جستجو در اخبار

سرویس اخبار داخلیکارپرس
بنا به گفته رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست، از سال 98 خودروهای داخلی با استاندارد یورو5 به تولید خواهند رسید تا از این راه آلودگی کلانشهرهای کشور کاهش یابد.

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو:

کارپرس
رییس اتحادیه نمایشگاه دارن خودرو ضمن مطرح کردن این که خرید و فروش خودرو در دفا‌تر رسمی چیزی جز بالا رفتن هزینه نیست. گفت: تا به حال کدام دفترخانه کاپوت ماشین را بالا زده تا اصالت خودرو را تشخیص دهد؟


کارپرس
سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد شرایط پیش فروش پژو 2008 با مفاد قانون و آیین نامه اجرایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو مغایرتی ندارد و محاسبه 50 درصد قیمت نهایی محصول می‌تواند به طور برآوردی صورت گیرد.


کارپرس
وزیر صنعت معدن و تجارت با تاکید بر اینکه مراکز تحقیقات خودرو باید به روز شود، نسبت به طولانی شدن روند اجرای پروژه ها در صنعت خودرو انتقاد کرد و گفت: چرا خودروسازان 30 ماه را صرف تست موتور می کنند؟ این موضوع باید کاهش پیدا کند.

قنبرنژاد تاکید کرد:

کارپرس
مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک از آغاز ثبت نام موتورسیکلت های شهر تهران برای اخذ مجوز تردد در محدوده طرح ترافیک خبر داد.

از ابتدای مرداد ماه؛

کارپرس
رییس سازمان محیط زیست از سختگیرانه تر شدن معاینه فنی خودروهای در حال کار از امروز خبر داد.

با حضور معاون اول؛

کارپرس
استاندار کرمانشاه با اعلام اینکه این استان سه شنبه هفته جاری میزبان ‌معاون اول رییس جمهوری و وزرای نیرو، صنعت و کشاورزی است‌، گفت که طرح خودروسازی کرمانشاه در این سفر افتتاح می شود.


کارپرس
در شرایطی که فشار برای داخلی‌سازی خودروهای جدید خارجی همچنان ادامه دارد، به‌نظر می‌رسد هم وزارت صنعت، معدن و تجارت و هم قطعه‌سازان به‌عنوان حامیان جدی ساخت داخل، به‌نوعی در این ماجرا دچار تناقض شده‌اند.

با آمار ۸۳درصدی؛

کارپرس
دبیرکل انجمن ملی لیزینگ ضمن تشریح آخرین گزارش از عملکرد صنعت لیزینگ، از سهم ۸۳ درصدی خودرو از دریافت تسهیلات لیزینگ و سهم ناچیز سایر بخش‌ها از جمله کالای بادوام و غیر منقول و همچنین تجهیزات درمانی خبر داد.

فعالان صنعت تایر تشریح کردند:

کارپرس
: فعالان صنعت تایر کشور، مهم‌ترین دستاوردهای این صنعت طی سال‌های اخیر را تشریح کردند و در عین حال از وجود دست کم چهار چالش عمده در مسیر فعالیت تولید‌کنندگان داخلی این صنعت خبر دادند.

پلیس راهور هشدار داد:

کارپرس
معاون فنی مهندسی و خدمات ترافیک پلیس راهور ناجا، گفت: شهروندان از خرید و فروش خودروهای وکالتی و مبایعه نامه ای خودداری و صرفا در مراکز شماره گذاری نسبت به انجام معامله اقدام کنند.

رئیس اداره حقوقی پلیس راهور ناجا:

کارپرس
تعویض موتور خودرو بدون مجوز پلیس ممنوع بوده و در قانون برای مالکان خودرو جریمه پیش بینی شده است.