جستجو در اخبار

بصورت همزمان در سراسر کشور؛

کارپرس
روز چهارشنبه، 25 اسفندماه جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو در یک نشست خبری در هتل المپیک تهران و بصورت همزمان در سراسر کشور آغاز به کار کرد. در این مراسم همزمان با تهران بصورت ویدئو کنفرانس چهار شهر اصفهان، همدان، مشهد و رشت نیز مراسم افتتاح منطقه ای برگزار کردند.

گارانتی بدنه؛

کارپرس
همه می دانیم که حادثه خبر نمی کند، شاید در یکی از 800 هزار حادثه رانندگی که سالانه در ایران اتفاق می افتد شما هم متضرر شده باشید. اما آیا راهی برای جبران این خسارات وجود دارد؟

باز نشر / بازگشت آل کاپون ها؛

کارپرس
فعالیت امداد خودروهای غیرمجاز در کشور رو به افزایش است و این موضوع به گونه‌ای است که به باور بسیاری، هیچ رویه واحدی برای شناسایی و برخورد با آنها وجود ندارد و این گروه با خیالی راحت، به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهند.

مردم مراقب باشند؛

کارپرس
«غیرمجازها» رو به افزایش هستند؛ یک روز بحث از بانک‌ها و موسسات غیرمجاز است، یک روز نمایندگی‌های خودرویی غیرمجاز، یک روز تولیدی‌های غیرمجاز. اما حالا دامنه غیرمجازها، به امداد خودروها رسیده است.

ضروت شناخت امدادخودروهای اصل؛

کارپرس
مدت هاست در فضاهای مجازی و خبری هشدارهای جدی مبنی رشد قارچ گونه ی امدادخودروهای متفرقه و خطرهای احتمالی آنان داده می شود. اما حالا که درد معرفی شده، درمان کجاست؟ به چه کسی اطمینان کنیم؟ با کجا تماس بگیریم؟ چه قدر هزینه پرداخت کنیم؟ کدام اصل است؟ از چه راهی اصل را پیدا کنیم؟

باز نشر / به کمی تحمل بیشتر می ارزد!

کارپرس
یکی از اتفاقات نگران کننده در حوزه خودرو که در ماه های اخیر بحث های زیادی را به دنبال داشته است، بحث امداد رسانی به خودروهای در خیابان و جاده مانده است.

مصائب امداد های متفرقه برای رانندگان!

کارپرس
تلفن همراه زنگ مي خورد و صدايي خوب و خوش برخورد كه نام و نام خانوادگي و اطلاعاتي كامل در مورد نوع و مدل خودروي شخصي شما دارد، با شما وارد مكالمه مي شود! اين وسط ممكن است كمي هم از رُند يا جالب بودن شماره تلفن شما تعريف كنند!!


کارپرس
در حکمی از سوي مدیرعامل شرکت ایساکو، شهرام صالحی به عنوان مدیرعامل شرکت امدادخودرو ایران منصوب و معرفی شد.

مدیرعامل امدادخودرو ایران خبر داد:

کارپرس
مدیرعامل امداد خودرو ایران گفت: در اجرای جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو 2140 اکیپ امدادی از 25اسفندماه با استقرار در تمامی جاده های کشور به ارائه خدمات امدادی به هموطنان و مسافران نوروزی پرداخته اند.

ویژه / از سوی امداد خودرو ایران در جشنواره ی نوروزی؛

کارپرس
مدیر عامل امداد خودرو ایران گفت:در 11روز طی شده از طرح جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو به بیش از 98درصد تماس های گرفته شده در مرتبه اول پاسخ داده شده و بیش از 96در صد از امدادهای اعلام شده نیز در محل تعمیر و رفع ایراد شده است.
×
دریافت برنامه موبایل پایگاه خبری کارپرس

اکنون برنامه ی موبایلی "خودروخبر" آماده ی دریافت است!
اخبار و تازه های صنعت خودرو ایران و جهان بصورت رایگان روی موبایل شما خواهد بود
جهت دریافت نسخه ی اندروید بارکد را با موبایل خود اسکن
و یا روی یکی از لینکهای زیر کلیک کنید

اکنون برنامه ی موبایلی "خودروخبر" آماده ی دریافت است!
اخبار و تازه های صنعت خودرو ایران و جهان بصورت رایگان روی موبایل شما خواهد بود
جهت دریافت نسخه اندروید یکی از لینکهای زیر را انتخاب کنید: