Yendif Video Share - Search
جستجو در اخبار


کارپرس
فروش اعتباری خودروی کاپرا دوکابین شرکت بهمن موتور از ۲۰ آبان ماه ۹۸ آغاز می شود.

مدیرعامل بهمن دیزل تاکید کرد:

کارپرس
مرتضی شفیعی مدیرعامل بهمن دیزل گفت: بهمن دیزل یک برند معتبر است و طبق نظر سنجی‌های صورت گرفته از مشتریان، این شرکت بالاترین امتیاز را در فروش و خدمات پس از فروش به خود اختصاص داده است و به همین جهت به واسطه ی درج برند بهمن بر روی شیلر، مشتریان به این محصول جدید نیز اعتماد خواهند کرد.


کارپرس
شرکت های بهمن دیزل و سیبا موتور به عنوان تولید کننده خودروهای تجاری شیلر، ایسوزو و FAW با جدیدترین محصولات خودرویی و کاربری خود در هفدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری در کنار مشتریان اصلی و عمده خود حضور خواهند یافت.


کارپرس
گروه بهمن در ایام سوگواری اربعین حسینی خدمات امداد ویژه‌ای را از ۲۰ تا ۳۰ مهر ۹۸ به زائران کربلای معلی ارائه خواهد کرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه مجلس:

کارپرس
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: قوه مقننه در چارچوب مصوبات و قوانین عزم لازم را برای حمایت از تولید کنندگان و صنعتگران داخلی به کار خواهد بست.

عضو هیات رئیس مجلس شورای اسلامی:

کارپرس
مدیران بهمن دیزل با فعل خواستن نشان دادند اگر در قبال مقابله با تهدیدات هوایی و دریایی از سوی دشمن به سرافرازی رسیدیم در حوزه اقتصادی و به ویژه صنعتی نیز می‌توانیم این همپایی و هماوردی را داشته باشیم.

تماشا کنید؛

کارپرس
جدیدترین خانواده از محصولات تجاری بهمن دیزل با حضور برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مسئولان وزارت صنعت و دیگر فعالان صنعت خودروسازی و قطعه سازی در هتل المپیک تهران رونمایی شد.


کارپرس
سازمان خدمات پس از فروش گروه بهمن در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و دارندگان محصولات شرکت بهمن موتور، از ابتدای شهریور ماه سال جاری اقدام به راه اندازی و ارائه خدمات Mobile Service در استان های تهران و البرز کرده است.


کارپرس
گروه بهمن بعد از خصوصی سازی روند داخلی سازی قطعات خودرو را سرعت بخشیده است.

برای دومین سال متوالی؛

کارپرس
بنا بر گزارش اعلام شده توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، واحد آموزش گروه بهمن در ارزیابی سال ۹۷، امتیاز کامل را در کلیه فرآیند ها اعم از اجرا (امتیاز ۱۰۰) و ارزشیابی اثربخشی(امتیاز ۱۰۰) کسب نموده است.


کارپرس
همواره گروه بهمن را به اسم شرکتی خوش نام شناخته ایم شرکتی که در تولید خودروهای باکیفیت داخلی پیشتاز بوده و از نظر خدمات پس از فروش در جایگاه خوبی قرار داشته است.

عضو هیأت مدیره گروه بهمن:

کارپرس
عضو هیات مدیره گروه بهمن با اشاره به اینکه با شعار ضد انحصار بخش خصوصی را به ورطه نابودی کشاندیم، گفت: پس از خصوصی سازی گروه بهمن سه محصول سواری و سه خودرو سنگین و نیمه سنگین به محصولات این گروه خودروسازی اضافه شد.


کارپرس
آرتاشز تومانیان، سفیر ارمنستان در جمهوری اسلامی ایران امروز از کارخانه شرکت بهمن دیزل در شهرستان البرز قزوین بازدید کرد.


کارپرس
شرکت بهمن موتور به مشتریانی که اقساط معوق خودرو دارند در صورت پرداخت تخفیف ویژه می‌دهد.

در سالگرد ارتحال حضرت امام(ره)؛

کارپرس
گروه بهمن به مناسبت سی امین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) خدمات ویژه ای را از ۱۴ لغایت ۱۷ خرداد ماه به زائران ارائه می دهد


کارپرس
مزدا۳ و B۳۰در فروردین ماه گذشته توانسته اند چهار ستاره کیفی را از مرکز ISQI دریافت کنند.