Yendif Video Share - Search
جستجو در اخبار


کارپرس
پورشه مدل‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۶ از مدل پانامرا را به‌دلیل نگرانی از نقص در روکش کابل پلاستیکی انتخابگر دنده در گیربکس فراخوان کرد.


کارپرس
شرکت تویوتا مدل‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ هاچ‌بک پریوس «سی» هیبریدی را در استرالیا فراخوان داده است.


کارپرس
مرسدس‌بنز استرالیا فراخوان کیسه هوای تاکاتای سمت راننده را توسعه داده تا مدل‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ از ابرخودروی «اس‌ال‌اس » را نیز شامل شود.

یک حرکت جالب؛

کارپرس
یک شرکت خودروساز داخلی، از طریق آگهی در روزنامه‌ فراخوان داد که خودروهایی که در سال گذشته فروخته شده‌اند، برای اصلاح رایگان «کامپیوتر خودرو» به نمایندگی‌های این شرکت مراجعه کنند.


کارپرس
شرکت خودروسازی هوندا اعلام کرده است که تعداد ۶/ ۱ میلیون دستگاه از تولیدات خود در آمریکا را برای تعویض قطعات دمنده کیسه‌های هوای شرکت تاکاتا، فراخوان می‌کند.


کارپرس
شرکت خودروسازی پورشه اعلام کرده که ممکن است حالت پارک برخی از محصولات این شرکت به درستی عمل نکند و موجب بروز سانحه در اثر حرکت شود. از این رو ژرمن‌ها ۳۴۰ هزار دستگاه کاین و پانامرا را فراخوان داده‌اند.

به علت نقص فنی؛

کارپرس
وزارت حمل و نقل آلمان اعلام کرد دیملر باید ۶۰ هزار خودروی دیزلی مرسدس را در آلمان فرا بخواند. مشخص شده که در این خودروها نرم‌افزاری برای تحریف تست‌های آلایندگی نصب شده است.

به‌دلیل نقص شیشه عقب؛

کارپرس
سوباروی استرالیا دومین خودروسازی است که به‌دلیل دمادهی نامناسب شیشه عقب خودرو، فراخوانی را برای خودروهای مشمول این نقص اعلام کرده است.


کارپرس
شرکت فورد بزرگ‌ترین فراخوان ایمنی خود را برای بیش از ۳/ ۱‌میلیون دستگاه از محصولاتش در آمریکای‌ شمالی اعلام کرده است.


کارپرس
«مزدا ۳» ۲۰۱۹ به دلیل مشکلی در کمربند ایمنی و چراغ هشدار کمربند ایمنی سرنشین جلو فراخوان شد. به‌گفته شرکت خودروسازی مزدا، ممکن است کمربند ایمنی و چراغ غیرفعال بودن کیسه هوای سرنشین جلو در این خودرو به درستی کار نکند.

به منظور تعویض کابل شارژ؛

کارپرس
شرکت آئودی آمریکا بنا دارد تا داوطلبانه خودروهای جدید برقی خود را با نام «ایی-ترون» در این کشور فراخوان دهد.


کارپرس
شرکت کیا‌موتور یکی از خودروسازان پیشرو در تولید محصولات هیبریدی و پلاگین‌هیبریدی در سرتاسر اروپا است.

با احتمال قفل شدن فرمان؛

کارپرس
شرکت مرسدس‌بنز استرالیا به‌دلیل احتمال قفل شدن فرمان، فراخوانی را برای مدل‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵ و ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ از کلاس «سی» اعلام کرده است


کارپرس
شرکت جگوار ‌لندروور استرالیا فراخوانی را برای مدل‌های کراس‌اوور تمام‌برقی «آی-پیس» اعلام کرده است.


کارپرس
مرسدس‌بنز استرالیا فراخوانی را برای کلاس «ایی» و «جی‌ال‌سی» مدل ۲۰۱۸ اعلام کرده و دلیل این فراخوان، نگرانی از احتمال نقص در فرمان است.


کارپرس
فولکس‌واگن استرالیا به‌دلیل آنچه نقص در کیسه‌های هوا اعلام شده، فراخوانی را برای مدل ۲۰۰۳ خودروهای «گلف»، «پاسات» و «ترانسپورتر» اعلام کرده است.