جستجو در اخبار

مديرعامل گروه خودروسازي سايپا:

کارپرس
مديرعامل گروه خودروسازي سايپا در مراسم افتتاحيه سومين نمايشگاه دستاوردهاي ارتقاي بهره وري و نوآوري گروه خودروسازي سايپا گفت: نمایشگاه دستاوردهای ارتقای بهره وری نشان داد که سایپا از جایگاه بسیار خوبی در حوزه بهره وری برخوردار است.

رئيس سازمان ملي بهره وري ايران:

کارپرس
سومین نمایشگاه دستاوردهای ارتقای بهره وری و نوآوری گروه خودروسازی سایپا با حضور رئیس سازمان ملی بهره وری ایران، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و جمعی از مدیران ارشد اين گروه در محل شرکت سایپا گشایش یافت.

مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا خبر داد:

کارپرس
گردهمایی نمایندگان فروش وخدمات پس از فروش و عاملیت های فروش قطعات محصولات سایپادیزل برگزار شد.

سایپا در راستاي تكريم مشتريان اعلام کرد:

کارپرس
به مناسبت فرا رسيدن ماه مبارك رمضان، با دستور مديرعامل گروه خودروسازي سايپا و در راستاي حمايت از مشتريان و افزايش رضايت مندي، تمام مشترياني كه طبق دعوتنامه ارسالي زمان تكميل وجه آنها تا 8 ارديبهشت ماه بوده است و موفق به پرداخت دعوتنامه و تكميل وجه نشده اند، مي توانند با قيمت مصوب فروردين ماه اقدام به تكميل وجه و تحويل خودرو ثبت نامي خود كنند.

مدیر عامل زامیاد خبر داد؛

کارپرس
مدیر عامل شرکت زامیاد در بازدید از شرکت فرمان خودرو سپاهان از گسترش همکاری با قطعه سازان داخلی در سال حمایت از کالای ایرانی خبر داد.

سایپا سیتروئن هشدار داد:

کارپرس
شرکت سایپا سیتروئن پس از پایان مرحله اول پیش فروش خودروی C3 تاکید کرد با توجه به عدم امکان انتقال مالکیت، علاقه مندان به این خودرو از خرید حواله های موجود در آگهی های اینترنتی خودداری کنند.

جهرودی تاکید کرد:

کارپرس
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: محصولات تولیدی گروه سایپا با قیمت‌های کمتر از ۴۵ میلیون تومان، هیچگونه افزایش قیمتی نداشته‌اند.

رئيس انجمن مديريت اجرايي كشور خبر داد:

کارپرس
رئيس انجمن مديريت اجرايي كشور گفت: با توجه به تغيير رويكرد سايپا در راستاي افزايش توليد و كيفيت محوري، امروز شاهد چشمگير توليد با كيفيت در گروه سايپا هستيم.

جهرودی تاکید کرد:

کارپرس
مديرعامل گروه خودروسازي سايپا گفت: سايپا همكاري‌هاي خود با مراكز دانشگاهي را با هدف استفاده از دانش بومي و خلاقيت هاي محققان ايراني توسعه مي‌دهد.

همراه با تصاویر؛

کارپرس
مديرعامل گروه خودروسازي سايپا پنجشنبه ٢٠ ارديبهشت ماه جاري از شركت سايپا آذربايجان بازديد كرد.

در 15 روز کاری فروردین ماه محقق شد:

کارپرس
گروه خودروسازي سايپا با افزايش توليد خود به 37 هزار و 761 دستگاه خودرو در فروردين‌ماه امسال، بزرگ‌ترين خودروساز ايران لقب گرفت.

جهرودی در بازدید از این شرکت تاکید کرد:

کارپرس
مديرعامل گروه خودروسازي سايپا گفت: شركت سايپا آذربايجان باید به لحاظ کمی و‌ کیفی توسعه یابد و خط مونتاژ یکی از موتورهاي محصولات سايپا در سایپا آذربایجان فعال شود تا بتواند به جایگاه واقعی خود برسد.

در سال 97؛

کارپرس
معاون توليد و خدمات فني سايپاديزل گفت: برنامه توليدي شركت سايپاديزل در سال 97 توليد 10 هزار دستگاه محصول تجاري خواهد بود كه از اين تعداد، 8 هزار دستگاه را كاميون هاي ولوو تشكيل خواهند داد.


کارپرس
معاون فروش و خدمات پس از فروش شرکت زامیاد از همکاری اين شركت با سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور به منظور توسعه ناوگان امداد و نجات این سازمان خبر داد.

به فاصله چند ساعت صورت گرفت:

کارپرس
با گذشت چند ساعت از آغاز فروش اينترنتي گروه خودروسازي سايپا به مناسبت گرامي داشت نيمه شعبان اين طرح با استقبال چشمگير هموطنان مواجه شده است.

باحضور شریعتمداری صورت گرفت:

کارپرس
با حضور وزير صنعت، معدن و تجارت و در مراسمي تعداد 250 خودرو تجاري سنگين توليد گروه خودروسازي سايپا تحويل مشتريان شد.