جستجو در اخبار

سرویس تعمیر و نگهداری خودرو


بهتر است بدانیم!

کارپرس
شاید شما هم برای بالا رفتن امنیت خودرو خود به کلیدسازان مراجعه کرده باشید و حتی با ورود به انواع سایت کلیدسازی شبانه روزی یا سایت کلیدسازی سیار به این سوال مواجه شده باشید که آیا قفل فرمان بهتر است یا قفل پدال.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
همه‌ی ما آن را دیده‌ایم؛ نشانه‌های ترسناک از باقی‌مانده‌های آتش و قطعات خودرو در یک طرف جاده و البته بخش‌هایی که ذوب شده و روی زمین مانده‌اند.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
کفپوش از جمله لوازم سفارشی خودرو است که کار شما را در نظافت اتومبیل آسان کرده و به زیبایی داخل خودروی شما می افزایند. در این مطلب به ویژگی های انواع کفپوش خودرو می پردازیم.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
عشق ماشین گاهی آنقدر صاحبش را اسیر می‌کند که پول ارزش خود را از دست می‌دهد و نصب آپشن بر روی خودرو تبدیل می‌شود به پروژه‌ای پر هزینه.

سرکشی در تاریخ!

کارپرس
تورم در ایران، رصد قیمت ها در گذشته را به اتفاقی جذاب برای بسیاری تبدیل کرده است.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
سارقان همواره در کمین اموال دیگران هستند و به هر ترفندی متوسل می‌شوند تا در کوتاه‌ترین زمان نقشه شوم خود را عملی کنند. یکی از محبوب‌ترین طعمه‌هایی که در برابر چشم سارقان خودنمایی می‌کند خودروها و لوازم داخل آنهاست. هرچقدر سیستم‌های ایمنی و امنیتی نصب شده در خودروهای امروزی پیشرفته‌تر می‌شوند به همان اندازه مهارت سارقان هم افزایش پیدا می‌کند.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
در یک تحقیق اخیر بیش از 50 درصد افرادی که اظهار داشتند برای رسیدن به محل کار خود مرتباً رانندگی می کنند، در اثر نشستن روی صندلی ماشین از کمردرد شکایت داشتند.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
هر خودرویی به دلایل مختلف و رعایت نکردن قانون امکان دارد که توقیف شود و به پارکینگ منتقل شود. از تخلفات رانندگی مانند سرعت بالا و نداشتن مدارک گرفته تا تخلفات دیگری مانند تصادفات و غیره. اما ترخیص خودرو توقیفی مراحلی دارد که شاید برای هرکسی سوال باشد که این مراحل ترخیص خودرو چگونه اند.

نسخه ی خودرویی؛

کارپرس
اگر جزو آن دسته افرادی بوده‌اید که در تعطیلات نوروز با خودروهای شخصی خود به سفر رفته‌اید، فراموش نکنید که با پایان تعطیلات و گشت و گذارهای بهاری نوبت به سرکشی و بازرسی از مرکبتان رسیده است؛ اگر در این چند روز از راه‌های دیگری برای مسافرت بهره برده‌اید نیز باید ماشینتان را برای بهتر کار کردن در فصل بهار و تابستان آماده کنید.

خودتان ترجمه کنید:

کارپرس
رنگ دود خودرو نشانه ایراد در موتور خودرو است و از این طریق می توان دلایل نقص در خودرو را متوجه شد.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
خودرو و بحث تعمییرات و شناخت مشکلات خودرو در بحث فنی برای خودرو داران امری لازم و واجب است برخی از این مشکلات و ایرادات به راحتی و با دقت به مسائل پیش آمده سهل و آسان است در زیر به بررسی علل و عوامل اصلی در لرزش خودروها اشاره می کنیم.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
برخی افراد پس از خرید خودرو اقدام به ایجاد تغییرات ظاهری و یا فنی در خودروی شخصی خود می کنند تا خودرو را با سلیقه خود سازگار کنند اما ممکن است این تغییرات برای مالک و یا دیگران ایجاد خسارات جبران ناپذیر کند! در این مطلب سعی می کنیم اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهیم.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
يکي از آپشن هاي جذابي که در حال حاضر جزو امکانات استاندارد خودروهاي وارداتي محسوب مي شود و اکثرا از آن سود مي برند سانروف است ولي متاسفانه اگر راننده اکثر خودروهاي توليد داخل باشيد از داشتن اين قطعه که جدا از زيبايي، مزاياي منحصر به فردي هم دارد محروميد.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
بسیاری از والدین تصور می کنند که اگر کودک خود را در خودرو در آغوش بگیرند می توانند بیشتر مراقب او باشند و از خطرات احتمالی جلوگیری کنند.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
ظاهر بدنه اتومبیل شاید اولین چیزی باشد که نظر بینندگان را جلب کند، به همین دلیل خیلی وقت‌ها از داخل کابین اتومبیل صرف نظر می‌کنیم؛ ولی بهتر است بدانید شستشوی داخل کابین خودرو، ضمن اینکه به اتومبیل شما جلا و زیبایی بیشتر می‌بخشد، باعث می‌شود باکتری‌های آلوده و ناقل بیماری از بین بروند.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
برای بررسی سیستم دزدگیر خودرو ابتدا بهتر است نگاهی به تاریخچه این تکنولوژی و دلیل نیاز به آن بیاندازیم. اولین مورد مستند سرقت خودرو در سال 1896 معرفی شد. آن زمان تنها یک دهه از تولید اولین خودروی گازوئیلی جهان می گذشت. از همان موقع تا امروز، خودرو همواره یک هدف طبیعی برای دزدی و جرایم نظیر آن بوده اند. خودرو ها گران قیمت هستند، به راحتی فروش می روند و به سهولت قابل اوراق شدن هستند.