جستجو در اخبار

از روز شنبه 17 تیرماه؛

کارپرس
شرکت رامک یدک از تدارک طرح ویژه سرویس تابستانه محصولات رامک خودرو در نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور خبر داد.


کارپرس
برای اولین بار در کشور، یک نمایندگی شرکت‌های خودرویی مطابق شرایط قید شده در قرارداد اولیه، خودروی دارای نقص مشتری را بدون قید و شرط تعویض کرد.

گزارش تصویری؛

کارپرس
گروه صنعتی رامک خودرو که به عنوان نماینده ی انحصاری برند سانگ یانگ کره ی جنوبی در ایران فعالیت می کند در نمایشگاه خودرو اصفهان حضور یافت.

به لطف تیوولی؛

کارپرس
کمپانی سانگ یانگ کره جنوبی از صادرات ۶۸۲۳ دستگاه خودرو به ایران در ۱۱ ماهه سال جاری میلادی خبر داد.

با اعطای جایزه ی عملکرد عالی در کیفیت خدمات؛

کارپرس
شرکت سانگ یانگ کره ی جنوبی که این روزها با محصول پرطرفدار تیوولی در ایران شناخته می شود دومین کنفرانس خدمات جهانی خود را با هدف ارتقاء کیفیت خدمات پس از فروش در بازارهای جهانی برگزار کرد.

براساس اعلام سانگ یانگ؛

کارپرس
بر خلاف اخبار منتشره در خصوص فراخوان خودرو سانگ یانگ تیوولی به جهت رفع نقص در سیستم سوخت رسان، پیگیری های خبرنگار کارپرس نشان می دهد این فراخوان به تیوولی دیزلی محدود می شود.

بر اساس آمار سازمان استاندارد ایران؛

کارپرس
اگر چه عنوان ششمی سانگ یانگ در میان کم عیب ترین خودروهای موجود در بازار ایران، شاید عنوانی پرطمطراق به نظر نرسد اما وقتی پنج برند قبلی از قماش لکسوس ، بی ام و ، بنز ، تویوتا و آلفا رومئو باشد می توان سانگ یانگِ کمتر شناخته شده را برنده ی این معادله دانست!


کارپرس
تقریبا می‌توان نقطه عطف و مرکز توجهات جهانی به کمپانی خودروسازی سانگ یانگ را زمانی توصیف کرد که این شرکت خودروسازی در سال‌های گذشته اقدام به رونمایی از خودرویی کراس اوور تحت عنوان "تیوولی" کرد.

پایبندی برند به مسئولیت های اجتماعی؛

کارپرس
گروه صنعتی رامک خودرو در مسیر پایبندی به مسئولیت های اجتماعی خود این بار در حاشیه ی نمایشگاه خودرو مشهد از بازماندگان شهدای آتش نشان تجلیل کرد.

در راستای مسئولیت های اجتماعی؛

کارپرس
گروه صنعتی رامک خودرو در حاشیه ی نمایشگاه خودرو شیراز طی مراسمی از خانواده ی سه تن از شهدای محیط بان کشور تجلیل کرد.