Yendif Video Share - Search
جستجو در اخبار

امداد خودرو ایران هشدار داد:

کارپرس
گزارشات دریافتی از سوی مشتریان گروه صنعتی ایران‌خودرو نشان از تماس شرکت‌های غیرمجازی دارد که با وعده‌های غیرواقعی، اقدام به فروش اشتراک‌های متفرقه‌ کرده‌ که ارتباطی به خدمات شرکت امدادخودرو ایران ندارد.


کارپرس
با گذشت هفت روز از اجراي جشنواره خدمات نوروزي ايران‌خودرو و در راستاي اجرای مسئوليت‌هاي اجتماعي، امدادگران اين شركت به ۱۳۴۳ خودروی غیر ایران‌خودرویی در شهرها و جاده‌های کشور خدمات ارائه دادند.

بهتر است بدانیم؛

کارپرس
خیلی دور از نظر نیست که همین حالا تلفن شما زنگ بخورد و شخصی خود را این گونه معرفی کند: سلام من از امداد خودروی مرکزی تماس گرفته ام. در حال حاضر کارت اشتراک امداد خودروی شما دست ماست!

یک فرصت خوب!

کارپرس
امداد خودرو ایران به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر تخفیف ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
مهمترین شاخصه نرم افزار خدمات پس از فروش ایران خودرو موقعیت یابی مشترک است و با این امکان تنها با چند بار لمس صفحه می توانید امدادگر را به محل دقیق خود فرا بخوانید!

به مناسبت دهه فجر:

کارپرس
مدیرعامل امداد خودرو ایران از رونمایی دو خدمت جدید این شرکت همزمان با دهه فجر خبر داد. شرکت امداد خودرو ایران در راستای تکریم هر چه بیشتر مشتریان و با هدف گسترش خدمات امدادی در ایام دهه مبارک فجر از دو خدمت جدید "امداد گلس" و" تعمیرات در محل" رونمایی خواهد کرد.

بهتر است بدانیم!

کارپرس
مکانیک های فعال در امدادخودرو های متفرقه معمولا دوره های تخصصی را طی نکرده اند و تجربه نشان داده است در بسیاری از موارد موجب بروز مشکلات فنی و تحمیل هزینه های گزاف به مالکین خودرو می شوند.

در امداد خودرو ایران؛

کارپرس
به گفته مهدی عباسی در شرکت امداد خودرو ایران، مدت زمان انتظار برای دریافت امداد خودرو به کمتر از ۲۴ دقیقه رسیده است.

با اخذ موقعیت از طریق GPS محقق شد:

کارپرس
امدادخودروایران با راه‌اندازی سیستم وب-اپ امکان اعزام امدادگر بدون دریافت آدرس از امدادخواه و از طریق لوکیشن را فراهم آورد.

مراقب سودجویان باشید؛

کارپرس
مدیر عملیات شرکت امداد خودروی ایران گفت: رانندگان جاده که به دلیل بروز مشکلات فنی خودروهایشان در راه می مانند، برای دریافت خدمات مورد نیاز و جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده و کلاهبرداری احتمالی، فقط با امدادخودروهای رسمی تماس بگیرند.

مدیرعامل امدادخودروایران تاکید کرد:

کارپرس
مدیرعامل امدادخودروایران گفت: اولویت در ارائه خدمات امدادی امدادخودروایران رفع ایراد احتمالی خودروها و راه اندازی آنها در محل امدادخواهی است.

به منظور ارائه ی خدمات احتمالی صورت گرفت؛

کارپرس
امدادخودروایران پیش بینی های لازم برای شرایط ترافیکی و افزایش احتمالی درخواست های امدادی پس از پایان بازی امشب ایران و پرتغال را انجام داده و آماده ارائه خدمات ویژه به هموطنان است.

در دوماه نخست سال جاری؛

کارپرس
نتایج ارزیابی پیامکی خدمت رسانی امدادگران امداد خودرو ایران در فروردین و اردیبهشت 97 نشان می دهد که 29 نفر از آنها بالاترین امتیاز ممکن را در کیفیت خدمت رسانی به مشتریان به دست آورده و رضایت 100درصدی آنان را کسب کرده اند.


کارپرس
رکورد کاهش زمان انتظار امداد خودرو ایران ثبت شد و در سی اردیبهشت ماه به 22دقیقه و 25ثانیه رسید.


کارپرس
بزرگترین ناوگان امداد خودرویی کشور تجهیز ناوگان خود به سیستم موقعیت یاب (GPS) را تکمیل کرد تا گامی دیگر برای کاهش زمان انتظار خدمات امدادی خود بردارد.


کارپرس
مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو از کاهش میانگین مدت زمان انتظار امداد و خدمات خودرویی به ۲۴.۵ دقیقه در طرح خدمات نوروزی ۱۳۹۷ خبر داد.