جستجو در اخبار

با استقبالی عجیب؛

کارپرس
پیش فروش برلیانس کراس در روز یکشنبه 22 مردادماه سال جاری آغاز و تمام ظرفیت پیش فروش سال 96 از این خودرو به فروش رسید.


کارپرس
خودروی برلیانس کراس (C3) در جریان برگزاری نمایشگاه بین المللی خودروی مشهد به صورت رسمی وارد سبد فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا می شود.

تا پایان سال 97؛

کارپرس
مدیر مهندسی و توسعه محصول شرکت پارس خودرو از برنامه ریزی برای داخلی سازی 40 درصدی خودروی جدید برلیانس کراس این شرکت تا پایان سال 97 خبر داد و گفت: نخستین خودروی تولیدی ایران با استاندارد یورو 5 به زودی وارد بازار می شود.


کارپرس
پارس خودرو در 4 ماه گذشته بیش از 29هزار دستگاه از انواع محصولات رنو را تولید کرده و این شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش تولید 58درصدی در محصولات رنو را تجربه کرده است.

در مجمع عمومی مطرح شد:

کارپرس
مهندس ناصر اقا محمدی در مجمع عمومی سالیانه و در جمع سهامدارن گفت: پارس خودرو به لحاظ برنامه و ساختارهای مدون جزء شرکت هایی است که آینده درخشانی خواهد داشت.

در تحسین یک ایده ی خوب؛

کارپرس
اصولا بازدید از خطوط صنعتی و تولیدی بواسطه ی تحریک حس کنجکاوری جذابیت دارد، برای ما خبرنگاران هم با وجود تکرار چنین تجربه هایی، این جذابیت همچنان تاحدودی وجود دارد، اما برای عموم مردم چنین وقایعی قابلیت تبدیل شدن به یک خاطره ی ماندگار را دارد.

ویژه / در مراسمی با حضور اصحاب رسانه صورت گرفت:

کارپرس
پس از انتقال خط تولید برلیانس H200 و تمرکز تولید محصولات این برند در شرکت پارس خودرو، امروز طی مراسمی رسمی نخستین گروه تولیدی برلیانس سری H200 به مشتریان این خودرو تحویل شد.


کارپرس
در جدیدترین رده بندی کیفی خودروها در اردیبهشت ماه 96، پارس تندر پارس خودرو، همانند رنو ساندرو و کیا سراتو از محصولات گروه خودروسازی سایپا، موفق به اخذ ٤ ستاره کیفی از ٥ ستاره شد.

برای دومین سال متوالی رخ داد:

کارپرس
معاون کیفیت پارس‌خودرو گفت: رنو برای دومین بار متوالی مجوز ارزشیابی محصول نهایی را به پارس‌خودرو اعطا کرده و محصولات این شرکت برای دو دوره متوالی در محدوده سبز رنو قرار گرفته است.

معرفی؛

کارپرس
در پاسخ به جستجوهای بسیار شما مخاطبین عزیز که تمایل به معرفی خودرو ساندرو استپ وی را داشته اید، به معرفی کوتاهی از این محصول تازه وارد رنو به ایران می پردازیم.

در حاشیه همایش صنعت خودرو(7):

کارپرس
تعمیرگاه تخصصی برلیانس همزمان با افتتاح، پذیرش خودروهای مشتریان را آغاز نمود.

در بررسی استاندارد ایران تعیین شد؛

کارپرس
براساس آخرین گزارش شرکت بازرسی و استاندارد ایران برلیانس H300 پارس خودرو از گروه خودروسازی سایپا با یک پله صعود موفق به کسب 3 ستاره کیفی شد.
×
دریافت برنامه موبایل پایگاه خبری کارپرس

اکنون برنامه ی موبایلی "خودروخبر" آماده ی دریافت است!
اخبار و تازه های صنعت خودرو ایران و جهان بصورت رایگان روی موبایل شما خواهد بود
جهت دریافت نسخه ی اندروید بارکد را با موبایل خود اسکن
و یا روی یکی از لینکهای زیر کلیک کنید

اکنون برنامه ی موبایلی "خودروخبر" آماده ی دریافت است!
اخبار و تازه های صنعت خودرو ایران و جهان بصورت رایگان روی موبایل شما خواهد بود
جهت دریافت نسخه اندروید یکی از لینکهای زیر را انتخاب کنید: