جستجو در اخبار

جمالی در مجمع عمومی سایپا خبر داد:

کارپرس
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سایپا با حضور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، اعضای هیئت مدیره، حسابرس قانونی، نمایندگان سازمان بورس، نمایندگان سهامداران حقوقی و جمعی از سهام داران حقیقی در مرکز همایش های پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

با مشارکت سایپا دیزل صورت گرفت:

کارپرس
با تحویل نمادین 5 کامیون ولوو FH و امضای قرارداد 4 جانبه میان سایپا دیزل، سازمان راهداری، سازمان بهینه سازی مصرف سوخت و بانک توسعه تعاون، نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور وارد فاز جدیدی شد.

در نمایشگاه شیراز صورت گرفت؛

کارپرس
رئیس انجمن صنفی نمایندگان سایپا در استان فارس از استقبال بی سابقه و کم نظیر مردم شیراز و استان فارس از نمایشگاه خودرو شیراز و محصولات گروه سایپا خبر داد.

نماینده مردم شیراز:

کارپرس
رضایی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: مجموعه سایپا با توجه به تنوع محصولات، به لحاظ کیفی و کمی از رشد خوبی برخوردار شده اند.


کارپرس
مدیر بازاریابی و فروش شرکت ایران کاوه سایپا از رونمائی تریلر تیغه کانتینربر سه محور گالوانایز در نمایشگاه خودرو شیراز خبر داد و گفت: این تریلر برگرفته از بالاترین تکنولوژی روز دنیا و مقاوم در برابر اکسید شدن است.


کارپرس
نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات مشتریان محصولات سایپادیزل با حضور اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت خدمات فنی رنا و مدیران شرکت سایپادیزل و همچنین نمایندگان خدمات فنی رنا در استان فارس و جمعی از مشتریان منتخب استان فارس همزمان با برگزاری نمایشگاه خودرو در شهر شیراز برگزار شد.

معاون استانداری فارس:

کارپرس
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: به نظر می رسد محصولات گروه سایپا پیشرفت خیلی خوبی از لحاظ شکل و طراحی، کیفیت و صرفه جویی در مصرف سوخت داشته است.

مدیر عامل زامیاد:

کارپرس
زامیاد توانسته است با تحقق اهداف خود در زمینه تولید و فروش انواع خودروهای تجاری سبک و سنگین، جایگاه خود را در بین خودروسازان کشور ارتقاء دهد.

رئیس مرکز ارتباط با مشتریان گروه سایپا:

کارپرس
در راستای طراحی خودرو مطابق با سلیقه مشتریان، گروه سایپا با توجه ویژه به درخواستها و تمایلات مشتریان، تمامی اهتمام خود را به کار بسته تا نظرات مصرف کننده نهایی را در طراحی مدل مفهومی اولیه منعکس و اجرا نماید.

27 لغایت 30 تیرماه؛

کارپرس
گروه خودروسازی سایپا با ارائه آخرین دستاوردها و جدیدترین محصولات و خدمات خودرویی در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز حضور پررنگی خواهد داشت.

یک کارشناس تصریح کرد:

کارپرس
صنعت خودرو با دارا بودن بیش از سه درصد سهم در تولید ناخالص ملی حدود 650 هزار میلیاردی کشور، سهم و نقش مناسبی در اقتصاد کشور دارد.


کارپرس
شرکت قالب های بزرگ صنعتی سایپا و شرکت سایپاسیتروئن برای ساخت قالب های یکی از محصولات جدید سایپاسیتروئن تفاهم نامه امضا کردند.