Yendif Video Share - Search
جستجو در اخبار

نیم نگاه؛

کارپرس
یکی از موفق‌ترین و بهترین خودروهای ام‌جی، کراس‌اوور مدل اچ‌اس ۲۰۱۹ است.


کارپرس
شرکت خودروسازی ولوو به تازگی نسخه تمام الکتریکی خودروی ولوو XC۴۰ را معرفی کرده است.


کارپرس
پورشه تایکان یکی از بزرگترین رقبای اروپایی تسلای آمریکایی محسوب می‌شود که انتظار می‌رود بتواند سهم آن را در بازارهای جهانی تصاحب کند.

معرفی؛

کارپرس
هیوندای کوپه برای اولین بار در سال ۱۹۹۶ سطح آسفالت خیابان‌ها را لمس کرد. در آن سال‌ها این خودرو با طراحی جسورانه و قیمت مناسبش دل بسیاری را ربود و در فروشش رکورد زد.

نیم نگاه؛

کارپرس
با گذشت زمان از تاسیس شرکت خودروسازی JAC، این شرکت اقدام به تولید خودروهای سدان و کراس اوور نمود که محصولات آن توسط کرمان موتور وارد ایران شد.


کارپرس
نسل اول تویوتا آریون در سال ۲۰۰۹ وارد بازار ایران شد. این خودرو که بر پلتفرم مشترکی با تویوتا کمری ۴۰xv ساخته شده است در اکتبر ۲۰۰۶ رونمایی شد و نسل دوم آن در سال ۲۰۱۲ جایگزین تویوتا کمری ۵۰xv شد.

معرفی؛

کارپرس
هیوندا آزرا از سال ۲۰۰۵ توسط کره ی جنوبی به بازار خرید و فروش عرضه شده است، از محبوب ترین خودرو های ایران است طوری که جزء دسته ی خودرو های پر فروش ایرانی قرار می گیرد.


کارپرس
پر فروش ترین شاسی بلند یک دهه قبل، دوباره قصد خودنمایی دارد. سی آر وی یک شاسی بلند جمع و جور است که از سال ۱۹۹۵ شروع به تولید کرده و بازار شاسی بلند های کوچک را به هم ریخته است.

نیم نگاه؛

کارپرس
هرچند همه ما می‌دانیم که خودروهای چینی حتی در بهترین حالت خود نیز هنوز از تکنولوژی‌های روز دنیا در تمام زمینه‌ها چندین قدم عقب هستند. اما از زمانی که به بهانه پر کردن خلأ بین قیمت خودروهای داخلی و خودروهای لوکس وارداتی، پای برندهای چینی به ایران باز شد، خریداران قشر متوسط که قشر بزرگی از جامعه را نیز تشکیل می‌دهند در ایران انتخابی جز خودروهای تولید داخل و یا چینی را نداشتند.


کارپرس
تصویری که از محصولات کارخانه خودروسازی اپل در حافظه ایرانی‌ها ثبت شده، به خودروهای سدان و هاچ‌بک تولید شده در این کارخانه مربوط می‌شود.

بررسی؛

کارپرس
به نظر می‌رسد که خودروهای شاسی بلند ساخت شرکت‌های ولوو، مرسدس بنز و بی ام و از سایر رقبای خود از ایمنی بالاتری برخوردارند.

بررسی؛

کارپرس
خودروهای هیبریدی در بسیاری از کشورهای جهان بسیار بیشتر از خودروهای تمام برقی مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است که در این گزارش به مرور بهترین و پرفروش‌ترین آنها خواهیم پرداخت.

تماشا کنید:

کارپرس
کمپانی مرسدس بنز در نمایشگاه خودرو دیترویت ۲۰۱۸، از نسل دوم شاسی بلند خود کلاس G رونمایی کرد. خودرو جی ۵۵۰ در اصل برای مصارف نظامی و امدادی به سفارش ایران ساخته شد!


کارپرس
خودرو کیا همیشه به دلیل قیمت های متناسب و طراحی خاص آن مشهور بوده است. کمپانی کیا معتقد است که نیاز به تبلیغات خاص و منحصر به فرد برای این خودرو ندارد.


کارپرس
لیفان یک شرکت خودروسازی چینی که در ابتدا یک کارگاه کوچک تعمیرگاه موتور سیکلت بود و در سال ۲۰۰۳ مجوز تولید خودرو گرفت. نمایندگی این کمپانی چینی را در ایران کرمان موتور گرفته است؛ لیفان ۸۲۰ و با آپشن های بسیار زیاد است.

بررسی؛

کارپرس
اخبار غیر رسمی حاکی از آن است که در سال جاری پراید بالاخره از سبد محصولات سایپا حذف می شود و به نظر می رسد که ساینا و کوییک دو خودروی جایگزین پراید باشند.