جستجو در اخبار

سرویس قیمت خودروکارپرس
نمایندگی رسمی میتسوبیشی در ایران شرایط فروش شاسی بلند ASX را اعلام کرد.

جهت اعلام قیمت های جدید؛

کارپرس
خودروسازان داخلی در انتظار ابلاغ مجوز افزایش قیمت خودروهای داخلی از سوی شورای رقابت هستند و رضا تقی‌زاده، معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا تاکید کرده که به محض دریافت ابلاغیه شورای رقابت، قیمت جدید محصولات این شرکت اعلام خواهد شد.

معاون سایپا خبر داد:

کارپرس
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از عرضه خودروی کوئیک در مدل‌های مختلف آن به قیمت بین ۳۳ تا ۴۰ میلیون تومان خبر داد.

بررسی قیمت؛

کارپرس
خودروسازی کارمانیا از جمله شرکت هایی است که با توجه به اقبال موجود نسبت به خودروهای شاسی بلند حضور خود در بازار خودرو را با شاسی بلند BYD S6 آغاز کرده است.

یک نماینده مجلس خبر داد:

کارپرس
عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بازدید چهار ساعته اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بخش‌های مختلف خطوط مونتاژ خودروی شرکت ایران‌خودرو و دفاع یکه‌زارع از افزایش قیمت پژو 208 خبر داد و گفت: طبق اعلام مدیرعامل ایران‌خودرو قیمت نهایی پژو 208 در زمان تحویل ۹۹ میلیون تومان خواهد بود.

با تصویب شورای رقابت:

کارپرس
در جلسه امروز شورای رقابت مقرر شد پراید ، تیبا، پژو و سمند هر یک از ۱۵۰ تا حدود ۴۰۰ هزار تومان گران شوند.

سازمان حمایت مصرف کنندگان تاکید کرد:

کارپرس
سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان اعلام کرد: تنظیم دستورالعمل قیمت خودرو از وظایف شورای رقابت است و به تبع آن در رابطه با افزایش قیمت خودرو مسوولیتی متوجه سازمان حمایت نیست.

شیوا خبر داد:

کارپرس
رئیس شورای رقابت با اشاره به اینکه اشباع بازار دلیلی بر عدم صدور مجوز نیست، گفت: امسال نرخ تورم پایینی داشتیم و نرخ بخشی هم پایین خواهد بود به همین دلیل اگر افزایشی در بازار خودرو هم باشد آنچنانی نخواهد بود.

معاون نعمت زاده تاکید کرد:

کارپرس
معاون وزیر صنعت با اشاره به وظایف شورای رقابت در قیمت گذاری خودرو گفت: کنار کشیدن این شورا از تعیین قیمت خودرو بی‌معناست و تاخیر پیش آمده را نمی توان مقدمه ای برای عدم دخالت این شورا دانست.


کارپرس
ورود اولین خودرو پسابرجامی به بازار کشور در حالی از چندی دیگر آغاز خواهد شد که نحوه قیمت‌گذاری این محصول، به یک پرسش مبهم تبدیل شده است.

شیوا:

کارپرس
رئیس شورای رقابت از اعلام قیمت های جدید خودرو تا یک ماه آینده خبر داد.

با اعلام یکه زارع؛

کارپرس
اگر چه تولید خودرو پژو ۲۰۰۸ چندی است که در ایران خودرو آغاز شده اما رونمایی رسمی از این خط تولید به زودی انجام می گیرد. این خبر را هاشم یکه زارع مدیرعامل این شرکت اعلام کرد. اما مهمتر از آن قیمت این خودرو است که به گفته یکه زارع از ۹۰ میلیون تومان آغاز می شود.