در شیراز در معرض عموم قرار می‌گیرد در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.


کارپرس
طی چند سال اخیر و در نبود SUV های درجه یک، این کراس‌اوورها هستند که جور این کلاس پرطرفدار را می‌کشند.

در تهران صورت گرفت:

کارپرس
خودروسازی کارمانیا به عنوان نماینده رسمی BYD در ایران پنج شنبه گذشته اقدام به افتتاح مرکز دائمی تست درایو برای محصولات کارمانیا در محل تعمیرگاه مرکزی این شرکت کرد.


کارپرس
تب خرید خودروهای شاسی بلند چند سالی است که به بازار داخلی کشور سرایت کرده است. در طول این سال‌ها برند های گوناگون خودرویی شانس خود را برای موفقیت هرچه بیشتر در این بازار امتحان کردند. برخی به موفقیتهای نسبی دست پیدا کردند و بعضی دیگر نتوانستند جایگایی در میان مشتریانی که به دنبال محصولی به روز، لوکس و پرآپشن بودند بدست آورند.

در اردیبهشت 97؛

کارپرس
بررسی تازه ترین آمار تولید گروه خودروسازی کارمانیا حکایت از ۱۴.۵ درصد رشد تولید در اردیبهشت امسال دارد.

با توجه به تحریم ها؛

کارپرس
خودروسازی کارمانیا در صفحه رسمی اینستاگرامش نسبت به اخبار منتشر شده درباره خروج BYD از ایران واکنش نشان داد و اعلام کرد که این برند در ایران می ماند.