جستجو در اخبار

سرویس اخبار شرکت ها


مديرعامل گروه خودروسازي سايپا:

کارپرس
مديرعامل گروه خودروسازي سايپا در مراسم افتتاحيه سومين نمايشگاه دستاوردهاي ارتقاي بهره وري و نوآوري گروه خودروسازي سايپا گفت: نمایشگاه دستاوردهای ارتقای بهره وری نشان داد که سایپا از جایگاه بسیار خوبی در حوزه بهره وری برخوردار است.

رئيس سازمان ملي بهره وري ايران:

کارپرس
سومین نمایشگاه دستاوردهای ارتقای بهره وری و نوآوری گروه خودروسازی سایپا با حضور رئیس سازمان ملی بهره وری ایران، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و جمعی از مدیران ارشد اين گروه در محل شرکت سایپا گشایش یافت.

مدیر عامل سایپا یدک مطرح کرد:

کارپرس
قائم مقام مديرعامل گروه خودروسازي سايپا گفت: شعار "اول مشتري"، به عنوان راه دستيابي به برتري رقابتي مدنظر سازمان خدمات پس از فروش سايپا قرار گرفته است؛ چراكه در هر كسب و كاري بايد مشتريان انتخاب نخست باشند.

در راستاي ارتقاء سطح مهارت؛

کارپرس
شركت خدمات پس از فروش ايران‌خودرو، در راستاي ارتقاء دانش و سطح مهارت پرسنل کلیدی نمايندگي‌هاي ارائه دهنده خدمات به خودروي هايما، دوره‌هاي تكميلي آموزش اين خودرو را برگزار كرد.

ویژه ی نمایندگان فروش؛

کارپرس
«سمینار فروش» شرکت نگین خودرو از شنبه 30 اردیبهشت تا پنجشنبه 3 خرداد ماه 1397 در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران برگزار می شود.


کارپرس
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شواری اسلامی با هیات همراه از مجموعه شرکت های بهمن موتور و کروز بازدید کردند.


کارپرس
رکورد کاهش زمان انتظار امداد خودرو ایران ثبت شد و در سی اردیبهشت ماه به 22دقیقه و 25ثانیه رسید.

مصطفایی خبر داد:

کارپرس
شرکت آرمان موتور نماینده رسمی برند لوکسژن نام محصولات خود را در لیست قبولی های استاندارد های 85 گانه سازمان استاندارد ایران قرار داد.

امیری خبر داد:

کارپرس
پیشتازی نماینده نیسان در کسب رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروشعضو هیئت مدیره و معاون فروش و خدمات پس از فروش شرکت جهان نوین آریا نماینده رسمی نیسان ژاپن در ایران از کسب رتبه اول رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش این شرکت در ارزیابی ISQI خبر داد.

مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا خبر داد:

کارپرس
گردهمایی نمایندگان فروش وخدمات پس از فروش و عاملیت های فروش قطعات محصولات سایپادیزل برگزار شد.

شکوهی تاکید کرد:

کارپرس
مدیر بازاریابی هلدینگ آرین سرمایه، در خصوص برنامه ها و فعالیتهای این مجموعه در سال 1397 گفت: گروه آرین سرمایه پس از 7 سال حضور موفق در صنعت خودرو، در سال جاری با تمرکز بر محصولات Hi-Tech و دوستدار محیط زیست برند میتسوبیشی در کنار معرفی جدیدترین محصول خانواده DS و همچنین فهرست کاملی از تایرهای بریجستون، در بازار ایران عملکرد قدرتمندتری خواهد داشت.

سایپا در راستاي تكريم مشتريان اعلام کرد:

کارپرس
به مناسبت فرا رسيدن ماه مبارك رمضان، با دستور مديرعامل گروه خودروسازي سايپا و در راستاي حمايت از مشتريان و افزايش رضايت مندي، تمام مشترياني كه طبق دعوتنامه ارسالي زمان تكميل وجه آنها تا 8 ارديبهشت ماه بوده است و موفق به پرداخت دعوتنامه و تكميل وجه نشده اند، مي توانند با قيمت مصوب فروردين ماه اقدام به تكميل وجه و تحويل خودرو ثبت نامي خود كنند.

مدیر عامل زامیاد خبر داد؛

کارپرس
مدیر عامل شرکت زامیاد در بازدید از شرکت فرمان خودرو سپاهان از گسترش همکاری با قطعه سازان داخلی در سال حمایت از کالای ایرانی خبر داد.

سایپا سیتروئن هشدار داد:

کارپرس
شرکت سایپا سیتروئن پس از پایان مرحله اول پیش فروش خودروی C3 تاکید کرد با توجه به عدم امکان انتقال مالکیت، علاقه مندان به این خودرو از خرید حواله های موجود در آگهی های اینترنتی خودداری کنند.

اطلاعیه مهم ایران خودرو برای مشتریان:

کارپرس
گروه صنعتی ایران خودرو در اطلاعیه ای اعلام کرد: محصول 2008 در خارج از چارچوب بخش نامه های فروش، از جمله روش کارتکس از سوی هیچ یک از نمایندگی های مجاز این گروه صنعتی عرضه نشده است.

جهرودی تاکید کرد:

کارپرس
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: محصولات تولیدی گروه سایپا با قیمت‌های کمتر از ۴۵ میلیون تومان، هیچگونه افزایش قیمتی نداشته‌اند.