جستجو در اخبار

مدیر عامل رامک یدک خبر داد:

کارپرس
برگزاری دوره آموزش 6روزه رکستون جی4 برای نمایندگان رامک خودرونمایندگان رسمی رامک یدک (شرکت خدمات پس از فروش خودروهای سانگ یانگ) در 2 مرحله 3روزه آموزش های فنی لازم در خصوص رکستون جی4 را دریافت خواهند نمود.

با ارائه ی برنامه اندرویدی این شرکت:

کارپرس
شرکت رامک یدک بازوی خدماتی رامک خودرو به عنوان نماینده ی سانگ یانگ در ایران نسخه ی اندروید برنامه ی جامع خدمات پس از فروش خود را منتشر کرد.

توسط رامک یدک صورت می گیرد:

کارپرس
مدیر شبکه خدمات پس از فروش شرکت رامک یدک با اشاره به فعالیت های امداد جاده ایی این شرکت در ایام تعطیلات نوروزی گفت: به دلیل بالا بودن کیفیت خودروهای سانگ یانگ به رغم آماده کردن خودروی جایگزین در طرح خدمات نوروزی هیچ خودرویی که در جاده های کشور به دلیل نقض فنی نیاز به جابجایی داشته باشد نداشتیم.

رامک خودرو اعلام کرد:

کارپرس
شرکت رامک خودرو نماینده برند کره ای سانگ یانگ فعالیت شعب فروش و نمایندگی های خود را در ایام نوروز اعلام و در اختیار مشتریان خود قرار داد.


کارپرس
نوروز یکی از کهن ترین جشن های باستانی ایران زمین است. سرزمین پهناور ایران، خاستگاه جشن نوروز بوده و با آغاز فصل بهار در سراسر این مرز و بوم موجی از مهر و دوستی می آفریده است.

رامک یدک اعلام کرد:

کارپرس
تمامی تعمیرگاه های مرکزی این شرکت از روز اول فرودین تا پایان تعطیلات آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند.

با رونمایی در نمایشگاه ژنو؛

کارپرس
شرکت کره‌ای سانگ یانگ از وانت پیکاپ خود موسوم به Musso در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸ رونمایی کرد.

نگاهی کوتاه؛

کارپرس
در حالی که بازار خودرو ایران در کلاس خودروهای شاسی بلند روز به روز داغ تر می‌شود، خودرو کوراندو با تکیه بر امکانات ویژه و مزیت قیمتی به کابوسی تلخ برای دیگر رقبای خود تبدیل شده و در عین حال توانسته است حس اعتماد مشتریان خود را برانگیزد.

رامک خودرو اعلام کرد:

کارپرس
گروه صنعتی رامک خودرو نماینده ی رسمی سانگ یانگ در ایران از اجرای طرح سرویس نوروزی خودروهای برند سانگ یانگ خبر داد.

تماشا کنید:

کارپرس
گروه صنعتی رامک خودرو نماینده سانگ یانگ کره در ایران چهارشنبه ی هفته ی گذشته طی مراسمی خاص و ویژه در ایران از رکستون G4 رونمایی کرد.

طی مراسمی باشکوه:

کارپرس
گروه صنعتی رامک خودرو نماینده ی انحصاری سانگ یانگ کره جنوبی چهارشنبه ی هفته ی گذشته طی مراسمی باشکوه در هتل نووتل تهران از تازه ترین محصول این شرکت کره ای، رکستون G4 رونمایی کرد.

با همکاری کارپرس و رامک خودرو؛

کارپرس
مراسم رونمایی از تازه ترین محصول سانگ یانگ در ایران، رکستون G4 با همکاری گروه صنعتی رامک خودرو و پایگاه خبری کارپرس بصورت زنده و مستقیم از هتل نووتل تهران در بستر اینترنت پخش خواهد شد.

با تلاش رامک خودرو صورت گرفت:

کارپرس
گروه صنعتی رامک خودرو در پاسخ به مطالبه ی یکی از مشتریان خود که به دلیل شرایط ناشی از مشکلات واردات خودرو موفق به دریافت خودروی تیوولی خود نشده بود نوزاد تازه متولد شده ی این مشتری را از بیمارستان تا خانه همراهی کرد.


کارپرس
طی این دو سال بودند مشتریانی که تیوولی را به قیمت 90 میلیون تومان خریداری کردند اما بعد از یک سال و باوجوداینکه خودرو دسته دوم محسوب می‌شده است این خودرو را 110 میلیون به فرد دیگری فروخته‌اند. این یعنی محصول ارزشمند است، چراکه خریدار پس از مصرف، خودرو را پایین‌تر از قیمت خرید خودرو نمی‌فروشد.


کارپرس
تیم آفرود سواران با هدف کمک رسانی به زلزله زدگان عزیز غرب کشور و انجام این مسئولیت اجتماعی روز گذشته با همکاری گروه صنعتی رامک خودرو، و با تجمیع کمک‌های مردمی به‌صورت نقدی و غیر نقدی عازم کرمانشاه شدند.


کارپرس
برای کسب سریع‌ترین رشد در بین نمایندگی‌های فروش، رامک خودرو به عنوان نماینده رسمی سانگ یانگ در ایران، موفق به دریافت جایزه شد.