Yendif Video Share - Search
جستجو در اخبار

سرویس تکنولوژی های جدیدکارپرس
محققان با استفاده از هوش مصنوعی سیستمی ابداع کرده اند که رفتارهای ناگهانی رانندگان انسانی خودروهای دیگر مانند تغییر لاین رانندگی را در جاده با ۲۵ درصد دقت بیشتر پیش بینی می کند


کارپرس
طرح اولیه یک موتورسیکلت پرنده ارائه شده که حداکثر سرعت آن ۴۰۰ مایل برثانیه است. این وسیله نقلیه می تواند در ارتفاع ۱۵ هزار فوتی پرواز کند.

توسط یک شرکت دانش بنیان صورت گرفت:

کارپرس
محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید دستگاه برش لیزری ۵ محوره شدند که در صنایعی همچون صنعت خودرو مورد استفاده قرار می گیرد؛ کاربرد این دستگاه مرحله الگوبرداری در تولید را حذف می کند.


کارپرس
بیلبورد خلاقانه ای که از آلودگی صوتی برای شارژ اتومبیل های برقی استفاده می کند.


کارپرس
خودروهای پرینت شده سه بعدی به لطف همکاری فولکس واگن و اچ پی یک قدم به واقعیت نزدیک تر هستند.


کارپرس
برخی قطعات فلزی خودروهای نسل بعدی فولکس‌ واگن با فناوری چاپگرهای سه‌بعدی اچ‌پی تولید خواهد شد.

توسط محققان کشور به ثمر رسید:

کارپرس
محققان یکی از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری خراسان شمالی با استفاده از پسماندهای پالایشگاه‌ها و راکتور ممبرین‌ها به پاک‌ترین بنزین با عدد اکتان ۱۰۰ دست یافتند.


کارپرس
باتری های خلاقانه ای به منظور کاهش زمان شارژ خودروهای برقی از 75 دقیقه به 10 دقیقه به بازار معرفی شد.

در یک نوآوری جدید؛

کارپرس
یک شرکت خودروسازی در یک پروژه جدید از برف پاک کن خودروهای متصل به اینترنت برای بررسی میزان بارش استفاده می کند تا اطلاعات دقیق تری از وضعیت آب و هوا در اختیار مشتریان خود قرار ده

تماشا کنید؛

کارپرس
ژاپنی‌ها موفق به طراحی خودرویی شدند که از سلولز نانوفیبری مبتنی بر چوب ساخته شده است.


کارپرس
خودرو جدید تویوتا قادر است با استفاده از هیدروژن حاصل از کود حرکت کند.


کارپرس
یک شرکت خودروسازی ژاپنی در نمایشگاه اتومبیل توکیو از طرح اولیه خودرویی خودران رونمایی کرد که مجهز به حسگرهای مختلف است و می تواند سلامت سرنشینان را رصد کند.

در در جیتکس رونمایی شد:

کارپرس
نمایشگاه جیتکس دبی یکی از معتبرترین نمایشگاه های خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا در زمینه فناوری اطلاعات است که هر ساله در شهر دبی برگزار می شود.این رویداد فضای خوبی برای آشنایی با آخرین دستاوردها و نوآوری های این صنعت محسوب می شود.


کارپرس
بنیانگذار شرکت واقعیت مجازی "اوکولوس" با تاسیس یک شرکت جدید اقدام به ساخت پهپادهای دفاعی نوآورانه کرده است که پهپادهای مهاجم را سریعا شناسایی و نابود می‌کنند.


کارپرس
یک شرکت خودروساز آلمانی اتومبیل رباتیک جدیدی تولید کرده که علاوه بر حمل و نقل سرنشینان قادر به تسهیل انجام امور روزمره و نیز پاسخگویی به سوالات سرنشینان است.


کارپرس
گزارش‌ها حاکیست که شرکت کره‌ای هیوندای موتورز ایربگ‌های فضای داخلی خودرو را به گونه‌ای طراحی کرده است که به هنگام تصادف، مانع صدمه رساندن سرنیشنان جلوی خودرو به یکدیگر می‌شود.