جستجو در اخبار

در مجمع عمومی مطرح شد:

کارپرس
مهندس ناصر اقا محمدی در مجمع عمومی سالیانه و در جمع سهامدارن گفت: پارس خودرو به لحاظ برنامه و ساختارهای مدون جزء شرکت هایی است که آینده درخشانی خواهد داشت.

در تحسین یک ایده ی خوب؛

کارپرس
اصولا بازدید از خطوط صنعتی و تولیدی بواسطه ی تحریک حس کنجکاوری جذابیت دارد، برای ما خبرنگاران هم با وجود تکرار چنین تجربه هایی، این جذابیت همچنان تاحدودی وجود دارد، اما برای عموم مردم چنین وقایعی قابلیت تبدیل شدن به یک خاطره ی ماندگار را دارد.

ویژه / در مراسمی با حضور اصحاب رسانه صورت گرفت:

کارپرس
پس از انتقال خط تولید برلیانس H200 و تمرکز تولید محصولات این برند در شرکت پارس خودرو، امروز طی مراسمی رسمی نخستین گروه تولیدی برلیانس سری H200 به مشتریان این خودرو تحویل شد.


کارپرس
در جدیدترین رده بندی کیفی خودروها در اردیبهشت ماه 96، پارس تندر پارس خودرو، همانند رنو ساندرو و کیا سراتو از محصولات گروه خودروسازی سایپا، موفق به اخذ ٤ ستاره کیفی از ٥ ستاره شد.

برای دومین سال متوالی رخ داد:

کارپرس
معاون کیفیت پارس‌خودرو گفت: رنو برای دومین بار متوالی مجوز ارزشیابی محصول نهایی را به پارس‌خودرو اعطا کرده و محصولات این شرکت برای دو دوره متوالی در محدوده سبز رنو قرار گرفته است.

معرفی؛

کارپرس
در پاسخ به جستجوهای بسیار شما مخاطبین عزیز که تمایل به معرفی خودرو ساندرو استپ وی را داشته اید، به معرفی کوتاهی از این محصول تازه وارد رنو به ایران می پردازیم.

در حاشیه همایش صنعت خودرو(7):

کارپرس
تعمیرگاه تخصصی برلیانس همزمان با افتتاح، پذیرش خودروهای مشتریان را آغاز نمود.

در بررسی استاندارد ایران تعیین شد؛

کارپرس
براساس آخرین گزارش شرکت بازرسی و استاندارد ایران برلیانس H300 پارس خودرو از گروه خودروسازی سایپا با یک پله صعود موفق به کسب 3 ستاره کیفی شد.


کارپرس
معاون مهندسی شرکت پارس خودرو گفت: در راستای تصمیم گیری انجام شده مبنی بر تولید محصولات به صورت متمرکز در شرکت های زیرمجموعه گروه سایپا، از این پس پارس خودرو تبدیل به پایگاه تولید برند برلیانس در کشور می شود.

گزارش؛

کارپرس
خودروهای شرکت برلیانس به واسطه ی شراکت این کمپانی با شرکت BMW آلمان در میان سایر خودروسازان چین به نوعی تافته ی جدابافته محسوب می شود، اگرچه چینی هستند اما مثال برخی دیگر از محصولات باکیفیت تولیدی در این کشور، چینی های خوبی بشمار می روند.

گزارش تصویری؛

کارپرس
امروز شنبه 16 بهمن سال جاری نخستین برلیانس از نسل H200 بصورت متمرکز در خط تولید برلیانس در شرکت پارس خودرو به تولید خواهید رسید.

16 بهمن استارت می خورد؛

کارپرس
روز شنبه 16 بهمن سال جاری نخستین برلیانس از نسل H200 بصورت متمرکز در خط تولید برلیانس در شرکت پارس خودرو به تولید خواهید رسید.